|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał OlenkasLover: [qb]Ciekawe czemu jestes nowym uzytkownikiem i masz takiego oryginalnego nicka :rolleyes: Powiem Ci jedno: Cos mi smierdzisz tymi gnojami z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Unibetu[/qb] Spoko. To Twoje zdanie... Kazdy ma prawo napisać to co mysli. Ja przeniosłem się z Expektu, który mnie wyprowadził z równowagi. Dosyć wcześniej jak już przychodziłem po jakies informacje na to forum to byłem raczej tylko czytającym. Niedziałający buk zmusił mnie do powrotu. Jako, że widzę tutaj znajomego zdecydowałem się założyć sobie konto oryginalne ze względu na prowadzony serwis i napisać. Wczoraj tylko unibet brytyjski mi chodził do przegladania ofert jednak bez możliwości zalogowania się. Wyczyściłem całą historię i cookies... Dziś rano wstałem włączyłem i sie załadowało.. wybrałem jezyk polski i hula non stop... Nie mam żadnego okreslonego celu zeby komus cos mydlić... Próbuję Wam pomoc i pokazuje, że to jednak działa... Może gdzies ktos widział, że jeszcze wczoraj się na nich niezle nawsciekałem ? Przyznam, że nie spotkałem jeszcze kogos innego komu chodzi :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Dzwonil dzisiaj juz ktos do unibetu i obstawial? Siedzi dzisiaj tam jakis polak? Ja bede dzwonil pierwszy raz wiec chcialbym wiedziec czy mozna porozmawiac z jakims rodakiem bo z angielskim u mnie krucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
a ja już mam dośc od piatku kur** wieczoru pzregieli!!! fajny weekend-dużo bym zgarnął a tu ***** z grzybami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ( wogole mnie nie loguje!!! i niech nie pieprzą o pzreciążeniu łączy itp bo to bajka dobra dla 10 latków!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Jestem bardzo ciężko wku***** - tak mi Święta spier***** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał Scobas: [qb]Dzwonil dzisiaj juz ktos do unibetu i obstawial? Siedzi dzisiaj tam jakis polak? Ja bede dzwonil pierwszy raz wiec chcialbym wiedziec czy mozna porozmawiac z jakims rodakiem bo z angielskim u mnie krucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Ja siedzę :/ Dziwne to trochę :/ Bo u mnie dalej chodzi bez zarzutu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
A mozesz podac poczatek swojego IP? *.*.*.- moze znajdziemy proxy na podobnym adresie. Widocznie robia tak jak expekt, ze powoli odblokowuja poszczegolne klasy IP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał Scobas: [qb]A mozesz podac poczatek swojego IP? *.*.*.- moze znajdziemy proxy na podobnym adresie. Widocznie robia tak jak expekt, ze powoli odblokowuja poszczegolne klasy IP.[/qb] 80.54... Neostrada
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 252 |
To znaczy mozecie juz wchodzic na Unibet ????????? Bo ja jeszcze nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
kumpel znalazl proxy przez ktore mozna sie logowac na unibet i strona chodzi jest to proxy z dani, wiec tam szukajcie bo nie moge Wam podac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie cisne kitow, jestem obecnie zalogowany przez to proxy i stronka mi smiga!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Dlaczego nie mozesz podac? Kolega zabronil? Heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Chlopaki Qrwa wyluzujcie na serio z takimi zakladami jak ostatni rzut rozny - generalnie mnie to wali bo to nie moja kasa ale po co ja zostawiac u bukow kiedy cel jest inny - SKUBAC BUKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> NARA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Dawaj to proxy QRWA! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
yoł napisałem że z cokies i pzreciązonymi liniami moga robić 10 latków a nie informatyków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to mi coś takiego odpisali
Witamy serdecznie!
"Niestety, nie posiadamy dokladnych informacji o terminie wyeliminowania tego problemu. Niestety problem jest spowodowany z zewnatrz. Nasz system dziala prawidlowo i jestesmy w stanie przyjmowac zaklady przez telefon. Strona nie działa w kilku krajch. Niestety nie znaleziono jeszcze przyczyny powodujacej problemy z otwieraniem naszej strony w tych krajach. Prosimy o cierpliwosc"
dobra teraz się przyznać który ich hakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2001
Posty: 22 |
kilka tych dunskich przetestowalem. u mnie na chello poszlo to:
proxy:62.242.107.110 port: 80
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
a gdzie t o wpisujesz ?
Zapodaj jeszcze jakis inne adresy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
boskie rZeZniki DZIEKI O PANIE :-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469 |
wynika ,ze Polaka jakiegos powinni sobie zatrudnic... kto tu wchodzi do UNiiiiii...........
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Oryginalnie wysłał boskie rZeZniki: [qb]kilka tych dunskich przetestowalem. u mnie na chello poszlo to:
proxy:62.242.107.110 port: 80[/qb] Całe rano szukałem różnych proxy, nawet maltańskich itp... Potwierdzam to co podałeś działa... mam DSL'a Dzięki bardzo. Dla mniej obeznanych: Uruchamiamy IE -> Narzędzia -> Opcje internetowe... -> Zakładka "Połączenia" -> Ustawienia sieci LAN Zaznaczyć trzeba "Użyj serwera proxy" i uzupełnić wpis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
tak to proxy tez dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja korzystam z innego, ale z tego co wiem to tylko na dunskich proxy chodzi... ale czy ten Unibet taka firma i ich informatycy nie mogli do tego dojsc? a moze to celowe zagranie z ich strony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał boskie rZeZniki: [qb]kilka tych dunskich przetestowalem. u mnie na chello poszlo to:
proxy:62.242.107.110 port: 80[/qb] dzieki wielki za to proxy juz dziala Unibet na nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka