|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Panie i Panowie sprawa jest. Jeżeli moglibyście zagłosować na ANDRZEJA ZIELIŃSKIEGO na stronie http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/117662 Po lewej stronie jest sonda i tam jest ostatnia pozycja. Człowiek bardzo się stara, pomaga komu może, na wózku jeździ już od 18 lat mimo tego nie załamał się i stara się żyć jak normalny człowiek. Prosiłbym o głosy, można głosować 1 raz na 24h z jednego IP, jeżeli post jest niezgodny z regulaminem to proszę o usunięcie go. PROSZĘ O GŁOSY
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Panowie i Panie, pokażmy, że potrafimy! Głosowanie trwa do 16.10.2012 czyli jeszcze przez 9 dni. To nikogo nic nie kosztuje a zajmie kilkadziesiąt sekund. Nawet nie trzeba specjalnie szukać nazwiska, zjeżdżamy na sam dół ankiety, która jest po lewej stronie i ostatnią osobą jest właśnie Pan Andrzej Zieliński. Dajmy czadu i pokażmy, że potrafimy !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
poszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
poszło 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
dzięki Panowie, lecz jest nas duuużo więcej  pamiętajcie, że raz na 24h można głosować więc proszę w miare możliwości o takie głosowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Przestań już spamować bo się to robi niesmaczne.Ja zagłosowałem na Rafała Wilka, były żużlowiec co stracił zdrowie na torze, wspaniały człowiek i sportowiec, teraz jako niepełnosprawny zdobywa medale dla Polski!
|
|
|
Link skopiowany do schowka