Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ponawiam prośbę o jakieś ewentualne zmiany w regulaminie. Jeśli chcecie coś zmienić, to teraz.

A druga sprawa, o której miło mi poinformować, to...

Konkurs od tej edycji będzie miał sponsora.
Więcej szczegółów wkrótce. Please stay tuned tongue

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Akhu
Jak ktoś chcę zmieniać regulamin, to pisać

Regulamin chyba jest ok, oczywiscie mozna by bylo cos zmienic z minimalnymi kursami aby bylo to chociaz 1.2, ale nie wiem czy inni by taka zmiane chcieli skoro chyba od zawsze bylo to 1.01.

Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Skull
Raczej z faktu chętnych do prowadzenia i podliczania spotkań, bo nie każdy to robił, a jednak trzeba temu wszystkiemu poświęcić się. Dużo osób olewało, mimo iż zapis w regulaminie był.

Sponsorem moge być ja smile symboliczne 200zł mogę rzucić, ale nie za wygranie ligi, tylko za skuteczność, ot tak smile

Jak chcesz, to ja Ci nie zabronię tongue
Czyli kasę ma wygrać user, który strzeli najwięcej bramek ze wszystkich lig?

Odnosnie sponsora ktorym jest buk to najlepsi w ekstraklasie powinni miec nagrody(a dla tych z nizszych lig powinna to byc motywacja do awansu) ale i musi byc tez szansa dla wszystkich na nagrody(to pewnie ze wzgledu na sponsora ktory chce aby kazdy z uczestnikow mial u niego konto), a wiec klasyfikacja bramkowa niezaleznie od ligi ma sens, z drugiej strony moze dojsc w takiej sytacji czyli do strzelania tylko wysokimi kursami a moze sie uda.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Konkurs ma sponsora. Podział nagród oraz zmiany w regulaminie (te raczej czysto kosmetyczne) będą pod wymagania sponsora.

Oczywiście fajnie że Skull chce dać te 200zł dla najlepszego strzelca. Nie powinno być z tym problemu.


Dołączył: Dec 2007
Posty: 442
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 442
Proponuje dodać punkt w regulaminie, że: Mecz w ciągu dwóch dni od zakończenia kolejki rozlicza gospodarz. Niespełnienie obowiązku rozliczenia meczu - walkower dla drużyny gości.
Taka moja propozycja

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Kurs minimalny też by sie przydał, by uniemożłiwić gospodarzom grania po 1.05 i odniesienia zbyt łatwego zwycięstwa hehe

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Ja tez wolalbym kurs min 1,20

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Ograniczenie grania kursem połączyłbym z wysłaniem typow w określonym czasie, tj np do 15tej w niedziele kursem dowolnym natomiast po tej godzinie min 1.10 po 18tej min 1.15 dalej zas po 20tej min 1.20

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
To chyba nie jest najlepszy pomysł.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Start konkursu przełożony o tydzień. Koniec zapisów 25.11 lub po zapisaniu się 40. drużyny.

Baraże bez zmian mają być rozegrane w tym tygodniu.


Kurs minimalny będzie, około 1.2-1.25. Jaki dokładnie, to się dowiecie z nowego, skróconego regulaminu, który pojawi się na dniach.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
a max powinien być ustalony analogicznie, czyli ten który występuje na drużyne przeciwną, przy kursie rzędu 1,2 czy 1,25

typu ht/ft 2/1 czy tez podobne to są strzały rozpaczy i nie powinno się tego uwzględniać(chyba że będą się mieścić w granicach typu mini, a max... ok. 11?)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Regulamin jest, terminarz jest, a więc proszę wszystkich o zapoznanie się z oboma tymi tematami.

Pierwsza i podstawowa sprawa, to wprowadzenie kursu minimalnego.
Druga sprawa, to tygodniowa przerwa świąteczna mająca miejsce od 24.12 do 30.12.
Trzecia sprawa, to nagrody grin

Last edited by Akhu; 25/11/2012 22:02.
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
dobra robota

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Była by chętna zapisać sie jeszcze do konkursu jakas osoba. To odstąpię miejsca.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Napoleon
Była by chętna zapisać sie jeszcze do konkursu jakas osoba. To odstąpię miejsca.

3miasto ooo

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
a gdzie drużyny:
HAS, Treviso, UNTS?


Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Dopiero dzis odczytalem privy i spostrzeglem, ze byly zapisy. Szkoda, ze terminarze juz poukladane. Powodzenia :-)

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Żałuję, że nie ma tych drużyn, ale zapisy trwały 3 tygodnie. Nie możemy czekać aż starzy gracze wejdą wreszcie na forum i zobaczą, że konkurs żyje. Niestety.

Mam nadzieję amRO, że Ty i reszta, która się nie zdążyła zgłosić zdecyduje się zagrać w kolejnej edycji.

Last edited by Akhu; 27/11/2012 20:45.
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Mamy w regulaminie:

2. Typy podajemy od godziny 0:01 w poniedziałek do godziny 23:59 w niedzielę.

ale brakuje mi zapisu do kiedy musi być znany wynik typowanego meczu.

jest wzmianka, że wynik zastępczego musi być znany do północy w poniedziałek, ale "normalne" wyniki powinny być chyba znane do południa w poniedziałek?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ok, poprawimy ten punkt aby był jasny.

W regulaminie też pisze z jakiego buka podajemy kursy. Rzeczą oczywistą jest sponsor E-Toto, więc zmień swoje z expekta.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
laser popraw swoje typy bo masz z expekt a sponsorem jest ktos inny. pozdr

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1