Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Sorry za post pod postem,bo jestem troche wypity i moze zle tlumacze.Czy te "walking wildy" po zebraniu kluczy moga pojawiac sie dowolną ilosc razy czy tylko określoną?


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no jasne że tak a czemu nie ? tylko tak do 600 tyś monet grin mają tak opracowany system (wedlug mnie kazde krecenie ma przypisany numer i układ) że więcej niż 600 tyś nie da Ci slot smile ale co tam sie głowić trafisz 1 milion monet to wtedy pomyslimy... tongue

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
No i o taka odpowiedz mi chodzilo.Thx...

Haz$ #5578136 07/10/2012 02:23
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Haz$
(wedlug mnie kazde krecenie ma przypisany numer i układ)


Bzdura.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Haz$
(wedlug mnie kazde krecenie ma przypisany numer i układ)


Bzdura.

Bzdura totalna laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Nie to zebym bronil Hazsa...Ale dlaczego akurat ta gra ma do wygrania ograniczona ilosc monet?

Przeciez teoretycznie wg Hazsa wildy moga pojawiac sie dowolną ilosc razy.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Victorious blush


No kurwa rozumiem ze slot moze slabo dawac ale na ponad 130 spiow przy stawce 1 ojro dac maksymalnie 300 i zjechac do zera to przesada.


Netent chujnia z grzybnią ostatnio...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by Haz$
(wedlug mnie kazde krecenie ma przypisany numer i układ)


Bzdura.

na jakiej podstawie twierdzisz ze bzdura ? smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Uwazasz, ze kazdy slot na sztywno ma przypisane miliony rozpisanych krecen z ukladami?

PRzeciez to rozpisane jest algorytmami gdzie sa brane pod uwage takie czynniki jak: prawdopodobienstwo trafienia danego uklad, stawka i mnostwo innych zaleznosci o ktorych wiedza tylko Ci co pisali te algorytmy.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no właśnie wiedzą tylko Ci co to stworzyli, ja tylko twierdze że mają całkowitą kontrolę nad tym ile slot ma dać a ile zabrać to chyba oczywiste ...

a to że rozpisanie im miliardowych gotowych układów na 10 symboli na 25 lin na różne stawki specjalnym programem to nie problem a mają ful kontrole to czemu nie ?

a z 2 strony jeżeli nie to twierdzisz że dopuszczają ryzyko wygrania kilku osób z rzędu max wygranych i na narazenie bycia stratnym ? w zyciu nie nad wszystkim maja wszyscy kontrole... no chyba ze jak jest na ujemnym automat to z automatu włącza na max 3xK i max 8 monet w fs grin

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Eh Haz, lyknij troche informatyki i przede wszystkim algorytmiki.

PRzeciez wiadomo ze maja kontrole. Wszystko rozchodzi sie o to, ze maja narzucone z gory przepisami ze slot musi wyplacac cos kolo 97%.

Wiec siedza goscie i pisza kod. Rozpisuja algorytmy jak ma to dzialac. Ustalaja ze np najwiekszy uklad ma miec prawdopodobienstwo trafienia jak jeden do miliona, a najmniejsze np 1:3 itd itp.

Ale rozchodzi sie o co innego. Wiadomo ze slot najpierw musi zabrac zeby potem komus oddac te 97%. Mianowicie o to w jaki sposob jest to zliczane wszystko. Czy stawki maja znaczenie? Czy jest to podzielone na stawki np od 0,25e do 2,50e jest zliczane oddzielnie i np jak przegra 1000 osob na min stawkach 10kE to 97% co ma slot oddac bedzie oddawane tym co graja na malych stawkach tylko czy tez tym co kreca na wysokich?

I mozna by tu poruszyc jeszcze sporo roznych zaleznosci jakie moga byc tam w slotach w algorytmach umieszczone. Nikt tego nie wie procz programistwo co to pisali.

A kod na pewno nie jest rozpisany tak ze na sztywno ustalaja miliony rozdan z przypisanymi numerami. Ze przykladowo linia pieciu wampirow z blood suckers wypada co 5000krecen albo w kreceniu numer milion piecset a nastepnie milion osiemset.

Kuzwa nie wiem jak Ci to jasniej wytlumaczyc tongue

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Kings of Chicago tez oddaje na poziomie 97 % ?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Oddaje 97% kasynom laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
tak mnie ciekawi,czy kiedykolwiek ktoś ugrał tam sensowną kwotę?

oni spokojnie mogliby dawac po 100fs a i tak wygrana wychodziłą by podobnie co przy 5fs na inne sloty.;)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Malo kto na nim gra wiec ciezko tez o sensowne kwoty .Kilka razy probowalem pograc,ale ten slot jest mega nudny laugh i szybko rezygnowalem .Raz dal tylko troche wlasnie FS i wtedy jakies grosze na plus wpadly a tak to raczej zawsze plecy.No,ale taka gra po paredziesiat spinow to zadna wymierna proba/ocena

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by ssaczu
PRzeciez wiadomo ze maja kontrole. Wszystko rozchodzi sie o to, ze maja narzucone z gory przepisami ze slot musi wyplacac cos kolo 97%.
Nigdy nie uwierzę że sloty sieci rtg, playtecha czy ostatnio popularne atlantis gold oddają 97% graczom choćby nawet kontrola NIK to potwierdziła.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Od parenastu dni netent to masakra.Chyba łapałem sie wiecznie w tych 3 procentach laugh

Przy dosc sporych stawkach NIC kompletnie NIC nie wchodzi.Przesrałem wuchte kasy.Jesli oni dmuchaja mnie to i ja ich pierdole i przez dluzszy czas mam zamiar grac tylko na darmowych free spinach.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Na netencie swiat sie nie konczy .Tez w weekend mi u nich nie szlo ,ale Oddsring [oddsring.com] i Twist [twistcasino.com] wiekszosc oddaly

Na Hitmanie ktos grywa ? Jeszcze nigdy nie udalo mi sie trafic maksymalnej kwoty wybranego bonusu tongue

[Linked Image] [oddsring.com]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Free spiny dzis:

Expekt [affiliates.beaffiliates.com] - 5 free spinow Egyptian Heroes - 12:00 - 14:00
Betclic [affiliates.beaffiliates.com] - 5 free spinow Wild Witches - 12:00 - 14:00

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1