Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 34 1 2 28 29 30 31 32 33 34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Originally Posted by Biszop
Na Legię same pikniki przyszły, czy jakieś "celebryty" też przyczłapały?
bo żadnej znanej mordy z tefałenu nie widziałem...

jebaj ich, wszyscy warci zostali w domu...a pamietam 1 mecz Wisly Cupila na L3 I sniezki w kierunku Kaluznego....ehhh to byly czasy....Zyleta Zyelta Zyleta!!!!!!!!!!!!!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Cherno More Varna Cherno More Varna v Beroe
(Wynik końcowy) 05/10/2012 Brak 1.61 Wygrana
2 Ludogorets Razgrad - Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad v Minior Pernik
(Do przerwy/koniec meczu) 05/10/2012 Brak 1.36 Wygrana
3 Ruch Chorzów Ruch Chorzów v GKS Bełchatów
(Wynik końcowy) 05/10/2012 Brak 1.72 Wygrana
4 Malmo FF Malmo FF v IFK Norrkoping
(Wynik końcowy) 05/10/2012 Brak 1.53 Wygrana
5 FC Eindhoven FC Eindhoven v FC Oss
(Wynik końcowy) 05/10/2012 Brak 1.53 Wygrana
6 Legia Warszawa Legia Warszawa v Wisła Kraków
(Wynik końcowy) 05/10/2012 Brak 1.75 Odbędzie się
Zakłady akumulowane


uff, jednak izi grin piwo

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Legia kasa

jakies typy na jutro tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
o10 kornera w t-m izi

2.etap

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Gdzie jest user Wolf,

ten co nie chce jednodniowej lokaty 65%

laugh



Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Uve87
Legia kasa

jakies typy na jutro tongue

zacznij od siebie, bedzie latwiej, DLA WSZYSTKICH smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by raf
Tomek Kulawik juz z 10 lat temu wygladal mi na goscia z zespolu disco polo za syntezatorem...teraz na tej lawce wyglada jeszcze gorzej ;-) Franek Smuda wjezdza od zimy jako ostatnia nadzieja Cupiala...
Masz na myśli coś takiego

laugh

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
buahahahhaha o ja pierdol**! Ale trafil moja Legiunie ;-)

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ja tam Wolfa lubie, ale z tym, ze wisla ma kadre podobna do legii i ze wisla powalczy o mistrza, to jednak przesadzil wink

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by bitnap
ja tam Wolfa lubie, ale z tym, ze wisla ma kadre podobna do legii i ze wisla powalczy o mistrza, to jednak przesadzil wink


fakt, dzisiaj to byl mecz jakby barcelona grala z gryfem wejherowo (:D)

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Ja tez Huge'a lubie...tak samo jak Jarka Kaczynskiego - obaj tak samo jebnieci i lubie jak sa sytuacje w ktorych schodza na ziemie...;-) swoja droga (do innego tematu) zachowanie "kibicow" z Krakowa mega...kurw## szok...zamiast jakiegos poparcia to jazda z bluzgami bo jest szansa raz jeden jedyny byc slyszanym....

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Cupial pewnie juz liste ma smile jak by co. Teraz trzeba bardziej ogarnac na chlodna co robic, czy dalej inwestować czy sprzedawać.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
słabiutką ma wisła młodzież, nic nie wnoszą do gry.
chrapki,urygi, szewczyki laugh

Ogólnie z taką grą to Wisła w dolnej połówce tabeli będzie.



Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wisła ma żydka meliksona i 10 pseudo kopaczy
ljuboja też macha rękoma ale genkov laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by raf
Originally Posted by Biszop
Na Legię same pikniki przyszły, czy jakieś "celebryty" też przyczłapały?
bo żadnej znanej mordy z tefałenu nie widziałem...

jebaj ich, wszyscy warci zostali w domu...a pamietam 1 mecz Wisly Cupila na L3 I sniezki w kierunku Kaluznego....ehhh to byly czasy....Zyleta Zyelta Zyleta!!!!!!!!!!!!!!!!

Bywasz tu częściej czy dziś jakieś konkretne święto?;-)

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by raf
Ja tez Huge'a lubie...tak samo jak Jarka Kaczynskiego - obaj tak samo jebnieci i lubie jak sa sytuacje w ktorych schodza na ziemie...;-) swoja droga (do innego tematu) zachowanie "kibicow" z Krakowa mega...kurw## szok...zamiast jakiegos poparcia to jazda z bluzgami bo jest szansa raz jeden jedyny byc slyszanym....
dokladnie ooo

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
celta karny jeszce jest szansa na over

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by raf
Originally Posted by Biszop
Na Legię same pikniki przyszły, czy jakieś "celebryty" też przyczłapały?
bo żadnej znanej mordy z tefałenu nie widziałem...

jebaj ich, wszyscy warci zostali w domu...a pamietam 1 mecz Wisly Cupila na L3 I sniezki w kierunku Kaluznego....ehhh to byly czasy....Zyleta Zyelta Zyleta!!!!!!!!!!!!!!!!

Bywasz tu częściej czy dziś jakieś konkretne święto?;-)

bywam...czytam...z sentymentu, ciesze sie, ze jestes Biszop ;-)

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
jeeeeeeeeeee

Strona 30 z 34 1 2 28 29 30 31 32 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, aker, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,989 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1