iwo: dla ciebie"> iwo: dla ciebie">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
#56324 08/04/2004 22:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
Wielkie dzięki

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie

Bonus: Unibet
#56325 08/04/2004 22:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał FlYix:
[qb]Siema

Mam pytanie jak mam zrobic depozyt w ekpekcie ?

Kartą nie moge bo mam Vise electron a takiej nie uwzgledniją. Musze isc do banku i cos tam wypelnic zeby przelali pieniazki na konto w expekcie ??? pomocy[/qb]
Przelew na nr konta podany w Twoim profilu po zalogowaniu sie na stronie

#56326 08/04/2004 23:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
Dzieki

ale wlasnie czytam to co pisza na strone expekta i pisza ze trzeba jescze jakies numer 7 cefrowy refernecyjny podac, ze w blankicie wypelnic pole tytółem " zakłady bugmacherskie" to jest prawda czy tylko tak jak moiwsz ze w banku zapodac im mnumer konta taki jaki mi sie pokazuje przy logowaniu ??

#56327 08/04/2004 23:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał FlYix:
[qb]Dzieki

ale wlasnie czytam to co pisza na strone expekta i pisza ze trzeba jescze jakies numer 7 cefrowy refernecyjny podac, ze w blankicie wypelnic pole tytółem " zakłady bugmacherskie" to jest prawda czy tylko tak jak moiwsz ze w banku zapodac im mnumer konta taki jaki mi sie pokazuje przy logowaniu ??[/qb]
w polu tytulem podajesz "uslugi bukmacherskie" (a nie bugmacherskie) i podajesz ten nr co dostales przy rejestracji. Tak wogole to zaloguj sie na stronie, wejdz w konta > depozyt i tam masz wszystko w sposob lopatologiczny napisane

#56328 08/04/2004 23:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Quote
Oryginalnie wysłał Raul15:
[qb]Mam warzne pytanie :

Czy wie ktos może jak usunąc sobie konto w expektcie bo ja sobie przez przypadek załorzyłem i chce je usunąc ??

Z góry dziękuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Czy może mi ktoś odpowiedzieć ??

#56329 09/04/2004 00:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 369
ja mam pytanie, jesli wplace poczatkowo przy zakladaniu konta 100 zl na expekcie to ile musze wygrac zeby przelac do konta bankowego jakąś część ?

#56330 09/04/2004 00:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 775
Możesz i wygrać 10 gropszy i wypłacać a czy zna ktoś odpowiedz na moje pytanie ??

#56331 09/04/2004 03:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 63
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 63
Czy jest na tym forum ktos, kto gra w Expekcie i nigdy nie mial zadnych problemow??? (tzn. z logowaniem, wyplatami, itd...)

#56332 09/04/2004 03:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 63
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 63
Raul 15 wystarczy wyslac maila do polskiego supportu support.poland@expekt.com

#56333 09/04/2004 12:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Konkurs mecz.pl w expekt został zakończony czy co??? Nie ma go... Chyba termin ważności minął... Pozwolę sobie założyć zatem jeszcze raz...

#56334 09/04/2004 12:20
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Super, bosko - dziś rano dostałem od expektu 2 sms'y o zwycięstwie Detroit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: , a ja na nich nawet nie stawiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56335 09/04/2004 16:19
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
czy tylko u mnie ie dziala exp??

#56336 09/04/2004 16:22
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
u mnie działa bez problemu

#56337 09/04/2004 16:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Kameleon za ile byl fikcyjny zakład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#56338 09/04/2004 16:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Kur** znowu exp sie wali

#56339 09/04/2004 17:18
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Brałem udział w konkursie pzn i wygrałem pare razy (oprócz na siebie)m.in. na ojca i na matkę i dostawało się 50,100zł które trzeba było obrócić
jeden raz w expektcie i po ostatnim konkursie w którym wygrałem na mamuśke 100 i próbowałem wypłacić na swoje konto nastapiły pewne problemy,ktorych wczesniej nie miałem.Najpierw próbowali mi wmówić,że podałem zły nr konta i wypłata wróci na konto w expektcie(widocznie przy kopiuj wklej nastapil jakiś błąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )przy wczesniejszych wypłatach z konta ojca na moje nie było żadnych problemów ;oczywiście kasa na koncie w ekspektcie się nie pojawiła,więc wysłałem do nich kolejnego maila ,tym razem kazali mi przysłać skan dowodu,że mamusia istnieje no i oczywiście wyciąg z banku,że nie dokonali wpłaty na moje konto(co chyba sami wiedzą najlepiej ,bo jeśli jej nie dokonali to nie mogła ona wpłynąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
A dzisiaj otrzymałem taką odpowiedź:
Witamy Serdecznie

Prosze Pani, Dzial finansowy dokonal wyplaty srodkow na podane przez
Pania konto, lecz nie dostalismy jeszcze informacji o zwrocie tej kwoty.
Zwrot taki powinien nastapic powniewaz numer konta jest nieprawidlowy.
Jesli tak, jak Pani pisze, konto bankowe nalezy do syna, nie bedzie Pani
mogla dokonac wyplaty, poniewaz wyplaty sa dokonywane jedynie do
imiennych kont bankowych uzytkownikow.

Dzial finansowy zwrocil jednak nasza uwage, na fakt iz jeszcze jedna
osoba ID 1019044, z tego samego domostwa, o takim samym nazwisku rowniez
wygrala pewna sume w konkursie, co jest niezgodne z jego regulaminem.
Prosze nam to wytlumaczyc.

Probowalismy skontaktowac sie z Pania telefonicznie, na podany przez
Pania podczas rejestracji numer telefonu, lecz niestety nie udalo nam
sie.

Pozdrawiamy
Monika Kaliszewska
Support
Expekt.com Ltd

Najlepsze jest to:
Quote
[QUOTE]Jesli tak, jak Pani pisze, konto bankowe nalezy do syna, nie bedzie Pani
mogla dokonac wyplaty, poniewaz wyplaty sa dokonywane jedynie do
imiennych kont bankowych uzytkownikow.
To w takim razie w jaki sposób wypłaciłem kasę z konta ojca na swoje cud czy cos innego qrwa jego mać.
Druga sprawa :
Quote
Dzial finansowy zwrocil jednak nasza uwage, na fakt iz jeszcze jedna
osoba ID 1019044, z tego samego domostwa, o takim samym nazwisku rowniez
wygrala pewna sume w konkursie, co jest niezgodne z jego regulaminem.
Prosze nam to wytlumaczyc.
W takim razie w jaki sposób mogłem wcześniej odebrać wygraną ze swojego konta i z konta ojca.
No i dlaczego wszystkie nagrody typu biley,gry kalendarze doszły.
Zreszta czytałem regulamin i nie było tam mowy o tym,że z jednego domostwa nie można brać udziału,teraz juz tego regulaminu na stronie pzn nie ma więc expekt może sobie zmieniać regulamin co już miało miejsce.
Jesli ktoś by miał regulamin to bardzo prosiłbym o jego przesłanie.
A na razie wyślę im maila z nr telefonu i godziną o której mają zadzwonić,ciekawe czy zadzwonią.
Jeśli ktoś miałby jakąś dobrą radę to dziękuje bardzo.
Moja sprawa potwierdza tylko ,że expekt to zwykła banda oszustów.

#56340 09/04/2004 17:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Powiedzcie czy moge wyplacic kase na czyjes konto czy musi to byc moje konto tzn. na moje nazwisko takie same jak to ktore podalem przy zakladaniu konta w expekcie?

#56341 09/04/2004 18:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]Powiedzcie czy moge wyplacic kase na czyjes konto czy musi to byc moje konto tzn. na moje nazwisko takie same jak to ktore podalem przy zakladaniu konta w expekcie?[/qb]
takie same... nie jestem pewny czy imie tez musi sie zgadzac, czy tylko nazwisko

#56342 09/04/2004 18:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
o kurde!!to nie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> !!Ale jak oni sprawdzaja te dane??przeciez przy wyplacie wpisuje sie tylko numer konta i adres banku (bez informacji o danych personalnych wlasciciela konta)

#56343 09/04/2004 18:28
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]o kurde!!to nie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> !!Ale jak oni sprawdzaja te dane??przeciez przy wyplacie wpisuje sie tylko numer konta i adres banku (bez informacji o danych personalnych wlasciciela konta)[/qb]
jezeli maja nr konta to automatycznie nazwisko osoby na ktora jest konto zarejestrowane

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1