Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Podaje link gdzie trzeba wpisac swoj mail i login z interwetten w ciagu 24h przychodzi na maila bon 10e do kasyna+5euro do buka ja wyslalem wczoraj dostalem dzisiaj kod bona na interie i przestukalem w interwetten kasa od razu pojawia sie na koncie.Wazne to promocja dla francozow wiec jesli ktos nie otrzyma to niech wykabinuje sobie cos innego zeby sie nie blaznil w support bo popsuje promo innym uzytkownika z polski ktorzy beda mieli tyle szczescia co ja.No i nie zamawiajcie wiecej niz jeden , zeby odsprzedawac kumpla za 5zeta bo jak zaczna blokowac wszystkim konta to juz nie wrzuce podobnego linka nigdy. http://www.click-view.com/promo-interpari/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Podaje link gdzie trzeba wpisac swoj mail i login z interwetten w ciagu 24h przychodzi na maila bon 10e do kasyna+5euro do buka ja wyslalem wczoraj dostalem dzisiaj kod bona na interie i przestukalem w interwetten kasa od razu pojawia sie na koncie.Wazne to promocja dla francozow wiec jesli ktos nie otrzyma to niech wykabinuje sobie cos innego zeby sie nie blaznil w support bo popsuje promo innym uzytkownika z polski ktorzy beda mieli tyle szczescia co ja.No i nie zamawiajcie wiecej niz jeden , zeby odsprzedawac kumpla za 5zeta bo jak zaczna blokowac wszystkim konta to juz nie wrzuce podobnego linka nigdy. http://www.click-view.com/promo-interpari/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

to po co to piszesz jak to promocja dla Francuzów Pustaku następny

Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
wyplacalem greckie bony to francuskie tez wyplace chyba ze kolego masz polskiego bona to skorzystam bardzo chetnie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
i przez takich jak ty zablokują konta uczciwym co graja na interwetten frajerze..

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
a jest tam gdzieś napisane, że promocja jest tylko dla francuzów, cz jest tylko na francuskiej stronie. Bo to dla mnie różnica

Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Jak jestes uczciwy to nie graj bo to u nas w kraju zabronione a jak jestes taki cwel pyskaty to sie w support wyklucisz i w dupie cie mam.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
haha

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Jak jestes uczciwy to nie graj bo to u nas w kraju zabronione a jak jestes taki cwel pyskaty to sie w support wyklucisz i w dupie cie mam.

to Wesołych Świąt Życze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Quote
i przez takich jak ty zablokują konta uczciwym co graja na interwetten frajerze..

Kolego jak nie chcesz bona to nie pisz takich bzdur, kolega grzecznie informuje że kasa jest do wzięcia a Ty pyskujesz.
Troche kultury by nie zaszkodziło.
Nie będe Cię tu rugał bo nawet mi się nie chce.
Ale pozwolisz że <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na ciebie

A swoją drogą to jakim uczciwym mają konta zamykać skoro są uczciwi?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Ja tam nic nie widzę że to wyłącznie dla Francuzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Przecież jeżeli nie jest napisane, że promocja obowiązuje tylko francuzów, to każdy może w niej wziąć udział. Nie ma to różnicy na jaiej to jest stronie. Mi się zdaje, że promocja jest dla wszystkich jak breugel dostał. Przcież by nie wysyłąli wtedy na Polski mail. Ale mogę się mylić, więc dobrze by było jak by ktoś to sprawdził

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
to rejestrujcie sie jako Francuzi.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 379
Mam konto polskie w interwetten od pol roku jestem polakiem nie podszywam sie pod francuza podalem polski mail na (interia) z login w interwetten tez na to polskie konto bo mam tylko jedno iec jestem uczciwy wobec interwetten a oni za to nagrodzili mnie bonem francuskim czy dla francozow jak zwal tak zwal chyba rasistami nie sa skoro wiedza ze jestem polakiem a kase mi dali

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
to rejestrujcie sie jako Francuzi.

super, swietny pomysl...zalosny jestes...:/

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ja też mam od gdzieś od roku konto na interwetten i maila na interii... ciekawe czy mnie też nagrodzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Coś dla mistrzów w łapaniu bonusów. Poszerzamy słownictwo. [urbandictionary.com]

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ta strona nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
wcześniej działała

albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
wcześniej działała

albo przeżyli najazd polskiej husarii z adresami email w ręku zamiast oręża i to efekt zniszczeń tego pospolitego ruszenia - albo po prostu zwinęli interes... być może na wieść o nadciągającej polskiej armii zaciężnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z tymi róznymi promocjami i bonami ładnie się można uśmiać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie trzeba mi majewskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
ale i tak zaraz bony będa na kupie sprzedam...

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1