|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2012
Posty: 713 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Rafa ma zagrać w Abuabuabu Czempionszip w Dubaju na sylwka. W kieszeni pusto chyba jak tam powrót zaplanował  Blef w pokera mu nie wyszedł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Rafa ma zagrać w Abuabuabu Czempionszip w Dubaju na sylwka. W kieszeni pusto chyba jak tam powrót zaplanował  przeciez chyba co roku tam grał fed zdaje sie tez forsa niezła z tego co wiem zawsze byla jak za 3 mecze potrzebne do wygrania tej pokazowki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Mam jakies przeczucie ze Dolgo tego w 2 setach nie zakonczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
No graja graja zawsze, tak napisalem tylko Kto by nie zagral jak za wygrana dostaja pewnie tyle co za 2 miesiace rozbijania sie po turniejach ;-) Do tego meczyk na wodzie. Dolgo - Chardy OFF. Żenada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Almagro po 1 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
No graja graja zawsze, tak napisalem tylko Kto by nie zagral jak za wygrana dostaja pewnie tyle co za 2 miesiace rozbijania sie po turniejach ;-) Do tego meczyk na wodzie. Dolgo - Chardy OFF. Żenada. btw, podobno fed ma dostac banke w grudniu za pokazowke u arabow z Portkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
No graja graja zawsze, tak napisalem tylko Kto by nie zagral jak za wygrana dostaja pewnie tyle co za 2 miesiace rozbijania sie po turniejach ;-) Do tego meczyk na wodzie. Dolgo - Chardy OFF. Żenada. btw, podobno fed ma dostac banke w grudniu za pokazowke u arabow z Portkiem Heh, w marcu w Madison Square Garden: Nadal - DelPo, Serena - Viki. Wiecej pokazowek jak turniejow beda grac niedlugo. A pamietam ze do Abu Dhabi w tym roku Fed pojechal z nową rakietą i niezle kaleczyl. 2 mecze w pape chyba lekko, zenade gral.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Co po stadionach jak tam pustki czasami masakryczne gdyby grali w pig-ponga bilety na dwa lata byłyby wyprzedane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
No graja graja zawsze, tak napisalem tylko Kto by nie zagral jak za wygrana dostaja pewnie tyle co za 2 miesiace rozbijania sie po turniejach ;-) Do tego meczyk na wodzie. Dolgo - Chardy OFF. Żenada. btw, podobno fed ma dostac banke w grudniu za pokazowke u arabow z Portkiem Heh, w marcu w Madison Square Garden: Nadal - DelPo, Serena - Viki. Wiecej pokazowek jak turniejow beda grac niedlugo. A pamietam ze do Abu Dhabi w tym roku Fed pojechal z nową rakietą i niezle kaleczyl. 2 mecze w pape chyba lekko, zenade gral. nowa rakieta też była w ramach kontraktu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ta, ale z Wilsonem ;-> Haasa z Mugro trzeba załączyć na trochę, tam się dobry mecz zapowiada. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Ta, ale z Wilsonem ;-> Haasa z Mugro trzeba załączyć na trochę, tam się dobry mecz zapowiada.  ile fed dostaje forsy za zmiane rakiety ze oplaca mu sie to briorac pod uwage ze spieprzyc moze pare turniejow zanim ją ogarnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
to na qc juz gp zaczyna sie wypisywac? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Tomek Haas @2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
to na qc juz gp zaczyna sie wypisywac?  Kiedyś wypisywało się każdy punkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Tomek Haas @2  jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Ni wiadomo. Pewnie sam był za tym, bo w innym wypadku by nie zmienił. Większość dostaje kasę za kontrakty, a grają tymi samymi rakietami przez całą karierę. Kasę dostają za to, że będzie pomalowana tak jak najnowsze modele. U Blake'a było nawet coś takiego, że grał Princem i nie zgadzał się na zmianę rakiety, dlatego przez jakiś czas całą czarną grał. Później podpisał chyba z Dunlopem, grał Princem, a pomalowana była na Dunlopa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
to na qc juz gp zaczyna sie wypisywac?  tyson dzis laba .. czy szkola zamknietA ?:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|