Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 29 1 2 13 14 15 16 17 28 29
Platini #5582238 10/10/2012 04:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
dokladnie tak jak mowi jerome, ludzie maja rozne predyspozycje i przede wszystkim startuja z innych poziomow.
moge miec wieksze doswiadczenie od niej, ale chocbym nie wiem co robil to 17tu lat palenia nie da sie zniwelowac nawet po przebiegnieciu ok 3tys km w 2,5 roku.
zeby wyrownac szanse to moge zaproponowac Pani Ani zeby w sobote walnac po 5-6 piw i zjarac po 10 fajek wink a w niedziele ja dalej siekne maraton w te 4,5godz a ona gdzie wtedy bedzie? albo Ty? wink

Bonus: Unibet
Platini #5582243 10/10/2012 05:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
i jeszcze jedna rzecz o ktorej juz wspomnialem, jesli Pani Ania z trenerem stala tuz za balonem na 3:45 tzn ze cel byl 3:45 a nie 4h, ewentualnie ze biegla na 3:45 z wkalkulowana sciana i strata 10-15 minut (zalecane w szacowaniu wyniku w debiucie przez np Skarzynskiego) tak by w najgorszym przypadku skonczyc mimo wszystko ponizej 4h. nikt, kto planuje biec na max by skonczyc ponizej 4h nie bedzie stawal na 3:45.

Platini #5582247 10/10/2012 05:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
z ciekawosci zerknalem jeszcze na oficjalne wyniki i zarowno Pani Ania jak i trenerka (nry 2138 i 6724) nie maja zarejestrowanego czasu na 30km, dlaczego, skoro tysiace innych biegaczy maja? pytanie: zbieg okolicznosci czy moze podjezdzaly metrem albo autem sponsora artykulu? historia kantow w maratonie jest tak dluga jak historia maratonu, moze wynik tez nagiety do tezy artykulu, w koncu media to potega... wink

Platini #5582260 10/10/2012 12:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ona jest z Wyborczej, czitowała wink

Platini #5582285 10/10/2012 13:27
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Quote
z ciekawosci zerknalem jeszcze na oficjalne wyniki i zarowno Pani Ania jak i trenerka (nry 2138 i 6724) nie maja zarejestrowanego czasu na 30km

laugh

Kukis #5582444 10/10/2012 15:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja w ta sobote bylem na imprezie do 5 rano smile Poszlo pol litra gorzkiej na glowe i kilka piwek ( nie pamietam ile ale kolo 4-5) Na drugi dzien o 12 przebieglem 20 km w 1.45 tongue Teraz jestem chory bo organizm wyplukalem calkowicie z wszystkim witamin no ale dalem rade smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Co może się przydarzyć podczas maratonu? Chyba wszystko - w trakcie maratonu w Portland dwójka uczestników: Katie Holmes i Eric Johansson wzięła ślub na 30 kilometrze!

W ten sposób uczcili fakt, że 5 lat temu podczas tego samego maratonu, na tym samym kilometrze spotkali się, a po ukończeniu biegu zaczęli się spotykać.

Pewnie ich pierwszym ślubnym toastem był izotonik na mecie.


Bieganie.pl

[Linked Image]

Platini #5583067 11/10/2012 03:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
a malzenstwo skonsumowali tez od razu na tym 30km? wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Vendetta
ja w ta sobote bylem na imprezie do 5 rano smile Poszlo pol litra gorzkiej na glowe i kilka piwek ( nie pamietam ile ale kolo 4-5) Na drugi dzien o 12 przebieglem 20 km w 1.45 tongue Teraz jestem chory bo organizm wyplukalem calkowicie z wszystkim witamin no ale dalem rade smile

podziwiam , ja po imprezie jestem tak leniwy że nie chce mi się herbaty zrobić smile
od jutra bieganie, redukcja smile

eroll #5583076 11/10/2012 04:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
w tym okresie redukcja? ja musze cos przymasowac bo wszyscy mowią ze bardzo schudlem :/
3 dzien jestem chory i juz nie moge w domu usiedziec ale wiem ze wysyilek w tym stanie na bank by nie przyniosl zadnych korzysci wiec wole jeszcze sie przemeczyc dzien, góra dwa dni i dopeiro zaczac ostre treningi

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Vendetta
w tym okresie redukcja?

No ja złapałem sporo masy mięśniowo/tłuszczowej i nie ma rady redukcja musi być, ale spokojnie jeszcze na zimowe masowanie się załapię, tyle że będę bardziej uważał żeby się nie 'zalać'.

Platini #5583092 11/10/2012 05:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
tez zdarzalo mi sie biegac po imprezie, ale na dluzsza mete to kiepski pomysl, wiec zaczalem planowac treningi z tygodniowym wyprzedzeniem smile

xqwzts #5583100 11/10/2012 12:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by xqwzts
Nowy temacik, to może go napocznę tongue

Na razie nie mam czasu, ale przymierzam się żeby od października po raz kolejny spróbować wziąć się za siebie.

Mam zamiar zarówno biegać jak i ćwiczyć (żeby wyglądać jak człowiek, trochę mięśnia by się przydało w niektórych partiach laugh ), czy to się nie będzie gryzło ze sobą?
Przykładowo - pn, śr, pt: ćwiczenia wieczorem; wt, cz, sb: bieganie rano?

I jak zacząć biegać, bo na chwilę obecną będę miał problem żeby przebiec choćby kilometr frown

Jak idzie? ooo

lupus #5583192 11/10/2012 15:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by lupus
Originally Posted by xqwzts
Nowy temacik, to może go napocznę tongue

Na razie nie mam czasu, ale przymierzam się żeby od października po raz kolejny spróbować wziąć się za siebie.

Mam zamiar zarówno biegać jak i ćwiczyć (żeby wyglądać jak człowiek, trochę mięśnia by się przydało w niektórych partiach laugh ), czy to się nie będzie gryzło ze sobą?
Przykładowo - pn, śr, pt: ćwiczenia wieczorem; wt, cz, sb: bieganie rano?

I jak zacząć biegać, bo na chwilę obecną będę miał problem żeby przebiec choćby kilometr frown

Jak idzie? ooo
ćwiczenia zacząłem od splita (nie wiem czemu, bo może łatwiej wink ) więc biegałem 2 razy w tygodniu, po treningu nóg biegi sobie odpuszczałem.
Jednak poczytałem i przesiadłem się ze splita na fbw, katuje też nogi i mimo szczerych chęci nie mogłem wyjść biegać, przesiedziałem w dresie pół godziny przed tv o 6 rano laugh
dałem nogom czas na przyzwyczajenie do większego wysiłku, jest coraz lepiej i w poniedziałek o 6 rano wyskakuje z łóżka.
wciąż się uczę 'nowego życia' tongue

tylko 3 tygodnie trochę większego wysiłku i zdrowej diety, a samopoczucie 100 razy lepsze niż miesiąc temu blush

smile

Platini #5583984 12/10/2012 01:13
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Biegnie ktoś w niedzielę w Poznaniu może?

Platini #5584587 12/10/2012 16:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
jak oddychacie w niższych temperaturach, nosem czy ustami?

jerome #5584588 12/10/2012 16:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
zawsze ustami, niewazne w jakich temperaturach

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a co do nizszych temperatur to zawodowcy przed okresem jesienno-ziomowym hartuja gardło pijąc zimne napoje i jedząc lody smile

jerome #5584597 12/10/2012 16:30
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by jerome
jak oddychacie w niższych temperaturach, nosem czy ustami?

Oddychać nosem czy ustami?

Kolejny nieśmiertelny temat: jak oddychać, nosem czy ustami? To proste - tak jak jest wygodnie. Powietrze wdychane nosem jest lepiej ogrzane i nawilżone, ale mało kto umie w trakcie szybkiego biegu oddychać w ten sposób. Starajmy się oddychać miarowo, z wykorzystaniem przepony. Po pewnym czasie każdy biegacz odnajduje własny rytm oddechu, w takt bieganych kroków, a wraz ze zwiększaniem prędkości oddycha szybciej i szybciej, wciąż w rytmie. Niektórzy uważają, że rozmowa w trakcie biegu zaburza prawidłowe oddychanie. Coś w tym jest, ale czy bieganie bez rozmowy byłoby tak samo przyjemne? Czyli - oddychamy tak, jak jest dla nas bardziej naturalne, to nie ma większego praktycznego znaczenia, czy to nos czy usta. Najważniejsze to dostarczać naszemu ciału wystarczająco dużo powietrza.

http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=6&id=520

jerome #5584600 12/10/2012 16:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by jerome
jak oddychacie w niższych temperaturach, nosem czy ustami?

Rękawami wink

Strona 15 z 29 1 2 13 14 15 16 17 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,133
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1