|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ludzie, czy na xbox360 da się grać w gierki bez łączności z internetem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
oczywiscie ze tak, kupujesz na plycie i grasz sam albo z kims fizycznym obok kto ma drugiego pada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ludzie, czy na xbox360 da się grać w gierki bez łączności z internetem? Przecież na każdej konsoli możesz grać offline internet to tylko dodatkowa opcja która rozszerza możliwości .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
pany, dzięki za odpowiedzi. na oczy tego nie widziałem a noszę się z zamiarem kupna. kminię czy xbox czy ps. sam nie wiem czego chcę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
pany, dzięki za odpowiedzi. na oczy tego nie widziałem a noszę się z zamiarem kupna. kminię czy xbox czy ps. sam nie wiem czego chcę. X360 raz ze tańszy ,dwa ma lepszy kontroler ruchowy (KINECT) nie jakiegoś tam pingponga na pałce  . 3 wygodniejszy pad . CO do gier to zależy czego szukasz ale na obu platformach jest w co grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
najchętniej to w diablo  a pograłbym sobie w: tenis, piłka nożna, call of duty i jakieś wygibasy kinectowe, bo podobno fajne to to. dzięki za wprowadzenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ile teraz rozsądnie zapłacić za Xbox 360 z 2009 r (to już jaspery chyba) najlepiej z dyskiem 60gb 2 pady. Patrze po ofertach ok 500zł bez dysków i 1 pad to chyba jednak za dużo sobie wołają bo jak dokupić te dwie rzeczy to 700 by wyszło za kompletną cegłe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
niedlugo bedzie trzeba chyba zmienic nazwe tematy na xbox czy PS 4 PS 4 jeszcze w tym roku [ ops4.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
xbox też ma wyjść (chyba 720 jak się nie myle) zresztą kiedy te nowe konsole dostaną rozmachu jak poprzedniczki ... patrząc na obsługiwany live i dobry z tego interes to stare konsole szybko do lamusa nie pójdą (przynajmniej tak mi się zdaje)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
wlasnie wszyscy mysleli ze ma byc nazwa 720, a gdzies ostatnio czytalem ze na bank taka ma nie byc. Zobaczymy, wyjdzie w praniu. Fajne jest to ze np. Sony oglosilo, ze cena max gry to bedzie 60$. Co do xboxa jeszcze, to czekam na niego bardzo, ciekaw jestem co pokaza, czy bedzie jakis nowy kinect 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ma sens tak wczesne ogłaszanie nowej konsoli? Bo chyba sprzedaż nieco spada jak się okazuje, że za x miesięcy wyjdzie coś nowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
może im słabo schodzą i pstryczek dla xboxa  zresztą chyba takie zapowiedzi też nie ma co serio traktować. same gry potrafią zaliczać dobre poślizgi, a gdzie dopiero nowa konsola.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
wlasnie wszyscy mysleli ze ma byc nazwa 720, a gdzies ostatnio czytalem ze na bank taka ma nie byc. Zobaczymy, wyjdzie w praniu. Fajne jest to ze np. Sony oglosilo, ze cena max gry to bedzie 60$. Co do xboxa jeszcze, to czekam na niego bardzo, ciekaw jestem co pokaza, czy bedzie jakis nowy kinect  Oby nie ... ale to pobożne życzenia ... niestety sprzęt idzie mocno w stronę casuali i nie zdziwię się jak zobaczymy w tytułach startowych takie tytuły jak Kinect sport3 czy ponton 2 . Kinect 2.0 na pewno bedzie i ma być wbudowany w konsolę A co zaprezentuje nowy Xbox ... prasa branżowa optymistycznych informacji raczej nie ma ... brak wsparcia dla gier używanych na nowej konsoli !!! Wymóg ciągłego podłączenia do sieci !! Główna dystrybucja gier na nowego Xboxa ma być droga cyfrową GoD ... to tylko niektóre z długiej listy doniesień ,ale mające bardzo duże szanse na potwierdzenie bo pisały o tym takie dzienniki/magazyny jak np KOTAKU, EDGE . NY times /jurnal . Więc nie ma co sobie robić zbytnio nadziei Ma sens tak wczesne ogłaszanie nowej konsoli? Bo chyba sprzedaż nieco spada jak się okazuje, że za x miesięcy wyjdzie coś nowego? Jak wczesne ? X360 ma już 8 lat to wcale nie mało ,ale główna przyczyna to konkurencja i zmieniający się target (odbiorca) M$ ostro walczy o graczy niedzielnych (casual) a na tym polu króluje Nintendo które już wyskoczyło ze swoją "nową " konsolą . Główny konkurent MS sony zaprezentował nowy sprzet z racji słabej sprzedaży PS3 i poszli naprawdę mocna z PS4 . Zobaczymy co pokaże M$ ... ale w najbliższych latach to chyba Sony ponownie wróci na szczyty .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
"Zobaczymy co pokaże M$ ... ale w najbliższych latach to chyba Sony ponownie wróci na szczyty ."
a mi się wydaje, że nie. Microsoft połączy tak: - Windows 8 czyli komputery, laptopy, tablety - Windows Phone czyli smartphony - Xbox, konsola, flmy, ogólnie rozrywka
a do tego Skype, któego można uzywac na kazdym z urzadzen. Oni maja swoj ekosystem w ktorym wszystko ma ze soba wspolgrac itd. Moim zdaniem Sony zostaje bez szans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96 |
Sony zostaje bez szans? Wolne żarty. Niektórzy zapomnieli do czego służy głównie konsola - do grania, a pod względem gier exclusive Sony bije M$ na głowę. Reszta to tylko dodatki. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że M$ zablokuje możliwość grania w używane gry to nie wróżę im sukcesu. Może tępi Amerykanie się na to nabiorą, ale w Europie nie ma na to szans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
"Zobaczymy co pokaże M$ ... ale w najbliższych latach to chyba Sony ponownie wróci na szczyty ."
a mi się wydaje, że nie. Microsoft połączy tak: - Windows 8 czyli komputery, laptopy, tablety - Windows Phone czyli smartphony - Xbox, konsola, flmy, ogólnie rozrywka
a do tego Skype, któego można uzywac na kazdym z urzadzen. Oni maja swoj ekosystem w ktorym wszystko ma ze soba wspolgrac itd. Moim zdaniem Sony zostaje bez szans. Owszem aby z tego skorzystać trzeba wykupić Gold'a który obecnie w PL kosztuje 219zl lub 129zl z allegro .... już na dzien dzisiejszy wiadomo ze usługa Live Gold pójdzie w górę z resztą na wet Major Nelson wspominał o tym na swoim blogu ... więc powodzenia ze stwierdzeniem ..SONY bez szans mocno się zagalopowałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
zeby grac przez siec tylko potrzeba golda, reszta do synchrnizacji z windows 8 i WP nie jest wymagany. Dodaj ze to cena za rok, chcoiaz i tak zgadzam sie ze jest wysoka i sam nigdy tego nie wykupilem, aczkolwiek wielu moich znajomych tak, a jeszcze wiecej przerobilo xboxa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
zeby grac przez siec tylko potrzeba golda, reszta do synchrnizacji z windows 8 i WP nie jest wymagany. Dodaj ze to cena za rok, chcoiaz i tak zgadzam sie ze jest wysoka i sam nigdy tego nie wykupilem, aczkolwiek wielu moich znajomych tak, a jeszcze wiecej przerobilo xboxa. CHŁOPIE MI nie musisz tłumaczyć do czego jest gold i co z nim mozna robić . I uwierz mi ze na nowym Xboxie GOLD nie bedzie tylko umożliwiał gry online ... i aby takiego golda kupić bedziesz musiał zapłacić karta ... bo ms na 100% rezygnuje z msp i ze zdrapek ... także nie bój się wszystko dobrze pomyślane . Nowa konsola nie wspiera używek , większość gier w dystrybucji cyfrowej , rezygnacja z msp i zdrapek ... więcej pierdół za pomocą golda .... ceny abonamentu w górę ...  Nie zdziwię się jak Skype bedzie dostępny dopiero po opłacie golda . A tak na marginesie mają być 3 rodzaje abonamentu ( zwykły , Gold , Platynowy/familyjny ) i każdy daje inne możliwości .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|