|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
widze ze sezonowiec jestes z marnym pojeciem o koszu nie chce mi sie z toba polemizowac sezonowiec to dojebales  nieznasz mnie a oceniasz fajny z ciebie pikaczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
2 minuty, 60-62, Fenerbache trzymać to!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
graj Kazan -10 all inn zobaczymy kto bedzie happy wieczorkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
widze ze sezonowiec jestes z marnym pojeciem o koszu nie chce mi sie z toba polemizowac sezonowiec to dojebales  nieznasz mnie a oceniasz fajny z ciebie pikaczu a z ciebie najnowszy pokemon ruchaczu heheeh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
jak przeczytałem "sezonowiec" to od razu skojarzenie z Tuskiem jak otwiera sezon grillowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
hehe buldog numer konta znasz ja cos  a co do Zastalu to widze dzis to tak ze powalcza panowie Ho-Ho ( Hosley-Hodghe ) sa bardzo zmobilizowani do pokazania pelni mozliwosci w pucharach dodatkowo wlasna hala ,dzis nie bedzie kompletu ale ja z ziomkiem prowadzim doping i bedzie win  ! to ty jestes tym debilem z megafonem?...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
hehe buldog numer konta znasz ja cos  a co do Zastalu to widze dzis to tak ze powalcza panowie Ho-Ho ( Hosley-Hodghe ) sa bardzo zmobilizowani do pokazania pelni mozliwosci w pucharach dodatkowo wlasna hala ,dzis nie bedzie kompletu ale ja z ziomkiem prowadzim doping i bedzie win  ! to ty jestes tym debilem z megafonem?... nie kolega 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Kazan, Cska i inne ruskie wynalazki już niejednokrotnie pokazywały jak się mecze oddaje, mojemu koledze cska 1.1 na kuponie z 12000 zajebała a kursiki 3-7 powchodziły;) Fener kurde pewnie 1 punktem dostanie, jak norma to norma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
no a jak:D 1 punktem, no i jak tu się nie wkurwić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
hehe buldog numer konta znasz ja cos  a co do Zastalu to widze dzis to tak ze powalcza panowie Ho-Ho ( Hosley-Hodghe ) sa bardzo zmobilizowani do pokazania pelni mozliwosci w pucharach dodatkowo wlasna hala ,dzis nie bedzie kompletu ale ja z ziomkiem prowadzim doping i bedzie win  ! to ty jestes tym debilem z megafonem?... nie kolega  to mu powiedz - wiecej kultury, bo robi z siebie durnia na całą hale
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
hehe buldog numer konta znasz ja cos  a co do Zastalu to widze dzis to tak ze powalcza panowie Ho-Ho ( Hosley-Hodghe ) sa bardzo zmobilizowani do pokazania pelni mozliwosci w pucharach dodatkowo wlasna hala ,dzis nie bedzie kompletu ale ja z ziomkiem prowadzim doping i bedzie win  ! to ty jestes tym debilem z megafonem?... nie kolega  to mu powiedz - wiecej kultury, bo robi z siebie durnia na całą hale a co wyzwiska leca czy co cie boli popcorn za zimny czy cola bez lodu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
mojemu koledze cska 1.1 na kuponie z 12000 zajebała a kursiki 3-7 powchodziły;) bez napinki ale pogratulowac Twojemu koledze glupoty, brak swoj jak to okreslic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
miał to w systemie, a to był pewniak na podbicie stawiki:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
jak tu rozfryźć mecz polkowice - galata? chociaż turczynki osłabione to może wygrają w polkowicach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
jak tu rozgryźć mecz polkowice - galata? chociaż turczynki osłabione to może wygrają w polkowicach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Trefl over 155,5 @2  i spadam kibicować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Wisła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
jak tu rozgryźć mecz polkowice - galata? chociaż turczynki osłabione to może wygrają w polkowicach? no bet, sam mam ht Gala ale po 1.5 live przy prowadzeniu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|