Właśnie usłyszałem, że dziś zamkneli dach: http://www.weatheronline.pl/Polska/Warszawa.htm słuszna decyzja, juz od czasów komuny sie mówiło, że meteorlogom nie nalezy wierzyć. wczoraj było za mokro. Dziś będzie za sucho, wiadomo, wczoraj picie, dzis suszenie.
Kompromitacja z tym dachem na caly swiat, mi na zmywaku to od razu anglicy wypominali Jak rozumiem odpowiedzialni za te kompromitacje zostana ukarani i jak to w Polsce bywa kara bedzie surowa czyli nie dostana bonusu
Właśnie, że dostaną, tylko połowę
polowe za wczoraj caly bonus za dzisiaj bo w koncu mecz bedzie
Nie wiem czy już tego nie widzieli wszyscy ale I to ma być nowoczesny stadion za 2 mld zł ?
Ta paniusia z NCS (rzeczniczka) wczoraj na konferencji prasowej dostała o to pytanie od Janisza z PR. Stwierdziła z zadowoleniem, że to dobrze, bo oznacza, że system odprowadzania wody działa prawidłowo.
Widocznie tak to zaprojektowali. Żeby woda lała się prosto na szlak komunikacyjny i na ludzi
To mogli od razu zrobić żeby ściany wody lały się np. na sektor przyjezdnych. Niezapomniane wrażenia gwarantowane
wiele miechow temu Janek juz przewidział, że mogą byc jaja z tym dachem
A wtedy wszyscy pukali się w czoło...
I mówili: " Wariat ... "
I kto się śmieje ostatni...
Powiem Wam... --> Janek
\
Trafiło się ślepej kurze ziarnko... obsrał już wszystko i wszystkich, jak tylko mógł, zwykły burak i nieudacznik, kłapiacy dziobem, w PiSie jest właśnie dlatego, że potrafi szczekać i pluć, Zycie mu nie wyszło, wyciąnął sie jakiś czas temu z niebytu i teraz sra na prawo i lewo na tym opierając swój pomysł na życie, w myśl zasadzie, byle jak, byle o czym, byle głośno;]
Jeszcze tak slabych anglikow to ja nie widzialem a pomio to wtapiamy do przerwy Lewy ladnie sie sprzedaje do Premiership, tylko jego w sumie chwala w publicznej TV, a Polanskiego sciagnac bo czerwo zaliczy. Jak tego nie wygramy dzis to mozemy im walkowery oddawac w przyszlosci.
Ogólnie to zagraliśmy dobry mecz. W drugiej połowie, do gola, zamknęliśmy Anglików i wreszcie było widać jakiś pomysł na rozegranie ataku pozycyjnego, przejście z jednej strony na drugą, wypracowane włączenie się bocznego obrońcy, defensywni pomocnicy, którzy nie tylko odbierali, ale i potrafili dograć. Poza tym brawa dla Fornalika, że nie bał się postawić na Glika, Wszołka, Krychowiaka, Milika, czy Borysiuka. Widać, że stawia na ludzi, którzy są w formie bez względu na to, jakie mają nazwisko. Nawet jeśli na razie jeszcze nie dają oni tego, co pokazują w klubie, to z czasem będą rewanżować się za wcześniejsze zaufanie trenera. Nie można przyczepić się do powołań, powoływani są najlepsi obecnie polscy zawodnicy. Jedynie wymieniłbym Wojtkowiaka na Jędrzejczyka i zamiast Wasilewskiego wstawił na środek Komorowskiego.
kopia meczu z ruskimi anglicy byli słabi, strzelamy gola na remis powinnismy ich dojechacc, ale podobnie jak z ruskimi bronimy remisu z chyba najslabsza anglią pod IIWS
fakt ze tutaj roznica byla taka ze po strzeleniu gola fornalik probowal ich zachecic do ataku, a smuda probowal zniechecic
i tu i tu wyszedl narodowy minimalizm choc przynajmniej co od teenra progress
Ten trener to nie pizda pokroju Smudy, cos tam atakowalismy po 1-1 i sytuacje byly, wiec o murowanie nie mozna sie przyczepic, ale anglicy byli mega slabi. Lewy w drugiej polowie bardzo slabo zagral, ale gwiazdorzyc to potrafi
wiele miechow temu Janek juz przewidział, że mogą byc jaja z tym dachem
A wtedy wszyscy pukali się w czoło...
I mówili: " Wariat ... "
I kto się śmieje ostatni...
Powiem Wam... --> Janek
\
Trafiło się ślepej kurze ziarnko... obsrał już wszystko i wszystkich, jak tylko mógł, zwykły burak i nieudacznik, kłapiacy dziobem, w PiSie jest właśnie dlatego, że potrafi szczekać i pluć, Zycie mu nie wyszło, wyciąnął sie jakiś czas temu z niebytu i teraz sra na prawo i lewo na tym opierając swój pomysł na życie, w myśl zasadzie, byle jak, byle o czym, byle głośno;]
a ten oszołom wszędzie wciska swoje komunistyczne poglądy polityczne, nawet do tematu o kadrze