Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Gvizdek
a co mowili jeszcze 25.09?

"Sprzedaż otwarta biletów na mecz Polska - Anglia ruszy w sobotę 29 września. - Oczywiście przeznaczyliśmy tylko część biletów z dostępnej puli dla członków Klubu Kibica Reprezentacji Polski - uspokaja Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN."

żenada puke

Co innego jest gorsze, że ogólnie przeznaczono tylko 30 tys. biletów do sprzedaży a przecież gramy na Narodowym, czyli pojemność pod 58 tys. podchodzi.

Ma ktoś numer do Błaszczykowskiego? grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by APOLLYON
Ja bym proponował... Odpierd..lić sie od Kuby ooo
Ciągle te zasrane bilety. Rzygać się chce. To jest nasz kapitan, do qrwy nędzy. Chłopak zostawi zdrowie na boisku, zarówno w koszulce BVB jaki na reprezentacyjnej, co nie jest tu bez znaczenia.
Przecie on mówił, że nie chodziło mu o vbilety dla jego rodziny, ale mówił za drużynę.

no wlaśnie gdyby nie on to nie strzelibyśmy bramki na Euro chwała mu za to

szkoda tylko że nasz konduktor już przed Euro z chłopakami wiedzeli, że turniej spierdolą na całego i nie zgodzili się na pieniądze za wyjście z grupy a wzieli startowe


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Kura
szkoda tylko że nasz konduktor już przed Euro z chłopakami wiedzeli, że turniej spierdolą na całego i nie zgodzili się na pieniądze za wyjście z grupy a wzieli startowe

Ponadto takie sprawy powinny być jawne, na początku ogłoszone jeszcze przed turniejem, aby każdy wiedział na jakich zasadach wynagradzani są nasi reprezentanci.

A to że stchórzyli i okazali brak jaj wybierając mniejsze pieniądze za występ zamiast premii za awans tylko pokazuje jaki mają charakter...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
na reprze powinni grać Ci co chcą dla niej grać, a nie Ci co kasę wcześniej niż występy liczą + lamentują że im biletów dla rodziny nie dali


Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
,a pamiętacie jak nasz naczelny konduktor przekazał na aukcje TVNu lipną koszulke ?

ps. w cywilizowanym kraju zazwyczaj jest osobna pula biletów do sprzedaży otwartej, więc ja się pytam gdzie jest ta pula? i czemu na stronie kupbilet i na pzpn do ostatniego dnia była informacja że będzie sprzedaż otwarta?
jestem mega wku.... bo mogłem poprosić kumpla z kartą K. by mi kupił bilet ale wolałem poczekać na sprzedaż otwartą i kupić sam, oszuści j....i
Kto ma bilet na sprzedaż? priv.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Społeczeństwo lemingów zawsze będzie się dawało r..ć w dupę.

W momencie wprowadzenia tych śmiesznych kart kibica powinien nastąpić całkowity bojkot meczów reprezentacji. Jestem pewien, że po dwóch meczach przy pustych trybunach łajzy z PZPN rakiem wycofałyby się z tego pomysłu.

Tak się oczywiście nie stało, więc karty kibica istnieją w najlepsze, a normalny kibic, który nie chce dodatkowo nabijać kabzy PZPN-owi, atrakcyjniejsze mocze może obejrzeć co najwyżej w TV, bo do wolnej sprzedaży nie trafi nawet jeden bilet.

Solidarności w Polsce nie uświadczysz.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Szewa
normalny kibic, który nie chce dodatkowo nabijać kabzy PZPN-owi, atrakcyjniejsze mecze może obejrzeć co najwyżej w TV

Taa chyba na Sopcaście smile

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
z tymi kartami tez mega przekręt, podobno pzpn mało na tym zarobił większość poszło do prywatnej firmy.
a tak na marginesie kumpel który kupił tą karte przed euro jeszcze do niego nie dotarła, tylko numer na email

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Szewa
normalny kibic, który nie chce dodatkowo nabijać kabzy PZPN-owi, atrakcyjniejsze mecze może obejrzeć co najwyżej w TV

Taa chyba na Sopcaście smile
"Hitowy" pojedynek z Angolami już w otwartej TV będą puszczać wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Ja tam idę na Brazil - Japan, a póżniej na imprezę z Neymarem w Eterze. Nosa nosa laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Conrad
Ma ktoś numer do Błaszczykowskiego? grin


APOLLYON ma grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Conrad
Ma ktoś numer do Błaszczykowskiego? grin


APOLLYON ma grin
skad wiecie ze Blaszczykowski ma telefon

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Szewa
"Hitowy" pojedynek z Angolami już w otwartej TV będą puszczać wink

Jak już wszystkie bilety szybko opchnięte to mogą to spokojnie ogłaszać. smile

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Już podobno wszystkie mecze mają być w otwartej TV. A co do biletów na mecz z Anglikami, to większego cyrku chyba nikt się nie spodziewał puke
Smrodek po Grzesiu musi zostać eeeh. Miałem z Platinim jechać na ten mecz eeeh frown Pojechane...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by lupus
Originally Posted by Conrad
Ma ktoś numer do Błaszczykowskiego? grin


APOLLYON ma grin
laugh

Taaa... Jesteśmy w stałym kontakcie, ja jestem odpowiedzialny za monitorowanie samopoczucia kibiców repry na tym forum wink

Tak na poważnie, Lupus, to chcciałem powiedzieć, że może wtedy za bardzo się wzburzyłem, ale tak, do k*rwy nędzy, nie można... Żeby "pluć" na kapitana reprezentacji? On sie dopiero uczy być przywódcą i BĘDZIE nim już niedługo. Trzeba wybaczyc mu jakieś głupie pozaboiskowe wywiady a spojrzec na to, co on robi na murawie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Kapitanem nie jest od wczoraj więc już dawno powinien się nauczyć. Tymczasem z każdym kolejnym miesiącem jest coraz gorzej. Dziękuję za takiego kapitana. Zresztą w tej chwili nie ma w kadrze materiału na kapitana. Same cipki, a Wasyl, który potencjalnie mógłby się nadawać, wg mnie, w tej kadrze nie powinien już grać

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
http://pilka-nozna.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Polska-Anglia-Grzegorz-Lato-zaprosi-1000-VIP-ow,artykul,148271,1,291.html

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by Piostar
Już niedługo powinien pukać do bram Milik tongue
słaby jest, pare meczów mu wyszło i tyle, dla mnie dokładnie to samo co Jamróz w Koronie


Chcesz odwołać? grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Kompromitacja z tym dachem na caly swiat, mi na zmywaku to od razu anglicy wypominali laugh
Jak rozumiem odpowiedzialni za te kompromitacje zostana ukarani i jak to w Polsce bywa kara bedzie surowa czyli nie dostana bonusu laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Experto
Kompromitacja z tym dachem na caly swiat, mi na zmywaku to od razu anglicy wypominali laugh
Jak rozumiem odpowiedzialni za te kompromitacje zostana ukarani i jak to w Polsce bywa kara bedzie surowa czyli nie dostana bonusu laugh
Właśnie, że dostaną, tylko połowę laugh

Strona 3 z 21 1 2 3 4 5 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,913 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1