|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
puyol znowu polamany w 1 gemie ;/ 2-0 zagrozone ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
seppi po ostatnim dlugim spotkaniu moze byc zajechany Moze owszem ale mysle ze jest na falii i Paire przejdzie bez mydla
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440 |
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to . ale letki plus jest  czy sie stoi czy sie lezy, 2 zlote sie nalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wie ktos co sie dzieje z javapl ? szmat czsu go nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
jedni pracuja i siedza naforum... przeciez sa w koncu smartfony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to . ale letki plus jest  czy sie stoi czy sie lezy, 2 zlote sie nalezy betowiec nie kłam!!!!!!!! wiemy że w dolarach amerykanskich obstawiasz!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to . Odpowiedź od drogiego forumowicza [ pl.wikipedia.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440 |
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to . ale letki plus jest  czy sie stoi czy sie lezy, 2 zlote sie nalezy betowiec nie kłam!!!!!!!! wiemy że w dolarach amerykanskich obstawiasz!!!!  ale dalej potrafie liczyc w zlotoweczkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ale dalej potrafie liczyc w zlotoweczkach  jezeli nie problem taki maly OT. dlugo mieszkasz juz w stanach ? co tam robisz ? aaa... odp. zyje, oddycham, jem itp.  raczej nie interesujaca a jezeli za bardzo ciekawskie pytania, to uznajmy ze ich nie bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
wie ktos co sie dzieje z javapl ? szmat czsu go nie ma. Od Sylwestra 2010/2011 kiedy to musiał przeżyć 3 dni(zapomniał portfela z domu) mając 1 paczkę ryżu...słuch po nim zaginął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to . ale letki plus jest  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440 |
ale dalej potrafie liczyc w zlotoweczkach  jezeli nie problem taki maly OT. dlugo mieszkasz juz w stanach ? co tam robisz ? aaa... odp. zyje, oddycham, jem itp.  raczej nie interesujaca a jezeli za bardzo ciekawskie pytania, to uznajmy ze ich nie bylo. tak uznajemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to . a i grają też to, co się nie rusza, np. Isner i Raonic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wie ktos co sie dzieje z javapl ? szmat czsu go nie ma. Od Sylwestra 2010/2011 kiedy to musiał przeżyć 3 dni(zapomniał portfela z domu) mając 1 paczkę ryżu...słuch po nim zaginął  ciekawi mnie mega co sie dzieje z nim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ale dalej potrafie liczyc w zlotoweczkach  jezeli nie problem taki maly OT. dlugo mieszkasz juz w stanach ? co tam robisz ? aaa... odp. zyje, oddycham, jem itp.  raczej nie interesujaca a jezeli za bardzo ciekawskie pytania, to uznajmy ze ich nie bylo. tak uznajemy luzik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
betowiec kumpel siezdi w usa i wysyla mi kase zebym mu stawial na bet365 bo mowi ze on nie moze tam wejsc nawet nie da rady wejsc na stronke
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440 |
i reboom benula 3maj teraz  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|