Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
Witam

Mam do sprzedania kolekcjonerskie szaliki z meczów:
1.Polska-Anglia 17.10.2012 Warszawa Stadion Narodowy
oraz
2.Polska Urugwaj 14.11.2012 Gdańsk PGE Arena

Szalik Polska-Anglia, po jednej stronię ma wersję polską: Polska-Anglia, Warszawa
Po drugiej stronie wersję angielską: Poland-England, Warsaw

Szalik Polska-Urugwaj, po jednej stronię ma wersję polską: Polska-Urugwaj,
Gdańsk, mecz towarzyski
Po drugiej stronie wersję hiszpańską(język urzędowy w Urugwaju): Polonia-Uruguay, Gdańsk ,pertido amistoso

Szaliki dziane, polskiej produkcji.
Ciepłe oraz 2 stronne. Tak więc oprócz tego że są fajnym elementem kolekcji każdego sympatyka reprezentacji Polskii/kolekcjonera
nadają się również idealnie na zimę do noszenia:)

Cena 19,99zł plus ew.wysyłka
Możliwy odbiór osobisty na terenie Grodziska Mazowieckiego oraz Warszawy.
Zostało mi kilka ostatnich sztuk więc radzę kupić już teraz:)

Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość na priv.

Pozdrawiam

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Kupię w sensownej cenie kamerkę Go Pro Hero 2 wersja outdoor,
jeśli ktoś ma np uzywaną i chciałby się pozbyc, zapraszam:)
ewentualnie jak ktoś wygrzebał ciekawa okazję na taki sprzęcik to chętnie przygarnę jakiś link:)

Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
sprzedam kartę graficzną. Po dogadaniu mogę wystawić na allegro lub
kto co woli. Opis tutaj: http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-1868

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Originally Posted by MarcinBielsk
sprzedam kartę graficzną. Po dogadaniu mogę wystawić na allegro lub
kto co woli. Opis tutaj: http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-1868

Ile czasu karta używana, czy jest na nią jeszcze gwarancja? No i jeszcze istotne, jaka cena wyjściowa do negocjacji?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
siema.
Prawdziwa okazja dla tenisowych grajków -> http://allegro.pl/termobag-babolat-team-line-x-9-gratis-najtaniej-i2816858238.html
POLECAM

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Vendetta,
wysłałem prv

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Trochę gier na x360 i Pad bezprzewodowy
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=681974

zapraszam

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Dostalem przed chwila maila: od [email protected]

Drogi Użytkowniku!
Najprawdopodobniej ktoś chciał włamać się na Twoje konto w serwisie allegro.pl
Aby do tego nie dopuścić tymczasowo zablokowaliśmy Twoje konto.
Należy udać się pod Adres http://www.ssl-allegro.uni.me/
Aby w pełni bezpiecznie odzyskać swoje konto
Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie.
Z Poważaniem Grupa Allegro

Myslicie, ze to oryginalna wiadomosc od nich, czy ktos sie jakos podszywa i dane chca wyciagnac?. Bo zalogowalem sie na swoje konto z normalnego adresu allegro.pl i nie mam nic zablokowanego, moge wszystko robic. Eh..

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
jakis fejk, pewnie znowu zmasowana akcja, napisz najlepiej do allegro.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Za http://www.frazpc.pl/b/301669

"Otrzymana przez Pana wiadomość nie została wysłana przez nasz serwis.
Jej nadawcą była osoba podszywająca się pod Allegro, a link zawarty w
podejrzanym e-mailu prowadzi do strony służącej wyłudzeniu loginów i
haseł naszych Użytkowników.

Proszę zignorować fałszywą wiadomość i nie podawać swojego hasła na
wskazanej w niej stronie. Ze względów bezpieczeństwa sugeruję
niezwłoczną zmianę haseł dostępowych do poczty e-mail i konta Allegro.

Podjęliśmy w tej sprawie odpowiednie działania."

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Odsprzedam 2 bilety normalne na mecz PlusLigi:
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów

21.12.2012 godz. 18.00

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Goget
Za http://www.frazpc.pl/b/301669

"Otrzymana przez Pana wiadomość nie została wysłana przez nasz serwis.
Jej nadawcą była osoba podszywająca się pod Allegro, a link zawarty w
podejrzanym e-mailu prowadzi do strony służącej wyłudzeniu loginów i
haseł naszych Użytkowników.

Proszę zignorować fałszywą wiadomość i nie podawać swojego hasła na
wskazanej w niej stronie. Ze względów bezpieczeństwa sugeruję
niezwłoczną zmianę haseł dostępowych do poczty e-mail i konta Allegro.

Podjęliśmy w tej sprawie odpowiednie działania."

Wlasnie dostalem ta sama wiadomosc, co wczesniej , tylko tym razem z "[email protected]". Widze na wiele serwisow probuja wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
Originally Posted by rcsade
Originally Posted by MarcinBielsk
sprzedam kartę graficzną. Po dogadaniu mogę wystawić na allegro lub
kto co woli. Opis tutaj: http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-1868

Ile czasu karta używana, czy jest na nią jeszcze gwarancja? No i jeszcze istotne, jaka cena wyjściowa do negocjacji?

Karta używama 3 miesiące, gwarancja jeszcze jest ok roku. Cena 400 zł

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Oddam wysokiej klasy obuwie piłkarskie
Reebok Sprintfit HG wkręty | 42,5 | 27,5 cm
w dobre ręce smile

http://allegro.pl/reebok-sprintfit-hg-wkrety-42-5-27-5-cm-okazja-i2824213537.html

Zapraszam do licytacji, tym bardziej, że cena jest bardzo atrakcyjna.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
może kogos zainteresuje na święta:

- tablet SAMSUNG GALAXY TAB2 7.0 z 3G+WIFI
- pamięć 8 GB + dołożona karta 32 GB!
- futerał
- kupiony w Media Markt
- kolor czarny
- na tylnej części posiada jeszcze folię
- użyty może max. 5 razy w domu

jak coś to priv

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1