|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 41 |
Witam Mam do sprzedania kolekcjonerskie szaliki z meczów: 1.Polska-Anglia 17.10.2012 Warszawa Stadion Narodowy oraz 2.Polska Urugwaj 14.11.2012 Gdańsk PGE Arena Szalik Polska-Anglia, po jednej stronię ma wersję polską: Polska-Anglia, Warszawa Po drugiej stronie wersję angielską: Poland-England, Warsaw Szalik Polska-Urugwaj, po jednej stronię ma wersję polską: Polska-Urugwaj, Gdańsk, mecz towarzyski Po drugiej stronie wersję hiszpańską(język urzędowy w Urugwaju): Polonia-Uruguay, Gdańsk ,pertido amistoso Szaliki dziane, polskiej produkcji. Ciepłe oraz 2 stronne. Tak więc oprócz tego że są fajnym elementem kolekcji każdego sympatyka reprezentacji Polskii/kolekcjonera nadają się również idealnie na zimę do noszenia:) Cena 19,99zł plus ew.wysyłka Możliwy odbiór osobisty na terenie Grodziska Mazowieckiego oraz Warszawy. Zostało mi kilka ostatnich sztuk więc radzę kupić już teraz:) Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość na priv. Pozdrawiam [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Kupię w sensownej cenie kamerkę Go Pro Hero 2 wersja outdoor, jeśli ktoś ma np uzywaną i chciałby się pozbyc, zapraszam:) ewentualnie jak ktoś wygrzebał ciekawa okazję na taki sprzęcik to chętnie przygarnę jakiś link:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Ile czasu karta używana, czy jest na nią jeszcze gwarancja? No i jeszcze istotne, jaka cena wyjściowa do negocjacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Dostalem przed chwila maila: od [email protected] Drogi Użytkowniku! Najprawdopodobniej ktoś chciał włamać się na Twoje konto w serwisie allegro.pl Aby do tego nie dopuścić tymczasowo zablokowaliśmy Twoje konto. Należy udać się pod Adres http://www.ssl-allegro.uni.me/Aby w pełni bezpiecznie odzyskać swoje konto Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie. Z Poważaniem Grupa Allegro Myslicie, ze to oryginalna wiadomosc od nich, czy ktos sie jakos podszywa i dane chca wyciagnac?. Bo zalogowalem sie na swoje konto z normalnego adresu allegro.pl i nie mam nic zablokowanego, moge wszystko robic. Eh..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
jakis fejk, pewnie znowu zmasowana akcja, napisz najlepiej do allegro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Za http://www.frazpc.pl/b/301669"Otrzymana przez Pana wiadomość nie została wysłana przez nasz serwis. Jej nadawcą była osoba podszywająca się pod Allegro, a link zawarty w podejrzanym e-mailu prowadzi do strony służącej wyłudzeniu loginów i haseł naszych Użytkowników. Proszę zignorować fałszywą wiadomość i nie podawać swojego hasła na wskazanej w niej stronie. Ze względów bezpieczeństwa sugeruję niezwłoczną zmianę haseł dostępowych do poczty e-mail i konta Allegro. Podjęliśmy w tej sprawie odpowiednie działania."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Odsprzedam 2 bilety normalne na mecz PlusLigi: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów
21.12.2012 godz. 18.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Za http://www.frazpc.pl/b/301669"Otrzymana przez Pana wiadomość nie została wysłana przez nasz serwis. Jej nadawcą była osoba podszywająca się pod Allegro, a link zawarty w podejrzanym e-mailu prowadzi do strony służącej wyłudzeniu loginów i haseł naszych Użytkowników. Proszę zignorować fałszywą wiadomość i nie podawać swojego hasła na wskazanej w niej stronie. Ze względów bezpieczeństwa sugeruję niezwłoczną zmianę haseł dostępowych do poczty e-mail i konta Allegro. Podjęliśmy w tej sprawie odpowiednie działania." Wlasnie dostalem ta sama wiadomosc, co wczesniej , tylko tym razem z " [email protected]". Widze na wiele serwisow probuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2009
Posty: 48 |
Ile czasu karta używana, czy jest na nią jeszcze gwarancja? No i jeszcze istotne, jaka cena wyjściowa do negocjacji? Karta używama 3 miesiące, gwarancja jeszcze jest ok roku. Cena 400 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
może kogos zainteresuje na święta:
- tablet SAMSUNG GALAXY TAB2 7.0 z 3G+WIFI - pamięć 8 GB + dołożona karta 32 GB! - futerał - kupiony w Media Markt - kolor czarny - na tylnej części posiada jeszcze folię - użyty może max. 5 razy w domu
jak coś to priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|