|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Ktoś się orientuje co się stało z Kukim i Lakinim. Zawsze można było coś od nich zagrać a teraz ich nie ma nawet w tabeli? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Pewnie jak wszyscy założyli płatne strony, albo wylecieli z serwisu za przekręty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A tak poważnie to mają problemy z bazą danych, czy jakoś tak...i niedługo znowu pojawia się na stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka