|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 75 |
Mam pytanko, w jaki sposób dobieracie stawki na zakłady? Macie jakiś swój własny system, sposób?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
Najpierw ustalam sobie granice: Granica = 10% z calego budzetu
i potem gram przez caly tydzien: Stawka = Granica / kurs oczywiscie wszystko solo
Po tygodniu robie bilans i korekte Granicy
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166 |
Otwieram portfel lub przeszukuje kieszenie i sprawdzam ile mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tak jak pisał Olenka. Gramy za jakiś procent budżetu (np 10%). Z tym że nie obliczamy za każdym razem 10% tylko ustalamy, że jeżeli na koncie jest więcej niż 100 a mniej niż 200 j to gramy za 10, po przekroczeniu progu 200 za 20 itp. Po informację jak to się fachowo nazywa odsyłam do zbrocha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 75 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał no3m: [qb]do kogo?[/qb] Podpowiedź: Szukaj w Private Pics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Oryginalnie wysłał Kedzior1978: [qb]Otwieram portfel lub przeszukuje kieszenie i sprawdzam ile mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] sluszne stwierdzenie. dodalbym jeszcze ze przemyslam ile moge wydac z tego co znajde bo na koniec miecha nie bardzo mozna znalezc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a tak wogole pozdro kedzior1978
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166 |
Oryginalnie wysłał blacky82: [qb] Oryginalnie wysłał Kedzior1978: [qb]Otwieram portfel lub przeszukuje kieszenie i sprawdzam ile mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] sluszne stwierdzenie. dodalbym jeszcze ze przemyslam ile moge wydac z tego co znajde bo na koniec miecha nie bardzo mozna znalezc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a tak wogole pozdro kedzior1978[/qb] Ja akurat na koniec miesiąca mam najwięcej gdyż wypłate dostaję 26 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Blacky <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
czemu ta stronka nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka