Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Experto
Kompromitacja z tym dachem na caly swiat, mi na zmywaku to od razu anglicy wypominali laugh

U mnie na zmywaku z najwyzszym trudem udalo mi sie przekonac miejscowych, ze PL nie jest krajem debili, tylko winny jest Kaczynski laugh .

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Właśnie usłyszałem, że dziś zamkneli dach:
http://www.weatheronline.pl/Polska/Warszawa.htm
słuszna decyzja, juz od czasów komuny sie mówiło, że meteorlogom nie nalezy wierzyć.
wczoraj było za mokro.
Dziś będzie za sucho, wiadomo, wczoraj picie, dzis suszenie.


Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Nie wiem czy już tego nie widzieli wszyscy ale shocked I to ma być nowoczesny stadion za 2 mld zł ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Experto
Kompromitacja z tym dachem na caly swiat, mi na zmywaku to od razu anglicy wypominali laugh
Jak rozumiem odpowiedzialni za te kompromitacje zostana ukarani i jak to w Polsce bywa kara bedzie surowa czyli nie dostana bonusu laugh


Właśnie, że dostaną, tylko połowę laugh


polowe za wczoraj
caly bonus za dzisiaj bo w koncu mecz bedzie

czyli suma sumarum dostana 1.5 bonusa

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Vacinho
Nie wiem czy już tego nie widzieli wszyscy ale shocked I to ma być nowoczesny stadion za 2 mld zł ?
wczoraj rzeczniczka NCS mówiła, że stadion został tak zaprojektowany, aby nadmiar wody na dachu zrzucany był po słupach, jak na filmiku

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Vacinho
Nie wiem czy już tego nie widzieli wszyscy ale shocked I to ma być nowoczesny stadion za 2 mld zł ?


Ta paniusia z NCS (rzeczniczka) wczoraj na konferencji prasowej dostała o to pytanie od Janisza z PR.
Stwierdziła z zadowoleniem, że to dobrze, bo oznacza, że system odprowadzania wody działa prawidłowo.

Widocznie tak to zaprojektowali. Żeby woda lała się prosto na szlak komunikacyjny i na ludzi laugh

To mogli od razu zrobić żeby ściany wody lały się np. na sektor przyjezdnych. Niezapomniane wrażenia gwarantowane laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322


wiele miechow temu Janek juz przewidział, że mogą byc jaja z tym dachem

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by sHybki
wiele miechow temu Janek juz przewidział, że mogą byc jaja z tym dachem

A wtedy wszyscy pukali się w czoło...

I mówili: " Wariat ... "

I kto się śmieje ostatni...

Powiem Wam... --> Janek smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by sHybki
wiele miechow temu Janek juz przewidział, że mogą byc jaja z tym dachem

A wtedy wszyscy pukali się w czoło...

I mówili: " Wariat ... "

I kto się śmieje ostatni...

Powiem Wam... --> Janek smile
\

Trafiło się ślepej kurze ziarnko...
obsrał już wszystko i wszystkich, jak tylko mógł,
zwykły burak i nieudacznik, kłapiacy dziobem,
w PiSie jest właśnie dlatego, że potrafi szczekać i pluć,
Zycie mu nie wyszło, wyciąnął sie jakiś czas temu z niebytu i teraz sra na prawo i lewo na tym opierając swój pomysł na życie, w myśl zasadzie, byle jak, byle o czym, byle głośno;]

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Ale niezła paranoja, wczoraj padał deszcz i dach był otwarty. Dzisiaj nie pada, dach jest zamknięty puke

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
I zamknęli dach smile Co za idiotyzm, o ile wczoraj było pewne na 100% że będzie padać, to tak samo dzisiaj jest pewne na 100%, że padać nie będzie....

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
A czemu nie otworzą teraz, przecież nie zalega woda i nic się nie stanie...?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jeszcze tak slabych anglikow to ja nie widzialem shocked a pomio to wtapiamy do przerwy laugh Lewy ladnie sie sprzedaje do Premiership, tylko jego w sumie chwala w publicznej TV, a Polanskiego sciagnac bo czerwo zaliczy. Jak tego nie wygramy dzis to mozemy im walkowery oddawac w przyszlosci.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
I mamy wielki sukces PZPNu i G.Laty hura W mediach zwycieski remis jak z Rosja grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ogólnie to zagraliśmy dobry mecz. W drugiej połowie, do gola, zamknęliśmy Anglików i wreszcie było widać jakiś pomysł na rozegranie ataku pozycyjnego, przejście z jednej strony na drugą, wypracowane włączenie się bocznego obrońcy, defensywni pomocnicy, którzy nie tylko odbierali, ale i potrafili dograć. Poza tym brawa dla Fornalika, że nie bał się postawić na Glika, Wszołka, Krychowiaka, Milika, czy Borysiuka. Widać, że stawia na ludzi, którzy są w formie bez względu na to, jakie mają nazwisko. Nawet jeśli na razie jeszcze nie dają oni tego, co pokazują w klubie, to z czasem będą rewanżować się za wcześniejsze zaufanie trenera. Nie można przyczepić się do powołań, powoływani są najlepsi obecnie polscy zawodnicy. Jedynie wymieniłbym Wojtkowiaka na Jędrzejczyka i zamiast Wasilewskiego wstawił na środek Komorowskiego.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
kopia meczu z ruskimi
anglicy byli słabi, strzelamy gola na remis powinnismy ich dojechacc, ale podobnie jak z ruskimi bronimy remisu z chyba najslabsza anglią pod IIWS

fakt ze tutaj roznica byla taka ze po strzeleniu gola fornalik probowal ich zachecic do ataku, a smuda probowal zniechecic

i tu i tu wyszedl narodowy minimalizm choc przynajmniej co od teenra progress

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ten trener to nie pizda pokroju Smudy, cos tam atakowalismy po 1-1 i sytuacje byly, wiec o murowanie nie mozna sie przyczepic, ale anglicy byli mega slabi. Lewy w drugiej polowie bardzo slabo zagral, ale gwiazdorzyc to potrafi smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
wogole angole maja coraz słabsza reprezentacje
ich kadra stała sie ofiara mocnej ligi zbudowanej na piłkarskich imigrantach

patrzac na sklad to mozna bylo sie ich bac jeszcze 10-15 lat temu, teraz nie ma czego


Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by sHybki
wiele miechow temu Janek juz przewidział, że mogą byc jaja z tym dachem

A wtedy wszyscy pukali się w czoło...

I mówili: " Wariat ... "

I kto się śmieje ostatni...

Powiem Wam... --> Janek smile
\

Trafiło się ślepej kurze ziarnko...
obsrał już wszystko i wszystkich, jak tylko mógł,
zwykły burak i nieudacznik, kłapiacy dziobem,
w PiSie jest właśnie dlatego, że potrafi szczekać i pluć,
Zycie mu nie wyszło, wyciąnął sie jakiś czas temu z niebytu i teraz sra na prawo i lewo na tym opierając swój pomysł na życie, w myśl zasadzie, byle jak, byle o czym, byle głośno;]
a ten oszołom wszędzie wciska swoje komunistyczne poglądy polityczne, nawet do tematu o kadrze smirk

Strona 4 z 21 1 2 3 4 5 6 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, 11kera11, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, betowiec), 2,600 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1