Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To coraz ciekawsza sytuacje mamy w Europie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Artur, dobrze wiesz, że się przejęzyczyłem i miałem na myśli "zablokuje" wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 870
ja gram w STSIE za dwa złote tzw. "pociągi" lub "tasiemki" i nie boję się restrykcyjnego prawa UE!

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
W Polsce, gdyby się uparli, mogliby zrobić to samo.

Ale upierać się nie chcą. I dobrze dla nas.
Tylko po co pierdzielą jakieś głodne kawałki przy okazji.

Kapica jakieś listy wysyła, co jest ruchem pozornym, cała ustawa to jeden wielki pozorowany bubel.


No ale to może się zmienić. Jak mawiają, nie ma takiej podłości, do której nie posunąłby się "liberalny" ( jego mać) rząd, jak zaczyna mu brakować kasy.

A brakować będzie...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Kapica wysyla chociaz te listy po angielsku? czy nie chce wydawac siana na tlumacza?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Originally Posted by Experto
Niemcy pieknie sprawe zalatwili, 5% i pobierane bezposrednio od wygranych u bukow. Czyli ktos wygra 100euro u buka to buk mu wyplaci 95e.

Natomiast nasz Kapica zachlanny chcial kilkanascie % laugh

Nie od wygranej tylko od obrotu. Czyli czy wygrasz czy przegrasz buk musi zaplacic 5% podatku od stawki.
Tak samo jak w Polsce - tyle ze u nas to 12%.

Czesc buków zdecydowala sie placic ten podatek za gracza a czesc sciagac od stawki.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Też słabo że buki godzą się na "lokalny haracz" w kolejnym kraju. Nie ma to jak w Anglii. smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by michau13
Originally Posted by Experto
Niemcy pieknie sprawe zalatwili, 5% i pobierane bezposrednio od wygranych u bukow. Czyli ktos wygra 100euro u buka to buk mu wyplaci 95e.

Natomiast nasz Kapica zachlanny chcial kilkanascie % laugh

Nie od wygranej tylko od obrotu. Czyli czy wygrasz czy przegrasz buk musi zaplacic 5% podatku od stawki.
Tak samo jak w Polsce - tyle ze u nas to 12%.

Czesc buków zdecydowala sie placic ten podatek za gracza a czesc sciagac od stawki.

Z punktu widzenia gracza od wygranej nie od obrotu.

Ktore buki pokrywaja ten podatek za gracza?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Experto
Ktore buki pokrywaja ten podatek za gracza?

Teoretycznie wszystkie, przynajmniej w UE. W każdym jest jakiś podatek, czy to bezpośredni czy "gross profits tax", który odbiega od innych biznesów i jest dodatkowym obciążeniem, ale buki generalnie pokrywają to za klienta. Konkurencyjność rynku to wymusza i nie ma innej opcji, ale to jest akurat dobre i tak powinno być.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Originally Posted by Experto
Originally Posted by michau13
Originally Posted by Experto
Niemcy pieknie sprawe zalatwili, 5% i pobierane bezposrednio od wygranych u bukow. Czyli ktos wygra 100euro u buka to buk mu wyplaci 95e.

Natomiast nasz Kapica zachlanny chcial kilkanascie % laugh

Nie od wygranej tylko od obrotu. Czyli czy wygrasz czy przegrasz buk musi zaplacic 5% podatku od stawki.
Tak samo jak w Polsce - tyle ze u nas to 12%.

Czesc buków zdecydowala sie placic ten podatek za gracza a czesc sciagac od stawki.

Z punktu widzenia gracza od wygranej nie od obrotu.

Ktore buki pokrywaja ten podatek za gracza?

Ladbrokes i Tipico na ta chwile. Jest czesc duzych buków, którzy beda to naliczac na graczy (tak jak w Polsce).

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Panowie troche nie jestem w temacie, w swietle ustawy u ktorych bukach ,, legalnie " mozna grac w Polsce? Fortuna, StS czy jest jeszcz cos smile ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by simons1986
Panowie troche nie jestem w temacie, w swietle ustawy u ktorych bukach ,, legalnie " mozna grac w Polsce? Fortuna, StS czy jest jeszcz cos smile ?


E-Toto, Totomix, Milenium

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Dzieki, a w przypadku wygranej to po zaswiadczenie musze sie udac do oddzialu naziemnego czy moge sobie wydrukowac z konta?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Trochę nie precyzyjne pierwsze pytanie wink

W Polsce można grać zakładach bukmacherskich naziemnych: E-Toto, Fortuna, Milenium, STS, Totomix.

Zakłady przez Internet proponują w tej chwili: Fortuna, Milenium, STS.

Po zaświadczenie udajesz się do punktu naziemnego. Szczerze mówiąc w przypadku gry przez Internet nie wiem jaka jest procedura, ale nie podejrzewam aby można było sobie drukować.

Może ktoś się wypowie kto ma założone konta w tych firmach.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Zgłaszasz e-mailem i wybierasz punkt w którym chcesz odebrać ząświadczenia.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by PaweLSH
Zgłaszasz e-mailem i wybierasz punkt w którym chcesz odebrać ząświadczenia.

procedura jest taka sama dla wszystkich z wyzej wymienionych bukmacherów ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Dla fortuny i millenium,reszta nie wiem,ale zaświadczenia max następnego dnia od wygranej.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,744
Originally Posted by Piostar
E-Toto, Fortuna, Milenium, STS, Totomix.
+ czarny-kon.com.pl

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by simons1986
Dzieki, a w przypadku wygranej to po zaswiadczenie musze sie udac do oddzialu naziemnego czy moge sobie wydrukowac z konta?
A po co ci zaświadczenie o wygranej przecież np. Fortuna odprowadza wszystkie podatki: 12% od stawki i 10% od wygranej powyżej 2.1XX (nie pamiętam jaka to jest dokładnie suma).

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, 11kera11), 1,642 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1