|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Jak to rozumiec? Zawsze nie mogłem zrozumiec tego w tenisie... musi wygrać 4 gemami. ok dzięki  6-4 6-4 to max co wchodzi 7-5 6-4 też 4 gemy a już 7-6 6-4 lub 7-6 7-6 juz nie wchodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
[quote=priboj]Williams (-3,5) Jak to rozumiec? Zawsze nie mogłem zrozumiec tego w tenisie... 6-4 6-4 to max co wchodzi 7-5 6-4 też 4 gemy a już 7-6 6-4 lub 7-6 7-6 juz nie wchodzi Dobra teraz rozumiem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka