|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Jelen do Podbeskidzia słyszałem transfer. Kurcze w Lechu prędzej mógłby sie sprawdzić. Jelen jakby byl w formie z przed 2 lat to by świetna sprawa byla. Ale chyba cos slabo u niego jednak jest, ze jednak Podbeskidzie. no raczej Rumakowi sie nie spodobał
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
braga ogarnac sie i strzelac tracic gole prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Ja uważam (obym się mylił) mecz jest ułożony na 1:0 dla Lecha. Stawiam, że nie padnie bramka po @3,2 - najwyżej pzregram 500zł. Piłkarzom powinno się skutecznie zabronić obstawiania!!!  co ty jarasz na jutro i to późno Zagłębie DNB po niezłym kursie. I żadnych przeciw ... idę na mecz sie pobawic a nie stresować(w sektorze Super VIP)  mam wrazenie, ze u niego mozg nie pracuje do konca tak jak powinien ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jelen do Podbeskidzia słyszałem transfer. Kurcze w Lechu prędzej mógłby sie sprawdzić. Jelen jakby byl w formie z przed 2 lat to by świetna sprawa byla. Ale chyba cos slabo u niego jednak jest, ze jednak Podbeskidzie. no raczej Rumakowi sie nie spodobał Rumakowi sie nie spodobał a kto to jest Rumak?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Jelen do Podbeskidzia słyszałem transfer. Kurcze w Lechu prędzej mógłby sie sprawdzić. Jelen jakby byl w formie z przed 2 lat to by świetna sprawa byla. Ale chyba cos slabo u niego jednak jest, ze jednak Podbeskidzie. no raczej Rumakowi sie nie spodobał Zanim pewnie rozegrałby i wszedł na odpowiednie obroty w Lechu. To byłoby po walce o mistza, ale w sumie jest okres zimowy przerwa bedzie to zaległości mozna by bylo odrobic. Życze mu zeby w Podbeskidziu mu wyszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja uważam (obym się mylił) mecz jest ułożony na 1:0 dla Lecha. Stawiam, że nie padnie bramka po @3,2 - najwyżej pzregram 500zł. Piłkarzom powinno się skutecznie zabronić obstawiania!!!  co ty jarasz na jutro i to późno Zagłębie DNB po niezłym kursie. I żadnych przeciw ... idę na mecz sie pobawic a nie stresować(w sektorze Super VIP)  mam wrazenie, ze u niego mozg nie pracuje do konca tak jak powinien ... Busted 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
jeśli Rymaniak Zagłębie przegra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Napoleon ty na powaznie z tym jeleniem?
przeciez on zagra jeden mecz i zlapie kolejna kontuzje
jak nie plecy to kolana
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
No to Zagtłębie ładować 2 bramy .$$###
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
A tam biadolicie. Rumak moim zdaniem jesli chodzi o mlode pokolenie trenerów, podejrzewam osiagnie w naszej pilce bardzo duzo. Z Lechem bedzie pierwszy duzy sukces i oby nie jeden zobaczycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jakby tego bylo malo hehe w Lubinie po o2,5  letki plus musi byc, nie ma innej opcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Hoffenheim 2:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
braga ja was prosze o gole
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Hoffen 2  mamy przewidywany sklad bvb na jutro ? straszne kontuzje tam na jutro podobno ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Napoleon ty na powaznie z tym jeleniem?
przeciez on zagra jeden mecz i zlapie kolejna kontuzje
jak nie plecy to kolana Napisałem wyzej wlasnie ze moze dlugo trwac u niego wejscie na odpowiednie rowne obroty. Kontuzje zmora sportowców, i w jego przypadku niestety one byly. Miejmy nadzieje ze beda go omijały i jeszcze pogra na wysokim poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
1. Wygrana 19-Paź Piłka nożna/Bundesliga 2 (1X2) Kaiserslautern vs SV Sandhausen dla Mecz ( 1.373) 3 - 1 2. Wygrana 19-Paź Piłka nożna/Norwegian T (1X2) Rosenborg vs Sandnes Ulf dla Mecz ( 1.258) 2 - 0 3. Wygrana 19-Paź Piłka nożna/Danish L (1X2) Nordsjælland vs Silkeborg dla Mecz ( 1.543) 3 - 0 4. Wygrana 19-Paź Piłka nożna/Superettan (1X2) Brommapojkarna vs IK Brage dla Mecz ( 1.379) 4 - 1 5. 19-Paź-12 Piłka nożna/Belgian (1X2) Anderlecht vs Waasland Beveren dla Mecz ( 1.256) W toku 6. 19-Paź-12 Piłka nożna/Dutch 2 (1X2) MVV Maastricht vs Almere City dla Mecz ( 1.336) W toku 7. Wygrana 19-Paź Piłka nożna/Austri RZ EL (1X2) Austria Lustenau vs SV Horn dla Mecz ( 1.422) 4 - 1 8. Wygrana 19-Paź Piłka nożna/Austri RZ EL (1X2) SV Grodig vs First Wien 1894 dla Mecz ( 1.474) 2 - 0 "8-Zespół Akumulator", dobrze wrozy przed sobota i niedziela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pamiętam jak Jeleń grał jeszcze w Wiśle Płock, a żonę miał po podstawówce i nie mogła tam znależć pracy. Prezes Wisły zaproponował jej pracę w klubowej kuchni, ale stanowczo to odrzuciła, gdyż nie spełniała jej ambicji. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|