Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Originally Posted by LuisParker
Sparta - Rosenborg strzelaććć w 1 tercji !!!!

nastrzelali piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Lillehamer pyta frown

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
wracam i widze bardzo zacne wyniki smile

Valerenga, Sparta i Fajerki prowadzą, Hifk i Lahti wygrały smile ciekawie.

jeszcze na wieczór tylko Bolzano poprosze o win i super hokejowy dzien by był wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
Ryan 20 jak rozkminiasz Karlove , Hannover i Linz ?

Johan #5563453 28/09/2012 04:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Originally Posted by Johan
Ryan 20 jak rozkminiasz Karlove , Hannover i Linz ?

oj.. w ogóle nie rozkminiam tego tongue na jutro tylko pójdzie Dukla Trencin na przełamanie (nie wiem po jakim kursie) i superstar-Kladno tongue oraz Herlev które zagra ze słabiutką Kopenhagą

z polskiej hm ciezkie mecze, kto wie być może czas na przełamanie Unii Oświęcim ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
Cięzkie mecze wybrałeś.Ja postaram sie cos wybrać z mojej trójki.Przeciwnicy tych druzyn osłabieni więc dlatego biore to pod uwage.

Johan #5563945 28/09/2012 19:26
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
Originally Posted by Johan
Cięzkie mecze wybrałeś.Ja postaram sie cos wybrać z mojej trójki.Przeciwnicy tych druzyn osłabieni więc dlatego biore to pod uwage.

Tak i owszem ale chyba dopiero w niedzielę bo dzisiaj raczej jeszcze w dupkę.Do tego Tychy remis i może być niespodzianka w Toruniu

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Trencin miałby się przełamać? ok tylko dlaczego ? Skład gówniany, gra jeszcze gorsza, obrona dziurawa, o bramkarzu nie wspominając, klub biedny, największe kłopoty finansowe od wielu lat, próbować można ale to takie raczej szukanie sensacjii tam gdzie jej być nie powinno, dla mnie zdecydowanie Zvolen nawet z hc.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
Dziś dukla się łamie ? laugh Zvolen 5 na 5 meczy w lidze wygrane w tym jeden po dogrywce, Trencin jeden mecz mniej rozegrany ale wszystkie 4 przegrane w 60`.. wydaję się że [1] powinna wejść, ale coś mi się zdaję że Trencin dziś to wygra a kurs na to z ot oscyluję koło 2.20-2.30..

Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
i ten Sanok po 1.40 to chyba warto wziąć..

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
ja dzis tak boksuje :

Chaux-de-Fonds zwyciestwo
Lausanne HC zwyciestwo
Poprad - Piestany ov 4.5
Linz - Salzburg ov 4.5
Ambri - Fribourg ov 4.5

ako 4.36 boks


Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Originally Posted by MazurTL
Trencin miałby się przełamać? ok tylko dlaczego ? Skład gówniany, gra jeszcze gorsza, obrona dziurawa, o bramkarzu nie wspominając, klub biedny, największe kłopoty finansowe od wielu lat, próbować można ale to takie raczej szukanie sensacjii tam gdzie jej być nie powinno, dla mnie zdecydowanie Zvolen nawet z hc.

skoro Trenczyn ma skład gówniany to jaki wg Ciebie skład ma Zvoleń ? tongue oglądałem cały mecz Trenczyn-Koszyce i od 30 minuty to Trenczyn zdecydowanie zaczął przeważać, ale świetnie bronił Koszycom Hylak. zreszta strzały na koniec mieli 33-26 wiec nie są tacy słabi jednak i coś tam potrafi ten Trenczyn tongue
a kiedyś wygrac muszą, chociaż widze po składach że wciąż nie gra Bulik który miał być u nich gwiazdą frown ale jak widze kurs 3,30 na zw to nie mozna przejśc obojetnie smile być może Zvoleń zagra dobry mecz i wygra taki sport, choć wczoraj akurat grali padake z młodzieżą do 20lat.

Unia Oświęcim z nowym bramkarzem tez wypada kiedys wygrać boks

powodzenia tak czy siak w typach piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Zvolen 11111111

Skalica 111111

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Pardubice 111

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Zvolen 22222222

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Cervenka na czas lock out gra w slavii
\nie dobrze
Pardubice boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
1:2 frown

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by Ryan20
skoro Trenczyn ma skład gówniany to jaki wg Ciebie skład ma Zvoleń ? tongue oglądałem cały mecz Trenczyn-Koszyce i od 30 minuty to Trenczyn zdecydowanie zaczął przeważać, ale świetnie bronił Koszycom Hylak. zreszta strzały na koniec mieli 33-26 wiec nie są tacy słabi jednak i coś tam potrafi ten Trenczyn tongue
a kiedyś wygrac muszą, chociaż widze po składach że wciąż nie gra Bulik który miał być u nich gwiazdą frown ale jak widze kurs 3,30 na zw to nie mozna przejśc obojetnie smile być może Zvoleń zagra dobry mecz i wygra taki sport, choć wczoraj akurat grali padake z młodzieżą do 20lat.

Unia Oświęcim z nowym bramkarzem tez wypada kiedys wygrać boks

powodzenia tak czy siak w typach piwo

Nie wiem skąd ta wiara w Dukle, dla mnie brak awansu do Play-off bardzo słabej Dukli nie będzie niespodzianką, skład Zvolen ? moim zdaniem lepszy i to znacznie, Dukla ma młodą kadrę, nie wymagał bym zbyt wiele, a już napewno nie jest to czołowa drużyna na Słowacjii, większość ekip ma wyższe notowanie jednak.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Witam smile

Znajdę na tej stronie - http://www.pointstreak.com/hockey/ live do słowackiej ligi ?

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1