Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 21 1 2 3 4 5 6 7 20 21
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
a czy ty musisz wszedzie pierdoloną polityke robic?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
głupol cytując tylko promuje treści, które potępia. dziękówka.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Mi się Fornalik podoba, na końcówkę wciska drugiego napadziora, młodego 18 latka, w ogóle wygląda to zdecydowanie bardziej przemyślanie niż przez ostatnie dwa lata. Ale co się dziwić, skoro poprzedni trener wysłowić się nie umiał... Anglia do ogrania, ale tak czy inaczej wynik jest ok, w końcu nie graliśmy z ogórkami tylko z ludźmi, którzy są gwiazdami MU, MC i Liverpoolu...

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868

Fajnie zagrali. Jest potencjal, teraz by sie przydal jakis konkretny trener, aby dobrze ich poukladac.

PS wychodzi na to, ze im mniej tria z Dortmundu tym lepiej


Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by jerome
Mi się Fornalik podoba, na końcówkę wciska drugiego napadziora, młodego 18 latka, w ogóle wygląda to zdecydowanie bardziej przemyślanie niż przez ostatnie dwa lata. Ale co się dziwić, skoro poprzedni trener wysłowić się nie umiał... Anglia do ogrania, ale tak czy inaczej wynik jest ok, w końcu nie graliśmy z ogórkami tylko z ludźmi, którzy są gwiazdami MU, MC i Liverpoolu...

Szkoda tylko, że razem z Milikiem nie dał Borysiuka. Bo zmiana w 90 minucie jest leTko bez sensu, no ale ....
A co do wysławiania laugh wczoraj jak posłuchałem wywiadu z Kuszczakiem, to uszy więdły smile ... nic dziwnego, że nie mógł się dogadać z Fergusonem laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
A tak ogólnie to:
- Ukraina złapie formę w meczach z nami
- my zgubimy jakieś punkty z Mołdawią
- w UK będzie dwa lub trzy w papkę
- skończymy na 3-4 miejscu

Ale, ale ! Aleeeeee ....

Fornalik powinien budować team na Mistrzostwa Europy (niestety), bo widać jest pomysł, jest potencjał, ale za szybko by się chciało frukty. Nie ma tak. smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A nasi szykowali szczyt formy na wczoraj, na 21:00.

Gdyby nie ten dach, to dopiero byśmy ich pojechali frown

Piątką minimum.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Co za nie fart znowu się nie udało, pamiętacie Leo? Tego dnia jak Leo oklepywał Portugalię ,Anglie oklepali Chorwaci. wink Rzadko się zdarza że nie gramy w grupie razem z Anglią, tylko czemu akurat wtedy jak mielismy zagranicznego trenera grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
tak naprawde to Anglicy slabo zagrali a nie Polacy dobrze wink a regula ze sie gra tak jak przeciwnicy pozwalaja to w tym przypadku nie jest prawda laugh ja nie widze narazie pomyslu na gre, grali tak jak za Smudy z wyjatkiem, ze kondycyjnie lepiej wygladali wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Linc
tak naprawde to Anglicy slabo zagrali a nie Polacy dobrze wink a regula ze sie gra tak jak przeciwnicy pozwalaja to w tym przypadku nie jest prawda laugh ja nie widze narazie pomyslu na gre, grali tak jak za Smudy z wyjatkiem, ze kondycyjnie lepiej wygladali wink
jak nie mieli pomyslu na gre to jaki mieli angole slabsi przez 3/4 meczu laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by Linc
tak naprawde to Anglicy slabo zagrali a nie Polacy dobrze wink a regula ze sie gra tak jak przeciwnicy pozwalaja to w tym przypadku nie jest prawda laugh ja nie widze narazie pomyslu na gre, grali tak jak za Smudy z wyjatkiem, ze kondycyjnie lepiej wygladali wink

To chyba inny mecz oglądałeś, brak pomysłu? Grali prawą stroną+przerzuty na lewo do Wszołka. Anglia zamknięta momentami na własnej połowie, jak dla mnie to Fornalik sprawdza się w roli trenera, jest pomysł i dopiero dobrych zawodników (patrzy na formę, a nie na nazwiska). Chociaż Mierzeja bym nie powołał i nie wpuszczał, tak samo Polanskiego. Bardzo dobra gra w obronie (praktycznie zero błędów, 1 przy bramce, gdzie Rooney nawet kroka nie zrobił a piłka spadła mu głowę), w pomocy Krychowiak bardzo dobry mecz (dla mnie MOTM), Polansky slabo, skrzydłowi bardzo dobrze, chociaż Wszołek czasami się gubił i nie wiedział co ma zrobić z piłką w polu karnym, ale jest potencjał w nim. Obraniak pod koniec meczu dopiero zaczął lepiej grać, Lewy nie miał zbytnio sytuacji, ale walczył z Angolami w powietrzu dobrze

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/655152,przeniesiony_mecz_polska_anglia_jest_niezgodny_z_ustawa_o_bezpieczenstwie_imprez_masowych.html

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by jerome
Mi się Fornalik podoba, na końcówkę wciska drugiego napadziora, młodego 18 latka, w ogóle wygląda to zdecydowanie bardziej przemyślanie niż przez ostatnie dwa lata. Ale co się dziwić, skoro poprzedni trener wysłowić się nie umiał... Anglia do ogrania, ale tak czy inaczej wynik jest ok, w końcu nie graliśmy z ogórkami tylko z ludźmi, którzy są gwiazdami MU, MC i Liverpoolu...
Mnie też się Fornal co raz bardziej podoba. Graliśmy naprawdę dobrze. Czasami nie wierzyłem, że to moja ukochana repra gra aplauz

Wiecie, że ja za Kubą "stoję", ale Wasyl dzisiaj pokazał, że jako dzisiejszy kapitan ma "jaja". Nie dla mnie dylemat, ale będzie go miał WF w marcu. Co więcej... Graliśmy na tyle poprawnie, żeby im wpierdolić. Grosik, dosłownie "szalał" w I-wszej połowie. Szacun dla naszej repry za walkę i bardzo dobrą grę. Mogliśmy ten mecz wygrać...

Niech żyje nasza ukochana druzyna na świecie: POLSKA! Biało-Czerwoni!
Kocham moją reprezentację bez względu na okoliczności. I byłem z niej bardzo dumny dzisiejszego wieczoru. Dziękuję, chłopaki aplauz

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Fornalik rzeczywiście zasługuje na szacunek. Plus dla niego bo objął kadrę tuż po Euro 2012 kiedy wielu uważało go za pupila PZPNu, a tutaj jednak widać klasę i efekty pracy. toast za zdrowie Fornalika.

Szkoda tylko, że dziennikarskie obszczymurki w konferencji pomeczowej nie potrafią niczego sensownego wyciągnąć tylko paplają jakieś żałosne wygłupy typu "czy dzisiejszy wynik to dobra gra naszej reprezentacji czy słabość Anglii?". Lub "czy po stracie gola ze stałego fragmentu gry poświęci Pan więcej godzin na to podczas treningów". Itd., itd., itd.

Dla mnie Wszołek nie powinien być w składzie bo to nie ten poziom. Lewy przede wszystkim skupiał na sobie uwagę angielskiej defensywy, podobnie jak to czynił zresztą w innych meczach. To dzięki temu mamy większą otwartość gry z przodu. Brak Perquis'a mnie dziwi, jeśli to kontuzja to rozumiem ale to jeden z najbardziej walecznych graczy w drużynie i solidny gracz w obronie, co doskonale pokazał podczas Euro w meczu z Rosją.

Natomiast Wasyl jako kapitan to według mnie znacznie lepszy wybór niż Błaszczykowski. Oby w kolejnym meczu zachował opaskę kapitana, choć wiadomo że to mało prawdopodobne bo tego typu zmiany nie robi się z uwagi na jeden mecz...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
"Johnny Przechrzta". Ja bym nawet nie komentował jego postów.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Fornalik bedzie mial duzy szacunek jesli zostawi opaske Wasylowi, bo to jest kapitan z krwi i kosci jaki kadrze potrzebny.

Perkis do zadnej 11 niestety nie. Wasyl-Glik Perkis ławka, w klubie nie gra i nie wiadomo czy bedzie grał. A dwójka stoperów dzisiejsza jest na dzien dzisiejszy i spotkanie z Ukraina najlepszym rozwiązaniem.

Wszołek zniknie z wyjściowego zestawienia, jak Rybus wróci po kontuzji. Ale trzeba zapisać go na plus i warto go powoływać do kadry jak nie obniży lotów.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Lepiej by wpłynęło na formę kanara w meczach kadry jak by Wasyl kapitanem pozostał.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Kuba jesli sie obrazi na Fornalika ze mu opaske chce zabrac to w takim wypadku nie ma dla niego miejsca w kadrze niestety. Kuba niech sie zajmie kreowaniem gry bo to jest jego rola i zadanie na boisku, wszyscy bysmy chcieli dawnego Kube ktory tak wlasnie grał. Dwóch ról nie moze łączyć, lepiej dla niego i kadry.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Napoleon
Kuba jesli sie obrazi na Fornalika ze mu opaske chce zabrac to w takim wypadku nie ma dla niego miejsca w kadrze niestety. Kuba niech sie zajmie kreowaniem gry bo to jest jego rola i zadanie na boisku, wszyscy bysmy chcieli dawnego Kube ktory tak wlasnie grał. Dwóch ról nie moze łączyć, lepiej dla niego i kadry.
Kuba się nie obrazi, bo jest "gościem". On chce ten "wózek" pchać razem z innymi.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
a jakie to ma znaczenie kto ma pieprzoną opaske

Strona 5 z 21 1 2 3 4 5 6 7 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1