Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 24 1 2 3 4 5 6 7 23 24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Ale walki w Belgardzie

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by agr1
Originally Posted by sieyahh
Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.

Jak mozesz nie pojmowac, ze jesli 1 firma wystawia kursy i nagle pogra to kilkadziesiat osob to szybko kurs spadnie, a inne buki wystawia pozniej kursy po spadkach..
Wystarczy spokojnie poczekac az kursy pokopiuje choc kilka bukow tak trudno skumac?

nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Schweriner po 10,
Wygrajcie to, proszę gwizdek

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by RaJ2005
Schweriner po 10,
Wygrajcie to, proszę gwizdek
12:14 frown

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by RaJ2005
Originally Posted by RaJ2005
Schweriner po 10,
Wygrajcie to, proszę gwizdek
12:14 frown
yeah,
blokiem sie odwdzieczyly w idealnym momencie.
po 14 boks

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by ZlatanCristiano
nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Skad wniosek, ze utrzymuje kontak z Korverem? A zalozenie, ze to moj przelozony to juz calkiem smieszne.
Korver gra mniej popularne bety i tam trzeba sie spieszyc, ja gram calkiem inaczej - mecze bardziej popularne za to wyzsza stawka.
Ja zawsze czekam na szersza oferte czy zdjecie limitow z pinka.

No, ale przypadkowym graczom ciezko cos podpowiedziec.
Pozniej sami bedziecie narzekac, jak na 2 dzien chcielibyscie cos dograc a tu juz kurs dwukrotnie w dol.
Ale znajac zycie im nizszy kurs tym lepiej bo 'bardziej pewny'...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Ehh lipa 15:17 frown

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by agr1
Originally Posted by ZlatanCristiano
nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Skad wniosek, ze utrzymuje kontak z Korverem? A zalozenie, ze to moj przelozony to juz calkiem smieszne.
Korver gra mniej popularne bety i tam trzeba sie spieszyc, ja gram calkiem inaczej - mecze bardziej popularne za to wyzsza stawka.
Ja zawsze czekam na szersza oferte czy zdjecie limitow z pinka.

No, ale przypadkowym graczom ciezko cos podpowiedziec.
Pozniej sami bedziecie narzekac, jak na 2 dzien chcielibyscie cos dograc a tu juz kurs dwukrotnie w dol.
Ale znajac zycie im nizszy kurs tym lepiej bo 'bardziej pewny'...

ja w tej sprawie napisalem wczesniej w taki sposob, ze nie kazdy ma siana w chuj, aby zagrac, wiele jest takich osob, co sie zna, ale nie koniecznie maja ma tyle pieniedzy, aby przyladowac za grubiej, dlatego zadowola sie tym, ze zagraja wyzszy kurs za mniej i wygrana tez jest mniejsza, ja wyznaje zasade - kto pierwszy ten lepszy, tylko ze wtedy nie ma co sie chwalic, ze wzielo sie nizszy kurs, bo naraza sie niemile slowa pod swoim adresem...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Zlatan - tłumaczysz sie z komentarza nt typu,na forum bukmacherskim ?
Niech sobie super zawodowcy płacza,a Ty zrobiles to co jest istota forum,no ale przez to jestes "przypadkowym graczem" frown

a co sie przejmujesz,Chłopie.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by agr1
Originally Posted by ZlatanCristiano
nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Skad wniosek, ze utrzymuje kontak z Korverem? A zalozenie, ze to moj przelozony to juz calkiem smieszne.
Korver gra mniej popularne bety i tam trzeba sie spieszyc, ja gram calkiem inaczej - mecze bardziej popularne za to wyzsza stawka.
Ja zawsze czekam na szersza oferte czy zdjecie limitow z pinka.

No, ale przypadkowym graczom ciezko cos podpowiedziec.
Pozniej sami bedziecie narzekac, jak na 2 dzien chcielibyscie cos dograc a tu juz kurs dwukrotnie w dol.
Ale znajac zycie im nizszy kurs tym lepiej bo 'bardziej pewny'...

ja w tej sprawie napisalem wczesniej w taki sposob, ze nie kazdy ma siana w chuj, aby zagrac, wiele jest takich osob, co sie zna, ale nie koniecznie maja ma tyle pieniedzy, aby przyladowac za grubiej, dlatego zadowola sie tym, ze zagraja wyzszy kurs za mniej i wygrana tez jest mniejsza, ja wyznaje zasade - kto pierwszy ten lepszy, tylko ze wtedy nie ma co sie chwalic, ze wzielo sie nizszy kurs, bo naraza sie niemile slowa pod swoim adresem...

ahaaa, zapomnialem dopisac, ze sprzeczka z Korverem miala miejsce podczas PŚ wiec nie tylko chodzi o mniej popularne bety ale o wszystko, po drugie co z tego, ze gra mniej popularne bety, mowilismy o sytuacji, ze jeden buk wystawia oferte i wg. Ciebie nie powinno sie grac tylko poczekac na innych, ze wystawia podobne kursy, dlaczego Korver tak nie robi? nie ma znaczenia, ze gra mniej popularne ligi, tylko robi to, o co ma pretensje do innych...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Mnie pytasz o czyjs sposob gry i jego wypowiedzi?
Z nim rozmawiaj.

Ja pisalem, ze takie praktyki szkoda kazdemu, nawet zwyklym przypadkowym graczom (to nie bylo bezposrednio do nikogo). Poprostu im wiecej osob szybko cos pogra gdy jest oferta ledwo w 1 buku to inni sie z kursami dostosuja.

Ale juz koncze temat, tylko sie pozniej nie dziwcie, ze nikt sie tu nie wypowiada, nikt nie zapoda typami, cos z livie, linkiem gdy ktos prosi czy streamem, livescorem, jakimis info odnosnie brakow w skladzie czy cokolowiek itd.

Za taka pomoc otrzymujemy wielkie gowno, ewen. 1 na 10 podziekuje (a jak cos nie wejdzie mimo ostrej walki i wysokiego kursu np. to juz spierdol), ale jak sie wspomnie zeby poczekac na szeroka oferte z podawaniem typu czy jakiegos info (nikt nie broni sobie pograc) to juz wielka afera i besztanie.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Originally Posted by Kellthorn
Originally Posted by sieyahh
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. wink


Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.

ma, każdego ma ale nie pojmiesz tego wink

gratulacje wygranych 50zł

Wróć, ze swoimi zaczepkami do gimnazjum albo na facebooka ze znajomymi. Jesteś jeleniem jeśli myślisz, że goście korygują kursy po wpisach na mecz.pl albo, że firmy bukamcherskie kierują się kursami wystawionymi w Maratonbet. I uwierz mi, że wiem na ten temat dużo więcej od Ciebie. Ruchy na rynku to nie jest przyjebanie 100 osób z Polski po 10.000 ale widocznie u Ciebie w STS przy stoliku o takich rzeczach nie gadają.

"Zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach a teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. "

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Oczywiście miało być 10 osób po 10.000.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Chlopak ma racje, a Ty go wyzywasz - jaki to ma sens?

Nie od dzis wiadomo, ze limity sa wieksze duzo wieksza chwile przed meczem niz pare dni przed
Co z tego, ze pograles w marathonie "swira" za paredziesiat Euro i zbiles lekko rynek?
Pograsz raptem pare betow i limit dostaniesz i tak zakonczysz kariere.

Pelna zgoda z powyzszymi wpisami.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Naprawdę myślisz, że zbiłem rynek gdybym nawet zagrał za 1000 euro? no kurwa mać.


Poza tym rozmowa nie jest o tym co kto zagrał tylko czy ktoś śledzi wpisy na forum bukmacherskim.

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by sieyahh
Originally Posted by Kellthorn
Originally Posted by sieyahh
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. wink


Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.

ma, każdego ma ale nie pojmiesz tego wink

gratulacje wygranych 50zł

Wróć, ze swoimi zaczepkami do gimnazjum albo na facebooka ze znajomymi. Jesteś jeleniem jeśli myślisz, że goście korygują kursy po wpisach na mecz.pl albo, że firmy bukamcherskie kierują się kursami wystawionymi w Maratonbet. I uwierz mi, że wiem na ten temat dużo więcej od Ciebie. Ruchy na rynku to nie jest przyjebanie 100 osób z Polski po 10.000 ale widocznie u Ciebie w STS przy stoliku o takich rzeczach nie gadają.

"Zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach a teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. "

Oj chłopczyk się zbulwersował. Nic o mnie nie wiesz, a silisz się na złotouste porady. Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na fakt, że zanim znowu przysporzysz bukmacherom kreciej roboty zastanów się w czyim interesie działasz. Jeżeli nie leży Ci na sercu poszerzanie portfela bukmacherowi, zastanów się czy więcej osób nie zyskała by gdybyś zaczekał ze swoją trafną predykcją aż poza bukiem-sondą ktoś inny wyszedłby z kursami. Może i miałeś słuszne intencje, ale wykazałeś się całkowitą bezmyślnością ujawniając błąd buka, u których limit kompetycji na siatkówkę jest bardziej niż żałosny. Co z tego, że pograłeś Ty czy 2-3 innych użytkowników tego forum, jak kwota waszych zakładów nie przekroczyła nawet 1/10 tego co można była zagrać godzinę później w unibetcie.

Co innego jak trudnisz się tego rodzaju outsourcingiem. Wówczas Twoja informacja uchroniła wielu bukmacherów przed dużymi stratami. Powinieneś więc czym prędzej udać się do wyżej wskazanego buka po jakiś bonus, bo za prawdę narobiłeś im więcej dobrego niż mogłeś.

Btw. Gratuluję trafnej predykcji.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Poza tym co z tego, że limity są dużo wyższe przed meczem jak kurs spierdala do 1.2?

Myślisz, że cały świat czeka na mecz.plowców aż wystawią buki i dopiero gramy?

Z resztą ta rozmowa jest zbędna już.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Originally Posted by Kellthorn
Originally Posted by sieyahh
Originally Posted by Kellthorn
Originally Posted by sieyahh
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. wink


Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.

ma, każdego ma ale nie pojmiesz tego wink

gratulacje wygranych 50zł

Wróć, ze swoimi zaczepkami do gimnazjum albo na facebooka ze znajomymi. Jesteś jeleniem jeśli myślisz, że goście korygują kursy po wpisach na mecz.pl albo, że firmy bukamcherskie kierują się kursami wystawionymi w Maratonbet. I uwierz mi, że wiem na ten temat dużo więcej od Ciebie. Ruchy na rynku to nie jest przyjebanie 100 osób z Polski po 10.000 ale widocznie u Ciebie w STS przy stoliku o takich rzeczach nie gadają.

"Zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach a teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. "

Oj chłopczyk się zbulwersował. Nic o mnie nie wiesz, a silisz się na złotouste porady. Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na fakt, że zanim znowu przysporzysz bukmacherom kreciej roboty zastanów się w czyim interesie działasz. Jeżeli nie leży Ci na sercu poszerzanie portfela bukmacherowi, zastanów się czy więcej osób nie zyskała by gdybyś zaczekał ze swoją trafną predykcją aż poza bukiem-sondą ktoś inny wyszedłby z kursami. Może i miałeś słuszne intencje, ale wykazałeś się całkowitą bezmyślnością ujawniając błąd buka, u których limit kompetycji na siatkówkę jest bardziej niż żałosny. Co z tego, że pograłeś Ty czy 2-3 innych użytkowników tego forum, jak kwota waszych zakładów nie przekroczyła nawet 1/10 tego co można była zagrać godzinę później w unibetcie.

Co innego jak trudnisz się tego rodzaju outsourcingiem. Wówczas Twoja informacja uchroniła wielu bukmacherów przed dużymi stratami. Powinieneś więc czym prędzej udać się do wyżej wskazanego buka po jakiś bonus, bo za prawdę narobiłeś im więcej dobrego niż mogłeś.

Btw. Gratuluję trafnej predykcji.

To teraz zadam Ci pytanie. Myślisz, że Unibet wystawia kursy w oparciu o Marathonbet?

W dodatku mówisz o użytkownikach tego forum. Przypominam Ci, że rynek bukmacherski nie opiera się na Polsce a mecz.pl nie jest wyznacznikiem.

Btw. Używasz takich trudnych słów a nie wiesz, że zyskałaby pisze się łącznie ?

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by sieyahh
Poza tym rozmowa nie jest o tym co kto zagrał tylko czy ktoś śledzi wpisy na forum bukmacherskim.

O matko. Pycha nad wygranym zakładem tak Cię oszołomiła, że nawet nie rozumiesz co do Ciebie mówią Ja, Darwin czy inni... Na prawdę uważasz, że jakiś compiler śledzi tutaj Twoje posty ?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
To było uogólnienie.

Masz racje, pysznie się trafiony kursem 1.5.

Strona 5 z 24 1 2 3 4 5 6 7 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1