Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by Coronach
Polećcie mi gierki na Xboxa360 wink

potrzebuję 3 tytuły,

1 Piłka Nożna - FiFa czy PES?
2 Ściganka - ?
3 Mordobicie - Tekken?, StreetFighter?

Nie muszą jakieś Top nowości, bo i tak używki chcę kupić wink
Ad1: Fifa13
ad2. Forza 3, forza4
ad3. tu juz orznie, Mortal kombat, UFC3, FN4 SC

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 343
Ad1 Fifa12 ,fifa street
Ad2 forza 4
AD3 Tekken 6

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by michael89
Originally Posted by royalflush
PES zdecydowanie


prosze cie grales na x360 w pesa i fife ? czy tylko piszesz, zeby byc fajnym ?
weź smyku nie bądź taki do przodu bo dość że dzieli nas 8 latek to w tym wypadku jak ktoś napisał gusta są podzielone, jednemu lepiej grać w pesa ze znajomymi, drugim w fife przez sieć i tyle w temacie, każdy musi ocenić na własny gust.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Prasa brażowa (Psx Extreme, Neo Plus) zdecydowanie teraz stawia na Fifę. PES podobno to już nie to samo co kiedyś. W PES, a tak właściwie Winning Eleven zagrywałem się na szaraku wieki temu.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by michael89
Originally Posted by royalflush
PES zdecydowanie


prosze cie grales na x360 w pesa i fife ? czy tylko piszesz, zeby byc fajnym ?
weź smyku nie bądź taki do przodu bo dość że dzieli nas 8 latek to w tym wypadku jak ktoś napisał gusta są podzielone, jednemu lepiej grać w pesa ze znajomymi, drugim w fife przez sieć i tyle w temacie, każdy musi ocenić na własny gust.

W jaka fife i jakiegos PESa grales ostatnio wapniaku ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Originally Posted by -Adrian-
Prasa brażowa (Psx Extreme, Neo Plus) zdecydowanie teraz stawia na Fifę. PES podobno to już nie to samo co kiedyś. W PES, a tak właściwie Winning Eleven zagrywałem się na szaraku wieki temu.

Stawia zdecydowanie, poniewaz poza oprawa meczowa, pes jest kilka lat wstecz pod wzgledem, gameplayu. Mowie tu o najnowszyhc wersjach Fify i PESa

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Michael z tym gameplayem to własnie bym sie nie zgodził. W pesa gram na bieżąco na xboxie, w ostatnią fife grałem u kumpla na PS3. I w fifie ten gameplay do mnie wcale nie trafiał. Nie wiem może dlatego że jestem za bardzo nawykły do pesa , może gdybym sobie ustawił sterowanie tak jak w pesie, może.... Ale na tą chwile gameplay fify wcale mnie nie bawi

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
i co chcesz się tu wyzywać o gry komputerowe, całe dzieciństwo spędziłeś przy szkiełku i walczysz o swoje racje jak Szogun grin .Grałem w 2012 w obie wersje, one wyszły już chyba w 2011 o ile mnie pamięć nie myli bo nie żyje tym tak jak ty laugh przynajmniej już zachodu przedpremierowe na giełdzie latały i jeżeli chodzi o symulacje gry to mi zawsze PES lepiej podchodzi, fifa była dla mnie zdecydowanie gorsza w tej kwestii i waliło mnie że jakaś drużyna nazywała się inaczej a gra była mniej dopracowana w detalach, nie wiem czy teraz są nowe i nawet o nich nie czytałem z braku zainteresowania.No ale jak tak na siłę chcesz wszystkich przekonać do tej swojej kochanej fify no to przekonuj, tylko własnymi spostrzeżeniami a nie wrzutami i opinią prasy branżowej laugh
Tyle ode mnie bo z takim jak ty nie da się dyskutować, a może kiedyś okazja będzie się spotkać to sobie podyskutujemy o wapniakach i takich tam innych wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Chciałem kupić sobie konsole (jeszcze nie wiem czy xbox czy ps), ale ... sprawa jest trochę nietypowa. Chodzi mi o kontroler, który umożliwia sterowane tylko jedną ręką. Widziałem na aukcjach różne joisticki i kierownice, ale to chyba tylko z przeznaczeniem do symulatorów, gier wyścigowych itp. Ale czy np. w Fife można grać na takim josticku?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Panowie chciałbym kupić Xboxa,
jakiego najlepiej wybrać - bo wiem ze są rozne rodzaje.. arcade, slim itp??
Moglby ktoś zorientowany doradzić ;> ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by RaJ2005
Panowie chciałbym kupić Xboxa,
jakiego najlepiej wybrać - bo wiem ze są rozne rodzaje.. arcade, slim itp??
Moglby ktoś zorientowany doradzić ;> ?


Masz dwa rodzaje X360 z dyskiem 250 GB i wersje z 4gb HDD (dawniej Arcade )
Oczywiście mowa o Slimach bo to jedyny rozsądny zakup na tą chwilę jeśli mówimy o nówkach . Jeśli bierzesz nówkę to SLim 250GB i sprawa załatwiona , HDD się na pewno przyda .

Jeśli chcesz przerabiać konsolę np na RGH to lepszym wyjsciem bedzie kupno używki (nawet zbanowanej ) bo przy RGH na XBL nie pograsz i szukał bym tu starszej wersji ELITE 120GB na płycie główniej Jasper/Falcon , tutaj ważne jest jaki dash ma wgrana konsola wszystko poniżej najnowszego jest OK smile

DO przeróbki LT3.0 (flash napędu ) można zrobić na każdej konsoli

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Jesli chcesz przerabiac konsole to liczyc sie musisz z tym, ze nowe slimy (chodzi o date produkcji a nie ogolnie ze najnowsza wersja) jest ciezka do przerobienia (drozsza) albo byc moze wcale na dzien dzisiejszy nie da sie jej przerobic. Z tym ostatnim moge sie mylic bo nie siedze w temacie tak gleboko, z drugiej strony wspomniano wyzej ze LT mozna wgrac zawsze.

Na RGH fajnie wyjscie przerobic, ale wtedy zapomij o xbox livie jak wspomnial riders.

Ja jako wlasciciel slima gdybym go nie mial i mial teraz zrobic zakup to bralbym slima z mozliwie najstarsza data produkcji (oczywiscie skoro pod przerobke to bez gwarancji) z dyskiem 250gb, ewentualnie elitke z jakims dosc sporym dyskiem- nie wiem jakie dokladnie sa wersje.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Quote
jakiego najlepiej wybrać - bo wiem ze są rozne rodzaje.. arcade, slim itp?

arcade, elite, premium to różnią się tylko wielkością dysku albo ich brakiem, ew kolorem (elite czarna) Zawsze można dokupić po kosztach na Allegro, 40gb w zupełności wystarczy na zainstalowanie 6 gierek (w ile można grać na raz?), no chyba że konsola potrzebna do zajechania filmami i różnymi badziewami mimo że są inne sprzęty od tego wink
jak kupujesz używkę to raczej omijaj produkcję under 2007 bo miały wady systemu chłodzenia i szybko padały.Konsole z produkcji późniejszej już były w tej kwestii docierane, potem produkowali Jasper z wbudowanym chłodzeniem 2009 jeśli mnie pamięć nie myli? Pady też ważna sprawa bo taki ze 100 zł kosztuje.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no w sumue z wymienionych powyżej to są same używki bo ich już nie produkują

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Mam pytanko co do PSP (wersja zwykła, nie VITA), bo moje dziecię takowe posiada wink

Czy żeby ściągnąć z netu jakąś gierkę i wgrać/zainstalować to trzeba to cudo przerabiać/upgrade'owac, w jakimś cud-serwisie?

Czy softwareowo sie da?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by royalflush
jak kupujesz używkę to raczej omijaj produkcję under 2007

Ta limitowana edycja w "militarnej" kolorystyce (Halo edition) to chyba 2007 rocznik, też trefna czy już ok?

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Konsola z 2007 powinna jeszcze być ok.

Quote
Konsola Xbox 360 była podatna na wiele problemów natury technicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2005 roku, produkt zyskał wątpliwą markę pod względem sprawności i dużej wadliwości. W szczególności, często spotykanymi błędami są przegrzewanie się konsoli, błędy przy odczytywaniu dysków, a także zacinający się mechanizm otwierania i zamykania napędu DVD[potrzebne źródło].

W odpowiedzi na dużą wadliwość Microsoft rozszerzył okres gwarancyjny na konsole Xbox 360 do trzech lat dla wszystkich błędów, które powodują wyświetlanie się trzech czerwonych lampek na konsoli (tzw. czerwony pierścień śmierci). Inne problemy techniczne nie są objęte rozszerzonym okresem gwarancji. Jednocześnie Microsoft wprowadził modyfikacje do nowo produkowanych konsoli, mające poprawić stabilność i zmniejszyć awaryjność działania. Do dzisiaj jednak nie naprawiono wszystkich błędów[potrzebne źródło], lecz wersje z HDMI są dużo mniej awaryjne[potrzebne źródło]. Należy również dodać, że konsole z 2007 r. mają poprawiony układ chłodzenia, co eliminuje problem pierścienia śmierci. Najnowsza wersja Xboksa 360 według Microsoftu eliminuje do końca problem z "RRoD".

Nowym problemem niekiedy występującym w konsoli Xbox 360 (w najnowszym modelu Jasper błąd praktycznie nie występuje) jest E74, pod pozornym błędem kabla AV najczęściej stoi uszkodzenie lub przegrzanie chipu skalującego typu ANA/HANA. Jest to błąd ekranowy i w przypadku RROD-a na ekranie można ujrzeć planszę z numerem błędu (E XX) jak i informację:Błąd systemu. Skontaktuj się z Pomocą Techniczną dla konsoli Xbox w różnych językach[potrzebne źródło].
Ogólnie wszystko na temat Xboxa można znaleźć tutaj, jest wszystko fajnie opisane + tabelka funkcji poszczególnych konsol xboxa360:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Coronach
Mam pytanko co do PSP (wersja zwykła, nie VITA), bo moje dziecię takowe posiada wink

Czy żeby ściągnąć z netu jakąś gierkę i wgrać/zainstalować to trzeba to cudo przerabiać/upgrade'owac, w jakimś cud-serwisie?

Czy softwareowo sie da?

Będziesz może w najbliższym czasie w Warszawie? Bo mam trochę oryginalnych gier...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by royalflush
jak kupujesz używkę to raczej omijaj produkcję under 2007

Ta limitowana edycja w "militarnej" kolorystyce (Halo edition) to chyba 2007 rocznik, też trefna czy już ok?

[Linked Image]


od 2008 roku weszło poprawione chłodenie na płytach głównych Falcon gdzie poprawa jest znaczna .
Sam mam konsolę z 2008 i już 4 lata bez najmniejszej awarii .

Koleś ma również flacona z 2008 i konsola pracowało 90 dni nonstop (mały maraton laugh ) i do dnia dzisiejszego jest ok .

Więc jak brać konsolę to od 2008 w górę .

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by royalflush
jak kupujesz używkę to raczej omijaj produkcję under 2007

Ta limitowana edycja w "militarnej" kolorystyce (Halo edition) to chyba 2007 rocznik, też trefna czy już ok?

[Linked Image]

Jakis czas temu moj ziomek przyniosl mi taka konsole do przerobki. Podrzucilem do znajomego ktory sie w to bawi i mowil, ze wlasnie ta konsola a wlasciwie jej bebechy sa takie jak w elitce czy cos- ogolnie ze bardzo dobra sprawa ta edycja pod wzgledem bezawaryjnosci smile

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1