|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Ano Expekt nie działa .Wczoraj wieczorem jakimś cudem został już uruchomiony , a dzisiaj rano wyskakują mi jakieś błędy na temat proxy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 166 |
Czy aby na pewno żenada?
Mi Expekt ładnie hula, na dodatek wystawili, w ramach rekompensaty, ponoć najwyższe kursy na Premiership. Nic tylko brać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie zenada tylko wejdzcie do dzilu expekt tam podany proxy i wszyxho chula. a jak chcecie to poszukajcie sobie tu proxy web page [ publicproxyservers.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
panowie to moze zdradzicie jak wam ten expekt dziala ?? bo mnie juz ****ica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
panowie to moze zdradzicie jak wam ten expekt dziala ?? bo mnie juz ****ica bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale żeś temat odkopał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Expekt działa bez zarzutów teraz napisali ze zmieniaja strone i coś tam nie tak posżło ,w najblizszym czasie ruszy na nowo takze bez obaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka