|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
troche nerwów,wyzwisk...no ale wygrana chyba będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Dante Gennaro @15 a ja idę po browarka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
dmitrov kolejny co sie spieszyl na wkali i dostanie lomot?
sluchajcie niech ktos ogarniety mi powie jaka jest ta nawierzchnia w paryzu>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
jak ten betfair i pierdzielone 5sekundowe opoznienie mnie wqrwia zaczalem lapac petrove przy kursie 2.95 ... a zlapalem dopiero przy 2.28  wiecie od czego zalezy te opoznienie? bo gdzies widzialem ze inni maja mniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
dmitrov kolejny co sie spieszyl na wkali i dostanie lomot?
sluchajcie niech ktos ogarniety mi powie jaka jest ta nawierzchnia w paryzu> o ile wiem stosunkowo wolna
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak ten betfair i pierdzielone 5sekundowe opoznienie mnie wqrwia zaczalem lapac petrove przy kursie 2.95 ... a zlapalem dopiero przy 2.28  wiecie od czego zalezy te opoznienie? bo gdzies widzialem ze inni maja mniejsze Ty znowu niezadowolony ? chlopie 40 lat nie dozyjesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Yelena Nemchen po win, kurs 7, pojechała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
oglądał ktoś Sharapovą i Azarenke ? jakaś symulacja kontuzji ktoś wspominał, a jak było naprawde ? Vika tak słaba dziś czy Maria tak dobra dziś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
jelena z kółeczkiem skończy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jurek Janowicz naszym przyjacielem jest, jego duch żyje pośród nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
oglądał ktoś Sharapovą i Azarenke ? jakaś symulacja kontuzji ktoś wspominał, a jak było naprawde ? Vika tak słaba dziś czy Maria tak dobra dziś ? vika przecietna, maria swoje grala
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Trochę wbrew Sobie ale jednak , Ukrainiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
jak ten betfair i pierdzielone 5sekundowe opoznienie mnie wqrwia zaczalem lapac petrove przy kursie 2.95 ... a zlapalem dopiero przy 2.28  wiecie od czego zalezy te opoznienie? bo gdzies widzialem ze inni maja mniejsze Ty znowu niezadowolony ? chlopie 40 lat nie dozyjesz ale odpowiedziec na pytanie nie mogles? oglądał ktoś Sharapovą i Azarenke ? jakaś symulacja kontuzji ktoś wspominał, a jak było naprawde ? Vika tak słaba dziś czy Maria tak dobra dziś ? vika przecietna, maria swoje grala symulowala vika taka prawda bo ja masza niszczyla strasznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164 |
wchodzimy w Dolgo ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
oglądał ktoś Sharapovą i Azarenke ? jakaś symulacja kontuzji ktoś wspominał, a jak było naprawde ? Vika tak słaba dziś czy Maria tak dobra dziś ? vika przecietna, maria swoje grala symulowala vika taka prawda bo ja masza niszczyla strasznie Dziwne bo Vika w świetnej formie była, choć serw troche kulał, ale w polu to raczej nie powinna mieć nic do powiedzenia Maria patrząc na poprzednie mecze... jak wyglądały wymiany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
i jak widzicie jutrzejszy mecz z Sereną ? dzisiejszych meczy nie oglądałem, normalnie łatwy typ na Amerykanke byłby ale ten mecz z Azarenką troche mi daje do myślenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
oglądał ktoś Sharapovą i Azarenke ? jakaś symulacja kontuzji ktoś wspominał, a jak było naprawde ? Vika tak słaba dziś czy Maria tak dobra dziś ? vika przecietna, maria swoje grala symulowala vika taka prawda bo ja masza niszczyla strasznie Dziwne bo Vika w świetnej formie była, choć serw troche kulał, ale w polu to raczej nie powinna mieć nic do powiedzenia Maria patrząc na poprzednie mecze... jak wyglądały wymiany ? wymiany wygladaly tak ze maria walila wszystko na pelnej i duzo jej wchodzilo, a praktycznie wiekszosc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
i jak widzicie jutrzejszy mecz z Sereną ? dzisiejszych meczy nie oglądałem, normalnie łatwy typ na Amerykanke byłby ale ten mecz z Azarenką troche mi daje do myślenia  Czarna poza zasięgiem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
wchodzimy w Dolgo ?  melzer gra mega padake, jak bedzie tu w finale do bedzie upadek atp i dostanie baty jak z djoko niedawno
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Siema prośba , dałby ktos radę wysłac wyniki końcowe setów w meczu Dolgopolova (siec play) ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|