Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
#55737 10/04/2004 15:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 5
a czy komus udalo sie zalogowac na tej stronie www.unibet.co.uk? [unibet.co.uk]
to jest alternatywna strona unibetu?

pozdrawiam,
pavel17

Bonus: Unibet
#55738 10/04/2004 15:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
dświerzyć :eek:

zajebiści goście tam muszą pracować....

#55739 10/04/2004 15:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
Niestety nie zalogujesz się na stronie brytyjskiej mimo że nawet język sobie polski wybierzesz...

#55740 10/04/2004 15:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Dzien dobry

Chciałem się spytać, kiedy strona UniBetu będzie działać ?

Maciej Lipinski

------------------------------------------

Witamy serdecznie!
Przepraszamy za jakiekolwiek kłopoty w użytkowaniu strony Unibetu. Nasza obsługa techniczna zapewniła nas, że strona obecnie działa. Chwilowe kłopoty mogły być spowodowane zakłóceniami w połączeniach internetowych. W takim przypadku należy odświerzyć stronę i jeżeli nadal nie działa, spróbować później lub zadzwonić do naszego biura. Nasze kursy można także sprawdzić na stronie www.unibet.co.uk. [unibet.co.uk.] i ewentualne zakłady można obstawić przez telefon.
Pozdrawiamy,

-----------------------------------------

Odswierzyc strone ??!!
Przepraszam ale czy macie mnie za durnia ?!
Strona nie dziala i nie tylko u mnie wiec co mam próbować pozniej ?
Lepiej się wezcie do roboty a nie tylko zapewniacie.
Mogę wejść na www.unibet.co.uk [unibet.co.uk] ale tam nie mogę się zalogować

-------------------------------------------

Witamy serdecznie!

Strona jest przeznaczona dla klientów z UK . Jeżeli nie może się Pan zalogować prosimy o telefon do Unibet i postawimy zakład przez telefon.
Pozdrawiamy,

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#55741 10/04/2004 15:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
ALe belkot ja p>ierdole...odswiezyc strone albo jak nie dziala sprobowac pozniej....nie wiadomo czy smiac sie czy plakac....

#55742 10/04/2004 15:53
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Oryginalnie wysłał maxkolonko:
[qb]Jak nie pier.... expekt
to durny unibet nie chodzi...
Tylko siąść i płakać normalnie.
Gdzie nie wpłace kasy tam zaraz coś pada.
Do d.. z taką robotą.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Witam

No to mamy winnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#55743 10/04/2004 17:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Maxkolonko---- zrobiłem to samo co ty. Przeniosłem się z pieprzonego expekta do unibetu liczac na to że zawsze (!) będę miał możliwość obstawiania. A tu taka sama kiszka.

Życzę cierpliwośi, smacznych jajek itp.

#55744 10/04/2004 17:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
oto co ciekawego mi odpisali:
"Witamy serdecznie!

Strona działa mogę Pana zapenić , część klintów nie może się dostać za względu na przeciążenia na liniach internetowych
Pozdrawiamy,

Biuro Obsługi Klienta"

Czy komus rzeczywiscie dziala unibet czy tylko chca z nas zrobic idiotow?

#55745 10/04/2004 17:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
H>U>J> DZIALA!!!!!!!!

Dzwonilem do obslugi klienta i babka powiedziala ze dostaja mase telefonow ze u innych tez nie dziala ale sciema z przeciazeniem linii

#55746 10/04/2004 17:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał tymek:
[qb]oto co ciekawego mi odpisali:
"Witamy serdecznie!

Strona działa mogę Pana zapenić , część klintów nie może się dostać za względu na przeciążenia na liniach internetowych
Pozdrawiamy,

Biuro Obsługi Klienta"

Czy komus rzeczywiscie dziala unibet czy tylko chca z nas zrobic idiotow?[/qb]
oczywiscie, ze chca z nas zrobic idiotow! to bodaj trzecia tak powazna awaria na przestrzeni kilku tygodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> straca klientow, oj straca...

#55747 10/04/2004 17:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Oczywiście robią z nas idiotów.
Zostali ponownie zaatakowani (atak DDos).
W innych krajach tez maja problemy z unibetem ..poczytajcie sobie na forum bettingadvice! w hiszpani , norwegi i innych krajach tez sie nie moga dostac na strone...
Wiec pisanie ze maja łącza przeciażone to po prostu kpina!
Cierpliwosc na pstrym koniu jeździ ..i jest bliska wyczerpania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Zrozumiałbym kłopoty tej firmy gdyby w kulturalny sposób powiadomili klientów , a nie tak jak teraz nie dosc ze nic nie piszą , to jeszcze jak sie ich przyciśnie to takie brednie wciskają ...
Coraz gorzej z poziomem buków...
Unibet , GB , Interwetten maja coraz wiecej klopotów...o expekcie nie wspominam..
pozdr

#55748 10/04/2004 17:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
niestety nie po raz pierwszy sie okazuje, ze najlepiej miec konto u kilku roznych bukow, co zreszta z punktu widzenia zarabiania pieniedzy jest oczywiste. bozia mnie pokaraua za lenistwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr

#55749 10/04/2004 18:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]H>U>J> DZIALA!!!!!!!!

Dzwonilem do obslugi klienta i babka powiedziala ze dostaja mase telefonow ze u innych tez nie dziala ale sciema z przeciazeniem linii[/qb]
"Odświeżyć" to należy powietrze w polskich biurach unibet i expekt.
Buta i arogancja w oparach absurdu.
I to Polska właśnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nawet z najlepszego przedsięwzięcia zrobi sie u nas badziewie,wszędzie na świecie może działać bez problemu,tylko nie u nas.

Zadufana w sobie tandeta ,zatrudniona w rodzimych biurach expekta i unibetu ,nie dość,że nie potrafi sie znaleźć w sytuacji i rozwiazać problemów,to jeszcze bezczelnie robi sobie jaja z klientuff,czyli tych ,dzieki którym ma tu pracę.

Sam juz parokrotnie pisałem do tzw.biura obsługi klienta ,ale podobnie jak Wy doszedłem do wniosku,że to nie ma sensu.

Pomyślałem,że być może należało by powiadomić centrale tych firm,omijając dziadostwo zatrudnione w Polsce - tak zrobiłem kiedyś,gdy miałem problemy z badziewiarzami zatrudnionymi w polskim przedstawicielstwie niemieckiej firmy - zadzwoniłem do Monachium do szefostwa i efekt był natychmiastowy.

Problem w tym,że moja angielszczyzna nie nadaje sie do pisania maili w tym języku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i dlatego prośba.

Czy mógłby Ktoś z Was zredagować mail (np. w przypadku expekta na Malte),w którym poinformowałby o naszych problemach (najlepiej z zacytowaniem bełkotu,jaki otrzymujemy z biura obsługi w Polsce).

Ja deklaruję gotowość podpisania się pod wiadomością imieniem i nazwiskiem,a myślę,że byłoby nas sporo.

A może już Ktoś próbował tej drogi ?
Jeśli efekt byłby podobny do opisanych przez Was -pozostaje raz na zawsze zlikwidować konto.

Dla "obsługi" biur w Polsce - wyjątkowo mokrego dyngusa - może po telefonie ważniaka z zagranicy jakis tutejszy "konsultant" zlałby się w portki.

Wszystkim Typerom - wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#55750 10/04/2004 18:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
I tak dobrze, że mozna to załatwić przez telefon - chociaż nad asianem musiałem się trochę napocić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla pani z suportu

#55751 10/04/2004 18:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
wkońcu coś!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
najpierw mi napisali:
serdecznie!
> Przepraszamy za jakiekolwiek kłopoty w użytkowaniu strony
Unibetu. Nasza obsługa techniczna zapewniła nas, że strona
obecnie działa. Chwilowe kłopoty mogły być spowodowane
zakłóceniami w połączeniach internetowych. W takim przypadku
należy odświerzyć stronę i jeżeli nadal nie działa, spróbować
później lub zadzwonić do naszego biura. Nasze kursy można także
sprawdzić na stronie www.unibet.co.uk. [unibet.co.uk.] i ewentualne zakłady
można obstawić przez telefon.

odpisałem im że to ściema i przed chwilą mi napisali:
Witamy serdecznie!

Dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Pozdrawiamy,

#55752 10/04/2004 19:19
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
a mi już 2 raz odpisali że:

Problem związany jest z przeciążeniem linii internetowych i nie jest zależny od Unibet

Zaczyna się robić deprymujące to zwodzenie wszystkich innym tekstem

#55753 10/04/2004 19:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
ejj jaki jest do nich nr zeby po polsku sie dogadac????
bo chce na breme stawiac kase!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pilne
pozdro i dzieki

#55754 10/04/2004 19:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
008004611225 - dzis do 16

#55755 10/04/2004 19:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał aksior:
[qb]ejj jaki jest do nich nr zeby po polsku sie dogadac????
bo chce na breme stawiac kase!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pilne
pozdro i dzieki[/qb]
Aksior o 16-00 mecz na MKS'ie z Olesnem idziesz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Tez nie moge sie zalogowac na strone Unibetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55756 10/04/2004 19:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
no q**a co to ma byc zaraz po swietach pzrenosze sie do BetAndWin moze tam bedzie wszystko ok

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1