|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
19:05 Detroit Tigers - Chicago White Sox New York Yankees - Kansas City Royals Florida Marlins - San Diego Padres
20:20 Chicago Cubs - Cincinnati Reds
01:05 Boston Red Sox - Toronto Bluejays Cleveland Indians - Seattle Mariners Washington Nationals - New York Mets Pittsburgh Pirates - Los Angeles Dodgers
01:15 Tampa Bay Devil Rays - Baltimore Orioles
01:35 Atlanta Braves - Philadelphia Phillies
02:10 Minnesota Twins - Oakland Athletics St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
03:40 Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies
04:05 Los Angeles Angels - Texas Rangers
04:15 San Francisco Giants - Houston Astros
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 691 |
Witam Krzysiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Mnie jak narazie zainteresował 1 meczyk do grania a mianowicie Chicago Cubs - Cincinatti...odziwo jeden ze sredniakow ubiegłego sezonu a mianiwicie Cincinatti w tym sezonie radzi sobie wysmienicie wczoraj łatwo i przyjemnie pojechali Cubusiow 9-2 ...mysle ze dzis role sie odwroca i spotkanie wygraja zawodnicy Cubs ktorzy na noow wyremontowanym stadionie poczynaja sobie swietnie i 3 razy pojechali bardzo mocne St louis w duzynie gospodarzy rzuca dzis Maddux a kto to jest sympatyka baseball'a nie trzeba chyba mowic rozegrał juz w tym sezonie jedno spotkanie i wypadł bardzo dobrze.....po przeciwnej stronie ma Claussena z ktorym powinien łatwo sobie jak i cała druzyna poradzic i dlatego dzis gram Cubusiow oraz Cubusiow z Handi -1,5
Zastanawiam sie ejszcze nad Tampa i Arizona ale to decyzje podejme wieczor....
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Zastanawiam sie kiedy ja zaczne wyciągac prawidlowe wnioski z wlasnych analiz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nevermind, trzeba zapomniec o wczorajszym dniu a na dzisiejsze typy spojrzec z innej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Colorado okazuje sie mocne, prynajmniej na starcie sezonu. Ich wygrane to nie przypadek. Strach grac przeciwko nim, wiec chyba dzis odpuszcze. Po raz pierwszy w tym sezonie nie spodobal mi sie zaden mecz tak na pierwszy rzut oka. Popatrze więc sobie najpierw na Wasze opinie i typy.
Bilans: 13-11-2 (-104,6)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 77 |
Witam,
Po pierwsze chciałem podziękować Lupusowi za szybką odpowiedź na wczorajsze pytanie. Dziś jest jednak nowy dzień, a zatem i nowe pytanie, które tym razem nie dotyczy statystyk lecz przebiegu spotkania.
2) Chodzi mi o miotaczy... Czy jest jakiś przepis mówiący o tym ile inning'ów ma grać zawodnik, który rozpoczął spotkanie. Śledząc mecze (niestety tylko w internecie) zauważyłem, że do zmiany miotaczy dochodzi około piątego inning'u. Być może nie byłem jednak zbyt uważnym obserwatorem... Proszę Was o wyjaśnienie mi reguł dotyczących zmian podczas spotkania (np. czy miotacza można zamienić już po pierwszym inning'u?).
Pozdrwiam i życze wszystkim powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Giorgio fachowcem od MLb to ja niejestem ,ale postaram sie odp na twoje pytanie. Miotacza moznazmienic w kazdym momecie gry czy to 1 inining czy 5 czy 8. Wszystko zalezy od tego jak dany Miotacz sie spisuje jesli daje strasznie ciala to zmienia go szybko np2-3 ini. Jesli idzie mu zas swietnie to gra dopuki sie nie "zmeczy" ,zauwaz ze zmiany pitcherow nastepuja po oddaniu przez nich k 100narzutow +/- .tym ktorym dobrze idzie w meczy graja np do 7ini.Natomiast czeste zmiany np w 2 ostatnich iningach to juz zagrywki taktyczne trenera itp manewry.
mam madzieje ze poprawnie Ci wytlumaczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Witam Krzysiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Mnie jak narazie zainteresował 1 meczyk do grania a mianowicie Chicago Cubs - Cincinatti...odziwo jeden ze sredniakow ubiegłego sezonu a mianiwicie Cincinatti w tym sezonie radzi sobie wysmienicie wczoraj łatwo i przyjemnie pojechali Cubusiow 9-2 ...mysle ze dzis role sie odwroca i spotkanie wygraja zawodnicy Cubs ktorzy na noow wyremontowanym stadionie poczynaja sobie swietnie i 3 razy pojechali bardzo mocne St louis w duzynie gospodarzy rzuca dzis Maddux a kto to jest sympatyka baseball'a nie trzeba chyba mowic rozegrał juz w tym sezonie jedno spotkanie i wypadł bardzo dobrze.....po przeciwnej stronie ma Claussena z ktorym powinien łatwo sobie jak i cała druzyna poradzic i dlatego dzis gram Cubusiow oraz Cubusiow z Handi -1,5
Zastanawiam sie ejszcze nad Tampa i Arizona ale to decyzje podejme wieczor....
Pozdrawiam Siemanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Rzuciłem właśnie okiem na ten meczyk i popieram w całej rozciągłości typek na Cubusiów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Maddux nie powinien dać wielu okazji na punkty dla Cincinatti a i cała ekipa Cubs powinna pałać chęcią rewanżu za wczorajsza porażke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Drugim spotkaniem na które sie dzisiaj skusze to meczyk Detroit Tigers - Chicago White Sox . Widze tu spore szanse dla Detroit w dzisiejszym spotkaniu,zaczeli sezon świetnie, Soxi jakby się rokręcali ale to jeszcze nie jest to i wydaje mi się że Shelton i spółka mogą dziś potwierdzić dobrą forme z meczów wyjazdowych a kurs w granicach 1,95 zachęca do grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> - w razie niepowodzenia można oczywiście rozpocząć progres na Tigersów bo tak jak mówie CWS wydają sie nie być jeszcze w takiej formie żeby wygrywać mecze seriami a w dodatku Detroit przecież też do ułomków nie należy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Mecze ktore wpadly mi w oko i z ktorych cos wybiore na dzisiaj.
KC-NYY-2- CIN-CUB-2- TOR-BOS-1- PHI-ATl-1- TEx-LAA-2- COl-ARI-2-
Cos z tego sie wybierze Yankesi wczoraj sie troche meczyli ciekawe jak dzisiaj? ale wygrac racej powinni.
CUBS juz opisani byli
[color:"red"] tak na przyszłość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w tematach dziennych starjmy sie napisać pare zdań o naszych propozycjach ..
Last edited by kewin; 12/04/2006 11:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Wczoraj Boston wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Milwaukee-St. Louis Bush (1-0, 1.29)- Marquis (1-0, 3.38) Bush rozegrał świetne spotkanie przeciw Arizonie, ale teraz będzie rzucał przeciw ekipie z wyższej półki. ERA z 2004 i 2005 roku to odpowiednio 3.69 i 4.49, czas na korektę jego możliwości. Nie brałem tego zbytnio pod uwagę ale w meczach które prowadzi dzisiejszy sędzia przeważnie wygrywają gospodarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> STL 1.61/2j
Seattle-Cleveland 5-9 Meche (1-0, 3.38)- Byrd (1-0, 7.50) Hernandez (0-1, 1.80)- Johnson (1-0, 0.00) Po wczorajszym meczu widać że Indiańce jednak w gazie, CLE 1.57/2j
zagram typ Millera NYM - WAS/over 7.5 1.91/2j
Myślałem jeszcze o Arizonie (Tampa Bay, Detroit, Washington, Florida i Arizona to ekipy które w tym sezonie jeszcze nie wygrały u siebie), bo jakiś nieuznany punkt był w 1 inningu i będą mieli dzisiaj dodatkową motywację, jednak kurs jakiś taki podejrzany (podobnie jak NYY 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) dlatego no bet. --- Bilans typów MLB 9W-9L +3,79j
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Giorgio fachowcem od MLb to ja niejestem ,ale postaram sie odp na twoje pytanie. Miotacza moznazmienic w kazdym momecie gry czy to 1 inining czy 5 czy 8. Wszystko zalezy od tego jak dany Miotacz sie spisuje jesli daje strasznie ciala to zmienia go szybko np2-3 ini. Jesli idzie mu zas swietnie to gra dopuki sie nie "zmeczy" ,zauwaz ze zmiany pitcherow nastepuja po oddaniu przez nich k 100narzutow +/- .tym ktorym dobrze idzie w meczy graja np do 7ini.Natomiast czeste zmiany np w 2 ostatnich iningach to juz zagrywki taktyczne trenera itp manewry. dodam do tego, ze najlepsi sa trzymani do 120-125 rzutow a zmiany w koncowce spowodowane sa tak jak kolega napisal taktyka - np. dany hitter gorzej radzi sobie z pitcherem leworęcznym i odwrotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dzisiaj typy ktorych normalnie bym nie zagral, zobaczymy co mi to przyniesie.
#27 Cincinnati Reds - Chicago Cubs over 10,5 @ 1.862
Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale w zeszlym sezonie Redsi rządzili na Wrigley Field. Dlatego zamiast typu na Cubs, daje over, bo o sile ofensyw nikogo nie trzeba przekonywac, natomiast Maddux.. bardzo go lubie ale powoli powinien sie wybierac na emeryture.
#28 Texas Rangers - LAA Angels over 9 @ 1.943
Dawno juz Texanscy nie mieli overa, a to przy takiej ofensywie raczej nietypowe. Vlad w prawie co drugim podejsciu zdobywa bazy, zobaczymy tylko czy Escobar nie zamknie przeciwnikow.
#29 Toronto Blue Jays - Boston Red Sox over 10 @ 1.885
Gruby wraca po kontuzji i bedzie rzucal dla Red Sox. Wystarczy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Witam
Ja narazie obserwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> I typuje wirtualnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale dla rozwyki tak powiedzmy zagram sobie dzis single:
WASH to win 2.6
Wash ma 4 porazki z rzedu, NYM 4 wygrane z rzedu, kurs wysoki, bo dzis rzuca Pedro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Obie ekipy spotkaly sie jzu ze soba, w nowym Jorku(w serii bylo 2-1 dla NYM), tak wiec, licze ze tu takze, kazda z druzyn wygra choc 1 spotkanie (zawsze zostaje dzien jutrzejszy-rzucac bedzie hernandez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
TB to win 2.18
TB gram gdyz przegrala z BAL juz 2 spotkania, i licze, ze moze dzis sie przelamia, spojzalem kto dzis rzuca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> BAL: Cabrera(0-1, 47.25 ERA) TAM: Fossum(0-0, 11.57 ERA)
Mozna rozwazyc jeszcze Arizone, Colorado wreszcie przegra, ale czy to bedzie dzis?
Jak wejdzie to bedzie ok, ja nie, plakac nie bede <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Typy nie liczone do statystyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
No no powodzenia panowie ja dzis tylko LAD i OAK z wiadomych wzgledo a jak nie to odsylam do mojego PP Lupus odjezdzam Ci w fanatsy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Milwaukee-St. Louis 3-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,22j
Seattle-Cleveland 11-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j Hernandez (0-1, 1.80)- Johnson (1-0, 0.00)
NYM - WAS/over 7.5 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j --- Bilans typów MLB 10W-11L +1,01j
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Milwaukee-St. Louis 3-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,22j
Seattle-Cleveland 5-9 11-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j Hernandez (0-1, 1.80)- Johnson (1-0, 0.00)
zagram typ Millera NYM - WAS/over 7.5 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j --- Bilans typów MLB 10W-11L +1,01j
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|