|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
3 kręcenia w evolution, za 3 razem free spiny 10 spinów = 9 899 monet szał pyty jest slot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
ja do tej pory miałem trzy razy free spiny i hmm max. 3,40euro :/
Odnośnie gry, nie pasi mi po prostu hmm.. graficznie.. Netent niestety (w moim przypadku) idzie ku graficznym fajerwerkom, a mnie to po prostu wkur..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571 |
a te 20 spinów w Comeon [ ads.comeon.com] na evolution to kiedy się pojawi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12 |
Zagraj za minimum 100 PLN na Evolution [ ads.comeon.com] przed 23:59 w niedzielę 30 Września. Otrzymasz zupełnie za darmo 20 spinów na Evolution [ ads.comeon.com] w poniedziałek 1 Października o 19:00 CET!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
83ojro z free na expie  ( 2 spin i 3 symbole free spinów a w trakcie jeszcze 2 razy 15 spinów), jak to teraz obrócić 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
83ojro z free na expie  ( 2 spin i 3 symbole free spinów a w trakcie jeszcze 2 razy 15 spinów), jak to teraz obrócić  Jak na flowers i przy takiej ilości free spinów, to i tak Ci mało posypało. A jak obrócić? Tak samo jak mniejsze kwoty - tylko, że analogicznie wyższą stawką Więcej do wygrania, szansa taka sama!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
83ojro z free na expie  ( 2 spin i 3 symbole free spinów a w trakcie jeszcze 2 razy 15 spinów), jak to teraz obrócić  Tylko tochę ponad 2900 e.... można to obrócić.Potrzeba tylko dużo szczęścia ! Taktyka jest prosta , graj tam gdzie daje wygrać ! Majstruj trochę stawkami....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347 |
takie duże obroty zawsze lubiałem robić na megajoker, jak się rozpędziłem to dużo większy obrót niż wymagany wychodzil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Jeszcze NIGDY,mimo moze kilkuset prob, nie udalo mi sie obrocic wiekszej ( powyzej 10e) wygranej z free spinow.Co innego wygrane rzedu 1-2 euro.Wtedy jeden dobry spin na starburst praktycznie zalatwia sprawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
jesion wypłacił Ci 770 kasę ? bo mi dalej nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Czesto tak potrafi sypnac?Bo prawie nie gram na tym slocie [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653 Likes: 12 |
Mozna powiedziec,ze wrecz przeciwnie.Mialem i widzialem mase duzych wygranych na FS na malych stawkach na nim
Ogolnie jakos mi nie podpasil ,ale potrafi ladnie walnac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Jeszcze NIGDY,mimo moze kilkuset prob, nie udalo mi sie obrocic wiekszej ( powyzej 10e) wygranej z free spinow.Co innego wygrane rzedu 1-2 euro.Wtedy jeden dobry spin na starburst praktycznie zalatwia sprawe. W przypadku bonusów no deposit, optymalnym jest gra za 10-20% wartości bonusu na spin(wałkowane wielokrotnie na forum, rozpatrywałem przeróżne przypadki i tak naprawdę przy obrocie rzędu 30-50xbonus nie ma innego wyjścia), jeżeli przez to, że wygrałeś więcej - grasz zachowawczo, za 1-2%/spin; to sam się skazujesz na to, że nie wygrywasz, ale pieniądze z bonusu przeznaczasz na zabawę. Szansa na wygranie czegokolwiek będzie jednak minimalna (gdyż wiąże się z trafieniem kilku(a nawet kilkunastu) mocnych układów w czasie wyrabiania obrotu).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|