Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#56211 28/03/2004 17:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
Potrzebuje grać u buka który ma możliwość zawierania zakładów za pomocą telefonu komórkowego. Miałem długą przerwe w graniu u buków i nie wiem co się teraz porobiło. Co z gamebookers ? Czy to tylko problemy z tym dosAtack? Wiele film mialo tego typu problemy z tego co sie orientuje. Może GB wróci do dawnej formy oferowania usług ? Słuchajcie gdzie opłaca sie teraz grać (musi być możliwość stawiania przez tel. komórkowy). Przy rejestracji podam nr referenta który dobrze mi doradzi. Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Czy taka forma zawierania zakładów jaką jest WAP przez tel. kom. jest bezpieczna? Czy nie jest mniej bezpieczna od tradycyjnej przez WWW ?

Ile kosztuje WAP

Bonus: Unibet
#56212 29/03/2004 17:23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Witam
Korzystam z Wap u 2 buków wap.expekt.com i wap.betandwin.at.Kazdy z nich ma swoje zalety i wady:
expekt:
+ szybszy dostep niz b&w( mniej stron do klikania aby postawic na wybrana oferte
+mozliwosc laczenia spotkan w combo
+ konto w zlotowkach
- aktualnie nie dziala (ataki dos)
- ograniczona oferta
- brak podgladu obstawionych zakladow i historii
Betandwin:
+bogata oferta
+mozliwosc obstawania live
+ wglad do historii rachunku i do edycji konta
- zawila konstrukcja stron (za duzo klikania)
- nie mozna obstawiac combosów (przynajmniej mi sie nie udawało) a jedynie pojedyncze spotkania
- kontow w EUR co dla mnie jest pewna niedogodnoscia
W razie dodatkowych informacji pisz na: ref@go2.pl

#56213 29/03/2004 20:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ktore buki polecacie do obstawianie kombo przez WAP? O ile wiem to gamebookers, betandwin maja tylko na single przez WAP albo ja nie potrafie kombo? EXPEKT wiem ze sie da, ale cos jeszcze?

#56214 29/03/2004 20:14
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Ja gram w GB i BAW.com czasami. Expekt mi nie działa na mojej Nokii 6310i niestety. Dostepne są tylko single.

#56215 30/03/2004 17:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
BAW odpada bo dają jakieś limity na maksymalną sume zakladu. A co z GB, oferta na WAP jest duża ? Czy bezpieczne jest obstawianie przez WAP ?

#56216 30/03/2004 17:35
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Quote
Oryginalnie wysłał morphine:
[qb]BAW odpada bo dają jakieś limity na maksymalną sume zakladu. A co z GB, oferta na WAP jest duża ? Czy bezpieczne jest obstawianie przez WAP ?[/qb]
W takim razie ze swej strony polecam Ci expekt.Obstawiam w ten sposób u nich ok. roku i nie zdarzyły mi się jesczcze zadne nieprzyjemne sytuacje

#56217 30/03/2004 18:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
ref jaki masz telefon ?

#56218 30/03/2004 18:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Quote
Oryginalnie wysłał jotte:
[qb]ref jaki masz telefon ?[/qb]
Od roku Motorole 720i

#56219 30/03/2004 18:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
Ja mam SonyEryka T68i i expekt mi sie wiesza, chyba to wina oprogramowania bo skoro innym dziala to spoko. czasami uda mi sie wejsc ale jak chce cos obstawic to lipa i musze wyjac bterie. Moze ktos wie co na to poradzic oprocz tego ze mozna zmienic fona heheheh. A musze przyznac ze to by bylo spoko rozwiazanie szczegolnie ze mam stara taryfe ery i za 10 zl/miesiac dostep bez ograniczen do wap przez GPRS. narka

#56220 30/03/2004 19:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Quote
Oryginalnie wysłał kosakiller:
[qb]Ja mam SonyEryka T68i i expekt mi sie wiesza, chyba to wina oprogramowania bo skoro innym dziala to spoko. czasami uda mi sie wejsc ale jak chce cos obstawic to lipa i musze wyjac bterie. Moze ktos wie co na to poradzic oprocz tego ze mozna zmienic fona heheheh. A musze przyznac ze to by bylo spoko rozwiazanie szczegolnie ze mam stara taryfe ery i za 10 zl/miesiac dostep bez ograniczen do wap przez GPRS. narka[/qb]
To musi byc wina softu. Mój telefon mimo ze tez sie wiesza podczas korzystania z wapu to jak dobrze pamietam ani razu nie zdarzylo mu sie na expekcie lub b&w. Ja takze korzystam z dobrodziejstwa starej taryfy w erze i wapu ryczaltowo za 10 zł/miesiecznie

#56221 30/03/2004 19:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie ufam expekt, nienawidze wrecz ich i nie chce za wszelka cene tam grac! Poleci mi ktos w koncu cos poza EXPEKT, z dobra oferta, komba (!) przez WAP, solidny itp.?!

#56222 30/03/2004 19:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
PaddyPower.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

można robić combosy;
co do klikania to nie porównuję bo nie mam z czym;
na niektóre ligi akceptowane są tylko single (zarówno przez net jak i wap);
kursy przez wap w systemie XXXXXXX tzn np. 1/3 etc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56223 30/03/2004 20:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]PaddyPower.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

można robić combosy;
co do klikania to nie porównuję bo nie mam z czym;
na niektóre ligi akceptowane są tylko single (zarówno przez net jak i wap);
kursy przez wap w systemie XXXXXXX tzn np. 1/3 etc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ooo ! Wielkie dzieki ! Powedz jeszcze tylko o ofercie? Zakres lig pilkarskich do wyboru (czy jest np. Polska), wachlarz rodzaju typow, wysokosc kursow?

#56224 30/03/2004 20:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a i jeszcze jak z WPLATĄ (np. eKarta) i wyplatami? Prowizje, czas itp.?

#56225 30/03/2004 20:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
eh... co mam wpisac w "Billing Address" ? Rozumiem moj adres, czyli ulica i nr domu, ale az 4 linijki?

#56226 30/03/2004 23:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
rejestrowalem sie jakis czas temu i nie wiele pamiętam ale spróbuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

billing adress to pewno adres zamieszkania/zameldowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

oferta na piłkę jest szeroka - ale szczególnie na ligi brytyjskie; pzoa tym standardowe silniejsze europejskie, poslkiej nie ma;

spora oferta na inne sporty - tenis, rugby i taki tam;

wpłacałem ekarta mbanku.. nie pamiętam jaka była prowizja - pewnie marginalna; jestem właśnie w trakcie pierwszej, testowej wypłaty - zwrotu na karte i jak na razie trwa to już od piątku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> choć może to być związane z wygaśnięciem poprzedniej ekarty.. nie wiem - czekam;

czasem irytowac moze ograniczenie np. na lige holenderska do singli - ale nie jest to sytuacja czesta;

#56227 31/03/2004 23:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 42
ref czy oferta wap expekta jest mniejsza od tej na www ?

#56228 01/04/2004 12:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Quote
Oryginalnie wysłał morphine:
[qb]ref czy oferta wap expekta jest mniejsza od tej na www ?[/qb]
Witam
Nie. oferta wap jest dokładnie taka sama jak na www. Pewną niedogodnością w expekcie jest to ze nie mozna obstawiac za np 60 zł, 70 zł, 120 zł, ponieważ sa okreslone kwoty do wybrania tzn od 0,5 ,1,2,5,10,20,50,100,200,500,1000,itd.
Jezeli chcesz jeszcze jakies info (jestem duzym zwolennikiem wap i obstawiania przez wap) to zapraszam na gg:2343920.
Pozdrawiam

#56229 05/04/2004 14:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Czy mozecie sie polaczyc z Expektem przez Wap? Od awarii nie moge sie z nimi polaczyc przez wap. Obecnie wyskakuje mi blad 404. Probuje polaczyc sie przez adres mobile.expekt.com.

#56230 16/01/2006 20:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
Witam
widze ze nie tylko ja ma problemy z wap.expekt.com
JAk sie loguje to wypisuje mi komunikat "nieznany format pliku" MAm nokie 6021 ale próbowałem z iinnych telegfonów i tez kicha. Moze komuś sie udaje zalogować przez komóre i wie jak zlikwidowac ten bład??
Pozdro
Czarny

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, $-man, alfa, ElNinho[mmdea], burbon, poozon, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,799 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1