|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
Gra ktoś z Was w tym buku? Wpłaciłem na konto 7$ przez e-gold i pieniadze pojawiły się błyskawicznie. Wygrałem dziś na NHL 12,95$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tampa Bay-New Jersey 2:1 (0-0 1-0 1-1) 1 - 1.85
Jak wygląda sprawa z wypłatą pieniędzy na e-gold? Piszą, że minimum do wypłaty 20$. Ma to zająć do 3 dni, ale jeżeli wpłata przebiega tak szybko to może wypłata też :rolleyes:
|
|
|
Link skopiowany do schowka