Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 71 1 2 4 5 6 7 8 70 71
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
puyol znowu polamany w 1 gemie ;/ 2-0 zagrozone ;>

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Originally Posted by ice18
seppi po ostatnim dlugim spotkaniu moze byc zajechany

Moze owszem ale mysle ze jest na falii i Paire przejdzie bez mydla

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Originally Posted by ice18
Originally Posted by Santi
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to .


ale letki plus jest laugh
czy sie stoi czy sie lezy, 2 zlote sie nalezy

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wie ktos co sie dzieje z javapl ? szmat czsu go nie ma.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
jedni pracuja i siedza naforum... przeciez sa w koncu smartfony...

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by ice18
Originally Posted by Santi
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to .


ale letki plus jest laugh
czy sie stoi czy sie lezy, 2 zlote sie nalezy

betowiec nie kłam!!!!!!!! wiemy że w dolarach amerykanskich obstawiasz!!!!


smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by Santi
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to .

Odpowiedź od drogiego forumowicza [pl.wikipedia.org]

JuN #5600354 24/10/2012 19:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Originally Posted by JuN
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by ice18
Originally Posted by Santi
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to .


ale letki plus jest laugh
czy sie stoi czy sie lezy, 2 zlote sie nalezy

betowiec nie kłam!!!!!!!! wiemy że w dolarach amerykanskich obstawiasz!!!!


smile
ale dalej potrafie liczyc w zlotoweczkach smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
rebreak, trzymaj M.!!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
re-break ladnie

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by betowiec
ale dalej potrafie liczyc w zlotoweczkach smile

jezeli nie problem taki maly OT.

dlugo mieszkasz juz w stanach ?

co tam robisz ? aaa... odp. zyje, oddycham, jem itp. smile raczej nie interesujaca smile

a jezeli za bardzo ciekawskie pytania, to uznajmy ze ich nie bylo.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
benula juz oddal

JuN #5600362 24/10/2012 19:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by JuN
wie ktos co sie dzieje z javapl ? szmat czsu go nie ma.

Od Sylwestra 2010/2011 kiedy to musiał przeżyć 3 dni(zapomniał portfela z domu) mając 1 paczkę ryżu...słuch po nim zaginął wink

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by ice18
Originally Posted by Santi
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to .


ale letki plus jest laugh
[Linked Image]

JuN #5600364 24/10/2012 19:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Originally Posted by JuN
Originally Posted by betowiec
ale dalej potrafie liczyc w zlotoweczkach smile

jezeli nie problem taki maly OT.

dlugo mieszkasz juz w stanach ?

co tam robisz ? aaa... odp. zyje, oddycham, jem itp. smile raczej nie interesujaca smile

a jezeli za bardzo ciekawskie pytania, to uznajmy ze ich nie bylo.
tak uznajemy

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Originally Posted by Santi
Czasami sobie wchodze na forum i czytam , czytam , czytam . Zawsze te same osoby , graja wszystko co sie rusza , np betowiec . Czy warto siedziec calymi dniami na forum , nie zal wam zycia ? dziewczynki , pileczka ;} licze na odpowiedzi drodzy forumowicze . AAA i jeszcze jedno , gdyby ktos na tym wychodzil miesieczna pensje to jeszcze zrozumiem ,lecz watpie w to .

a i grają też to, co się nie rusza, np. Isner i Raonic

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by JuN
wie ktos co sie dzieje z javapl ? szmat czsu go nie ma.

Od Sylwestra 2010/2011 kiedy to musiał przeżyć 3 dni(zapomniał portfela z domu) mając 1 paczkę ryżu...słuch po nim zaginął wink

ciekawi mnie mega co sie dzieje z nim.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by JuN
Originally Posted by betowiec
ale dalej potrafie liczyc w zlotoweczkach smile

jezeli nie problem taki maly OT.

dlugo mieszkasz juz w stanach ?

co tam robisz ? aaa... odp. zyje, oddycham, jem itp. smile raczej nie interesujaca smile

a jezeli za bardzo ciekawskie pytania, to uznajmy ze ich nie bylo.
tak uznajemy

luzik.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
betowiec kumpel siezdi w usa i wysyla mi kase zebym mu stawial na bet365 bo mowi ze on nie moze tam wejsc nawet nie da rady wejsc na stronke

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
i reboom benula
3maj terazboksboks

Strona 6 z 71 1 2 4 5 6 7 8 70 71

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, $-man, Sensei, burbon, kamel, rymoholik, aker, alfa, bukma, 11kera11), 3,280 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1