Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
#55777 12/04/2004 07:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]Ciekawe czemu jestes nowym uzytkownikiem i masz takiego oryginalnego nicka :rolleyes:
Powiem Ci jedno: Cos mi smierdzisz tymi gnojami z <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Unibetu[/qb]
Spoko. To Twoje zdanie... Kazdy ma prawo napisać to co mysli. Ja przeniosłem się z Expektu, który mnie wyprowadził z równowagi. Dosyć wcześniej jak już przychodziłem po jakies informacje na to forum to byłem raczej tylko czytającym. Niedziałający buk zmusił mnie do powrotu. Jako, że widzę tutaj znajomego zdecydowałem się założyć sobie konto oryginalne ze względu na prowadzony serwis i napisać. Wczoraj tylko unibet brytyjski mi chodził do przegladania ofert jednak bez możliwości zalogowania się. Wyczyściłem całą historię i cookies... Dziś rano wstałem włączyłem i sie załadowało.. wybrałem jezyk polski i hula non stop...

Nie mam żadnego okreslonego celu zeby komus cos mydlić... Próbuję Wam pomoc i pokazuje, że to jednak działa...

Może gdzies ktos widział, że jeszcze wczoraj się na nich niezle nawsciekałem ?

Przyznam, że nie spotkałem jeszcze kogos innego komu chodzi :rolleyes:

Bonus: Unibet
#55778 12/04/2004 13:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Dzwonil dzisiaj juz ktos do unibetu i obstawial? Siedzi dzisiaj tam jakis polak? Ja bede dzwonil pierwszy raz wiec chcialbym wiedziec czy mozna porozmawiac z jakims rodakiem bo z angielskim u mnie krucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55779 12/04/2004 13:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
a ja już mam dośc od piatku kur** wieczoru pzregieli!!! fajny weekend-dużo bym zgarnął a tu ***** z grzybami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (
wogole mnie nie loguje!!! i niech nie pieprzą o pzreciążeniu łączy itp bo to bajka dobra dla 10 latków!!!

#55780 12/04/2004 14:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Jestem bardzo ciężko wku***** - tak mi Święta spier***** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#55781 12/04/2004 15:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał Scobas:
[qb]Dzwonil dzisiaj juz ktos do unibetu i obstawial? Siedzi dzisiaj tam jakis polak? Ja bede dzwonil pierwszy raz wiec chcialbym wiedziec czy mozna porozmawiac z jakims rodakiem bo z angielskim u mnie krucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Ja siedzę :/ Dziwne to trochę :/ Bo u mnie dalej chodzi bez zarzutu...

#55782 12/04/2004 15:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
A mozesz podac poczatek swojego IP? *.*.*.- moze znajdziemy proxy na podobnym adresie. Widocznie robia tak jak expekt, ze powoli odblokowuja poszczegolne klasy IP.

#55783 12/04/2004 15:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał Scobas:
[qb]A mozesz podac poczatek swojego IP? *.*.*.- moze znajdziemy proxy na podobnym adresie. Widocznie robia tak jak expekt, ze powoli odblokowuja poszczegolne klasy IP.[/qb]
80.54... Neostrada

#55784 12/04/2004 15:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 252
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 252
To znaczy mozecie juz wchodzic na Unibet ????????? Bo ja jeszcze nie

#55785 12/04/2004 16:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
kumpel znalazl proxy przez ktore mozna sie logowac na unibet i strona chodzi jest to proxy z dani, wiec tam szukajcie bo nie moge Wam podac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
nie cisne kitow, jestem obecnie zalogowany przez to proxy i stronka mi smiga!

#55786 12/04/2004 17:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Dlaczego nie mozesz podac? Kolega zabronil? Heh

#55787 12/04/2004 17:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Chlopaki Qrwa wyluzujcie na serio z takimi zakladami jak ostatni rzut rozny - generalnie mnie to wali bo to nie moja kasa ale po co ja zostawiac u bukow kiedy cel jest inny - SKUBAC BUKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> NARA

#55788 12/04/2004 17:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Dawaj to proxy QRWA! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#55789 12/04/2004 18:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
yoł
napisałem że z cokies i pzreciązonymi liniami moga robić 10 latków a nie informatyków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to mi coś takiego odpisali

Witamy serdecznie!

"Niestety, nie posiadamy dokladnych informacji o terminie wyeliminowania tego problemu. Niestety problem jest spowodowany z zewnatrz. Nasz system dziala prawidlowo i jestesmy w stanie przyjmowac zaklady przez telefon. Strona nie działa w kilku krajch. Niestety nie znaleziono jeszcze przyczyny powodujacej problemy z otwieraniem naszej strony w tych krajach. Prosimy o cierpliwosc"

dobra teraz się przyznać który ich hakuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#55790 12/04/2004 18:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 22
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 22
kilka tych dunskich przetestowalem. u mnie na chello poszlo to:

proxy:62.242.107.110 port: 80

#55791 12/04/2004 18:17
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
a gdzie t o wpisujesz ?

Zapodaj jeszcze jakis inne adresy

#55792 12/04/2004 18:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
boskie rZeZniki DZIEKI O PANIE :-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#55793 12/04/2004 18:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
wynika ,ze Polaka jakiegos powinni sobie zatrudnic...
kto tu wchodzi do UNiiiiii...........

#55794 12/04/2004 18:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Quote
Oryginalnie wysłał boskie rZeZniki:
[qb]kilka tych dunskich przetestowalem. u mnie na chello poszlo to:

proxy:62.242.107.110 port: 80[/qb]
Całe rano szukałem różnych proxy, nawet maltańskich itp...
Potwierdzam to co podałeś działa... mam DSL'a
Dzięki bardzo.

Dla mniej obeznanych:
Uruchamiamy IE -> Narzędzia -> Opcje internetowe... ->
Zakładka "Połączenia" -> Ustawienia sieci LAN
Zaznaczyć trzeba "Użyj serwera proxy" i uzupełnić wpis.

#55795 12/04/2004 18:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
tak to proxy tez dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja korzystam z innego, ale z tego co wiem to tylko na dunskich proxy chodzi...
ale czy ten Unibet taka firma i ich informatycy nie mogli do tego dojsc? a moze to celowe zagranie z ich strony?

#55796 12/04/2004 19:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał boskie rZeZniki:
[qb]kilka tych dunskich przetestowalem. u mnie na chello poszlo to:

proxy:62.242.107.110 port: 80[/qb]
dzieki wielki za to proxy juz dziala Unibet na nim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1