Wszystkim kto..."> Wszystkim kto...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
#56344 09/04/2004 21:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
o 12.00 wplacielem kaske w kredyt banku...jak myslicie???bedzie na wieczor?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wszystkim ktorzy zgadna darmowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#56345 09/04/2004 22:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
Raczej nie, a powiem, ze nawet napewno nie. Kasa idzie do pieciu dni, ja sam mialem na koncie po 3 dniach, co dla mnie wydaje sie byc szybko...

#56346 09/04/2004 22:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Quote
Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]o 12.00 wplacielem kaske w kredyt banku...jak myslicie???bedzie na wieczor?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wszystkim ktorzy zgadna darmowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ja Ci odpowiem na to pytanie....na 100% będzie na wieczór......w czwartek.......jak dobrze pójdzie..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56347 09/04/2004 23:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
przelew z krdyt banku "idzie" max 12h
pierwszy wpłaciłem na poczcie przuszedł po 8 dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

drugi w KB wpłaciłem o 17 na moim koncie był o 20
trzeci w KB wpłaciłem o 10 był o 16

natomist wypłaty do baków naziemnych idą ok 2-3 dni (przynajmniej jest tak w moim przypadku)
piatek zlecenie wypłaty,pon. potwierdzenie dok przel z exp wtorek pieniądze na koncie

pon zlec przel. wt potwirdzenie przelewu z exp. sr pieniądze na koncie

#56348 10/04/2004 00:26
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał benni:
[qb]Raczej nie, a powiem, ze nawet napewno nie. Kasa idzie do pieciu dni, ja sam mialem na koncie po 3 dniach, co dla mnie wydaje sie byc szybko...[/qb]
wplacajac z Millenium na wieczor tego samego dnia mam pieniadze zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56349 10/04/2004 00:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Szopa:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]o kurde!!to nie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> !!Ale jak oni sprawdzaja te dane??przeciez przy wyplacie wpisuje sie tylko numer konta i adres banku (bez informacji o danych personalnych wlasciciela konta)[/qb]
jezeli maja nr konta to automatycznie nazwisko osoby na ktora jest konto zarejestrowane[/qb]
Juz wiem... dane musza byc na TO SAMO IMIE I NAZWISKO

#56350 10/04/2004 02:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
no to nie dobrze..nie mam swojego konta i chcialem skorzystac z konta brata. W takim razie bedzie trzeba sobie konto zalozyc??o matko!nie da sie tego jakos obejsc??

#56351 10/04/2004 02:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Lecki m'c:
[qb]no to nie dobrze..nie mam swojego konta i chcialem skorzystac z konta brata. W takim razie bedzie trzeba sobie konto zalozyc??o matko!nie da sie tego jakos obejsc??[/qb]
dopoki vouchery nie beda dzialac to niestety...

#56352 10/04/2004 14:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
a nie wiecie kiedy jest szansa ze one rusza??

#56353 10/04/2004 15:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
W banku PeKaO SA nie patrza przy przelewach NA konto na czyje nazwisko idzie przelew. Chyba tylko tam tak jest...

#56354 10/04/2004 19:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]W banku PeKaO SA nie patrza przy przelewach NA konto na czyje nazwisko idzie przelew. Chyba tylko tam tak jest...[/qb]
z wplata problemu nie bylo. Kaska byla juz na wieczor.ale problem to bedzie z wyplata tych pieniedzy!!

#56355 10/04/2004 19:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał nesta:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał goodtyper:
[qb]juz dziala ale strasznie muli[/qb]
Kolejny raz mowie: zmiencie buka ! Chocby na unibet, ktory mnie nigdy nie zawiodl, wrecz go uwielbiam[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla nich, są rzeczywiście niezawodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (problemy z dostępem do strony mają średnio TYLKO raz w miesiącu przez parę dni)

#56356 10/04/2004 23:13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
I znowu Expekt padł. Najwyższy czas zmienić buka.

#56357 10/04/2004 23:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
No to super uni i exp padły naziemne zamkniete czyli zostaje tylko zanieść kaske na parafie.

#56358 10/04/2004 23:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
*******one buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56359 10/04/2004 23:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Niby znowu działa ale jak długo.

#56360 10/04/2004 23:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
****aaaaaaaa 2 godziny jzu wyslam *******one kilknascie kuponow. Zaraz mnie hoooooooooooooy strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56361 11/04/2004 00:01
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
3 kupony w 23 sek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56362 11/04/2004 00:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Wystarczy zainstalowac Opere , zalogowac sie na angielska wersje i wszystko dziala jak nalezy...

pozdrawiam i Wesolych Swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#56363 11/04/2004 14:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
Interesowal sie ktos moze kiedys dlaczego w expektcie jest tak malo tenisa ziemnego??a wlasciwie dlaczego go nie ma??

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1