|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
Sparta - Rosenborg strzelaććć w 1 tercji !!!! nastrzelali 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Lillehamer pyta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
wracam i widze bardzo zacne wyniki  Valerenga, Sparta i Fajerki prowadzą, Hifk i Lahti wygrały  ciekawie. jeszcze na wieczór tylko Bolzano poprosze o win i super hokejowy dzien by był 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961 |
Ryan 20 jak rozkminiasz Karlove , Hannover i Linz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Ryan 20 jak rozkminiasz Karlove , Hannover i Linz ? oj.. w ogóle nie rozkminiam tego  na jutro tylko pójdzie Dukla Trencin na przełamanie (nie wiem po jakim kursie) i superstar-Kladno  oraz Herlev które zagra ze słabiutką Kopenhagą z polskiej hm ciezkie mecze, kto wie być może czas na przełamanie Unii Oświęcim ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961 |
Cięzkie mecze wybrałeś.Ja postaram sie cos wybrać z mojej trójki.Przeciwnicy tych druzyn osłabieni więc dlatego biore to pod uwage.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 290 |
Cięzkie mecze wybrałeś.Ja postaram sie cos wybrać z mojej trójki.Przeciwnicy tych druzyn osłabieni więc dlatego biore to pod uwage. Tak i owszem ale chyba dopiero w niedzielę bo dzisiaj raczej jeszcze w dupkę.Do tego Tychy remis i może być niespodzianka w Toruniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Trencin miałby się przełamać? ok tylko dlaczego ? Skład gówniany, gra jeszcze gorsza, obrona dziurawa, o bramkarzu nie wspominając, klub biedny, największe kłopoty finansowe od wielu lat, próbować można ale to takie raczej szukanie sensacjii tam gdzie jej być nie powinno, dla mnie zdecydowanie Zvolen nawet z hc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964 |
Dziś dukla się łamie ?  Zvolen 5 na 5 meczy w lidze wygrane w tym jeden po dogrywce, Trencin jeden mecz mniej rozegrany ale wszystkie 4 przegrane w 60`.. wydaję się że [1] powinna wejść, ale coś mi się zdaję że Trencin dziś to wygra a kurs na to z ot oscyluję koło 2.20-2.30..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2011
Posty: 964 |
i ten Sanok po 1.40 to chyba warto wziąć..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
ja dzis tak boksuje : Chaux-de-Fonds zwyciestwo Lausanne HC zwyciestwo Poprad - Piestany ov 4.5 Linz - Salzburg ov 4.5 Ambri - Fribourg ov 4.5 ako 4.36 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
Trencin miałby się przełamać? ok tylko dlaczego ? Skład gówniany, gra jeszcze gorsza, obrona dziurawa, o bramkarzu nie wspominając, klub biedny, największe kłopoty finansowe od wielu lat, próbować można ale to takie raczej szukanie sensacjii tam gdzie jej być nie powinno, dla mnie zdecydowanie Zvolen nawet z hc. skoro Trenczyn ma skład gówniany to jaki wg Ciebie skład ma Zvoleń ?  oglądałem cały mecz Trenczyn-Koszyce i od 30 minuty to Trenczyn zdecydowanie zaczął przeważać, ale świetnie bronił Koszycom Hylak. zreszta strzały na koniec mieli 33-26 wiec nie są tacy słabi jednak i coś tam potrafi ten Trenczyn  a kiedyś wygrac muszą, chociaż widze po składach że wciąż nie gra Bulik który miał być u nich gwiazdą  ale jak widze kurs 3,30 na zw to nie mozna przejśc obojetnie  być może Zvoleń zagra dobry mecz i wygra taki sport, choć wczoraj akurat grali padake z młodzieżą do 20lat. Unia Oświęcim z nowym bramkarzem tez wypada kiedys wygrać  powodzenia tak czy siak w typach 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
Zvolen 11111111
Skalica 111111
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Cervenka na czas lock out gra w slavii \nie dobrze Pardubice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
1:2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
skoro Trenczyn ma skład gówniany to jaki wg Ciebie skład ma Zvoleń ?  oglądałem cały mecz Trenczyn-Koszyce i od 30 minuty to Trenczyn zdecydowanie zaczął przeważać, ale świetnie bronił Koszycom Hylak. zreszta strzały na koniec mieli 33-26 wiec nie są tacy słabi jednak i coś tam potrafi ten Trenczyn  a kiedyś wygrac muszą, chociaż widze po składach że wciąż nie gra Bulik który miał być u nich gwiazdą  ale jak widze kurs 3,30 na zw to nie mozna przejśc obojetnie  być może Zvoleń zagra dobry mecz i wygra taki sport, choć wczoraj akurat grali padake z młodzieżą do 20lat. Unia Oświęcim z nowym bramkarzem tez wypada kiedys wygrać  powodzenia tak czy siak w typach  Nie wiem skąd ta wiara w Dukle, dla mnie brak awansu do Play-off bardzo słabej Dukli nie będzie niespodzianką, skład Zvolen ? moim zdaniem lepszy i to znacznie, Dukla ma młodą kadrę, nie wymagał bym zbyt wiele, a już napewno nie jest to czołowa drużyna na Słowacjii, większość ekip ma wyższe notowanie jednak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Witam  Znajdę na tej stronie - http://www.pointstreak.com/hockey/ live do słowackiej ligi ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|