|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
o 12.00 wplacielem kaske w kredyt banku...jak myslicie???bedzie na wieczor?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wszystkim ktorzy zgadna darmowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 84 |
Raczej nie, a powiem, ze nawet napewno nie. Kasa idzie do pieciu dni, ja sam mialem na koncie po 3 dniach, co dla mnie wydaje sie byc szybko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Oryginalnie wysłał Lecki m'c: [qb]o 12.00 wplacielem kaske w kredyt banku...jak myslicie???bedzie na wieczor?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wszystkim ktorzy zgadna darmowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ja Ci odpowiem na to pytanie....na 100% będzie na wieczór......w czwartek.......jak dobrze pójdzie..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
przelew z krdyt banku "idzie" max 12h pierwszy wpłaciłem na poczcie przuszedł po 8 dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
drugi w KB wpłaciłem o 17 na moim koncie był o 20 trzeci w KB wpłaciłem o 10 był o 16
natomist wypłaty do baków naziemnych idą ok 2-3 dni (przynajmniej jest tak w moim przypadku) piatek zlecenie wypłaty,pon. potwierdzenie dok przel z exp wtorek pieniądze na koncie
pon zlec przel. wt potwirdzenie przelewu z exp. sr pieniądze na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał benni: [qb]Raczej nie, a powiem, ze nawet napewno nie. Kasa idzie do pieciu dni, ja sam mialem na koncie po 3 dniach, co dla mnie wydaje sie byc szybko...[/qb] wplacajac z Millenium na wieczor tego samego dnia mam pieniadze zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Szopa: [qb] Oryginalnie wysłał Lecki m'c: [qb]o kurde!!to nie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> !!Ale jak oni sprawdzaja te dane??przeciez przy wyplacie wpisuje sie tylko numer konta i adres banku (bez informacji o danych personalnych wlasciciela konta)[/qb] jezeli maja nr konta to automatycznie nazwisko osoby na ktora jest konto zarejestrowane[/qb] Juz wiem... dane musza byc na TO SAMO IMIE I NAZWISKO
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
no to nie dobrze..nie mam swojego konta i chcialem skorzystac z konta brata. W takim razie bedzie trzeba sobie konto zalozyc??o matko!nie da sie tego jakos obejsc??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Lecki m'c: [qb]no to nie dobrze..nie mam swojego konta i chcialem skorzystac z konta brata. W takim razie bedzie trzeba sobie konto zalozyc??o matko!nie da sie tego jakos obejsc??[/qb] dopoki vouchery nie beda dzialac to niestety...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
a nie wiecie kiedy jest szansa ze one rusza??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
W banku PeKaO SA nie patrza przy przelewach NA konto na czyje nazwisko idzie przelew. Chyba tylko tam tak jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]W banku PeKaO SA nie patrza przy przelewach NA konto na czyje nazwisko idzie przelew. Chyba tylko tam tak jest...[/qb] z wplata problemu nie bylo. Kaska byla juz na wieczor.ale problem to bedzie z wyplata tych pieniedzy!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał nesta: [qb] Oryginalnie wysłał goodtyper: [qb]juz dziala ale strasznie muli[/qb] Kolejny raz mowie: zmiencie buka ! Chocby na unibet, ktory mnie nigdy nie zawiodl, wrecz go uwielbiam[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla nich, są rzeczywiście niezawodni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (problemy z dostępem do strony mają średnio TYLKO raz w miesiącu przez parę dni)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382 |
I znowu Expekt padł. Najwyższy czas zmienić buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289 |
No to super uni i exp padły naziemne zamkniete czyli zostaje tylko zanieść kaske na parafie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
*******one buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289 |
Niby znowu działa ale jak długo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
****aaaaaaaa 2 godziny jzu wyslam *******one kilknascie kuponow. Zaraz mnie hoooooooooooooy strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
3 kupony w 23 sek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Wystarczy zainstalowac Opere , zalogowac sie na angielska wersje i wszystko dziala jak nalezy...
pozdrawiam i Wesolych Swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 89 |
Interesowal sie ktos moze kiedys dlaczego w expektcie jest tak malo tenisa ziemnego??a wlasciwie dlaczego go nie ma??
|
|
|
Link skopiowany do schowka