Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#56100 27/03/2004 14:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
Mam taki sam problem jak poprzednik. Wysłałem do nich maila z nr.IP - Zobaczymy co odpisza

Bonus: Unibet
#56101 27/03/2004 14:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
a mi ****a ciagle nei dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56102 27/03/2004 15:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
mi też nie działa, ale np. działa przez w3cache.icm.edu.pl:8080

#56103 27/03/2004 15:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
JEEEEE !! działa przez w3cache.icm.edu.pl:8080 !!

#56104 27/03/2004 15:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
Do tych, którym nie działa:

WYSYLAJCIE TO EXPEKTA LISTY ZE SWOIM IP.

Quote
Witamy Serdecznie

Prosze przeslac do nas zakres zadrosow IP z jakich korzysta Pana
provider dostarczajacy sygnal Internetu, sprawdzimy czy nie blokuje on
ruchu do nas.

Pozdrawiamy
Support
Expekt.com Ltd

#56105 27/03/2004 15:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Po wpisaniu tego niemieckiego proxy exp chodzi prawie jak należy dułgo czekam za logowaniem. Pózniej nie jest zle, mozna obstawic

#56106 27/03/2004 15:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
Wczoraj miałem chwilowe kłopoty z odpaleniem strony ale gdzieś od 23.30 do teraz chodzi normalnie .

#56107 27/03/2004 15:59
Dołączył: May 2003
Posty: 98
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 98
jak zrobic zeby połączyć się przez ten proxyy?

#56108 27/03/2004 16:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Internet explorer--->narzędzia---->opcje internetowe ----> połączenai......

#56109 27/03/2004 16:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
Internet Explorer -> Właściwości-> Połączenia -> Ustawienia sieci LAN -> Serwer Proxy -> Wpisać

To dla stałki.

Podobnie dla modemu, tylko to trzeba byłoby wpisać w moim połączeniu (chyba).

#56110 27/03/2004 16:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
Ludzie o co chodzi z tym zakresem adresów IP???

#56111 27/03/2004 16:13
Dołączył: May 2003
Posty: 98
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 98
niedziała m iz tym proxyy też ale wysłałem do epxeku mój ip zoabcyzmy co teraz może mnei odbanują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> hehe pożyjemy zobacyzmy

#56112 27/03/2004 16:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
Q
stranger
stranger
Q Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
w3cache.icm.edu.pl:8080 <<to na serio działa a ja juz niewierzyłem że kase odzyskam, dzięki ludzie, aby wam wynagrodziło w wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56113 27/03/2004 16:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 140
Quote
Oryginalnie wysłał KubaW:
[qb]Ludzie o co chodzi z tym zakresem adresów IP???[/qb]
Podaj zakres tylko wtedy, kiedy masz stałke i znajdujesz się w sieci. Czesto jest tak, że z sieci wychodzi tylko jeden IP na zewnatrz.
Wtedy prześlij im ten IP.
Wchodzisz na http://www.whatismyip.com/ i to 'twój' IP który masz przesłać Expektowi.

Czasami jednak provider ma w puli kilka IP, ktore przyporządkowuje użytkownikowi, gdy ten loguje się do sieci.
I wtedy podajesz zakres np 205.33.45.* albo 205.33.45.* - 205.33.46.*
Jesli ma pule gorzej dla Ciebie, bo musisz się dowiedzieć o jej zasięgu.

Wreszcie, gdy wiesz, że masz Zewnetrzny IP, który jest tobie przyporządkowany stale, bez wzgledu czy jestes połączony czy nie, też wchodzisz na powyższą stronę i widzisz IP, który masz przesłać Expektowi. To tak po krotce, na szybko, mozna to lepiej wyjasnic, ale szkoda pisac...

#56114 27/03/2004 16:34
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
Dzięki. Już mam swój IP. Dzięki bardzo.

#56115 27/03/2004 16:38
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,658
w3cache.icm.edu.pl:8080 - na tym wszystko ładnie śmiga

#56116 27/03/2004 16:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
jaki jest adres mailowy do expektu?

#56117 27/03/2004 16:50
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Probujcie tego proxy. Ja wlasnie wpisalem i cud sie stal - zadzialal mi expekt. Wyrobilem sie przed ta Premiership, teraz tylko sie okaze, czy to bylo szczescie czy pech.

#56118 27/03/2004 16:58
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
To w3 działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56119 27/03/2004 16:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 24
Wysłałem do nich maila z numerem IP, a oni chcą ode mnie jakiś adres IP i piszą żebym spróbował z wejść z innego providera. Oco im chodzi, czy ktoś może wie???????

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1