|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
trzymaja forme wyplata 30 minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172 |
trzymaja forme wyplata 30 minut  A ja czekam od wczoraj wieczór.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Wlazlem na blood suckers na expie zeby pograc i wyskoczylo mi 5FS. Nie mam pojecia skad i czy dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,544 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,544 Likes: 11 |
Są  .Nie dla wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2012
Posty: 347 |
Wlazlem na blood suckers na expie zeby pograc i wyskoczylo mi 5FS. Nie mam pojecia skad i czy dla wszystkich. nie dla wszystkich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2011
Posty: 79 |
Ja też mam a nie dostawałem żadnego info o tych spinach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
W ostatnim czasie dostał ktoś może jakąś nagrodę w turnieju slotowym w Tobecie? Ile czekaliście na dopisanie kasy do konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,544 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,544 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Dzięki Dziady z Betsafe [ record.affiliatelounge.com] dodały spiny za wczorajszy obrót depozytu na 80 pln, 20 spinów na mega fortune... ale na 10 linii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 168
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 168 |
Wygrana z 20FS na Betsafe [ record.affiliatelounge.com] 1.75-kpina.Jak brałem udział w tej promocji byłem pewien ze dadzą normalnie na 25 linii a tu zonk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Dlatego mam zamiar napisać do nich, że w huja przygrali bo w regulaminie nei ma mowy o okrojeniu spinów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Hicior  Artur: PAnie Marku, zawsze spiny na Mega Fortune są na 10 lini Artur: jest to stnadardowe ustawienie Kasyna Netent PS. Ciekawe, że jakoś nie raz już dawali po 25 linii tu czy tam.... w żywe oczy kłamie, albo nie wie o czym mówi....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,544 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,544 Likes: 11 |
Nie wie o czym mowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 168
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 168 |
No właśnie ja zawsze przed promocją przeglądam regulamin i tez się nie dopatrzyłem ze ma być na 10 linii.Jakbym wiedział to bym wogóle udziału nie brał...Ostatnio w ComeOn [ ads.comeon.com] trzeba było zagrac za 100zł i dawali 20 FS na Wild Rockets o wartosci 50zł!! i wygrane z FS bez żadnego obrotu(realna kasa na konto )-taka promocja to ja rozumiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 168
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 168 |
W Betsafe [ record.affiliatelounge.com] już chyba mają imprezę z okazji Halloween  I nie ogarniają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Upiera się twardo, że spiny są na 10 linii zawsze  Piszę więc na mejla bo z nim nie ma o czym rozmawiać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
nie wiem kto takich debili zatrudnia, zamiast zatrudnic takich kompetentych lduzi jak my, że z urzędu wiemy żę stanardowo na 25 lini jest ustawiony w netent slot megafortune, aż czlowieka skręca w środku jak czyta wypowiedzi tych operatorów czatów w kasynach czy bukach, piszą coś o czym nie mają zielonego pojęcia, napiszmy możę zbiorowa skarge na takich kretynów i może go zwolnią, bo co jak co ale tylko siedzi tam i nic nie robi a kase bierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Napisałem do nich mejla, ale znając życie oleją mnie i tyle....
|
|
|
Link skopiowany do schowka