|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 27
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Nieminen J. - Sanguinetti D. [/color] typ: 1 kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 5-7 6-1 6-4
buk: BAH ako: 1,20 stawka: 150 wygrana: 180
//Jarko w formie to już cwaniak na korcie, a Sanquinetti jak coś ostatnio wygrywał to raczej z kelnerami coś jak nasi bokserzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //Mecz paranoja tyle powiem ale dobrze się skończyło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 28
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Castano v Dulko G. [/color] typ: 1 kurs: 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-3 7-6
buk: GB ako: 1,70 stawka: 25,50 wygrana: 43,35
//Gizela jak chodzi o urodę to wielki respekcik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z tenisem ostatnio to nie najlepiej. Ostatnio chyba 3 czy 4 gmy urwała Castano, która po klęsce z NaLi w zeszłym tygodniu chyba powinna pokazać, że w tenisa to grać umie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 29
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Panatinaikos v ARIS [/color] typ: +11.5 Aris kurs: 1.85
buk: GB ako: 1,85 stawka: 19,35 wygrana: 35,80
//Od lat wyniki w meczach tych zespołów łapią się śmiało w tym przedziale, może dziś Aris jakiś osłabiony, ale nic nie słyszałem o tym. Myslę, że rozmiary wygranej Panaty nie powinny być większe niż 11 punktów. Pozdrawiam LART mecz o 18,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 29
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Panatinaikos v ARIS [/color] typ: +11.5 Aris kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 83-67
buk: GB ako: 1,85 stawka: 19,35 wygrana: 35,80
//Od lat wyniki w meczach tych zespołów łapią się śmiało w tym przedziale, może dziś Aris jakiś osłabiony, ale nic nie słyszałem o tym. Myslę, że rozmiary wygranej Panaty nie powinny być większe niż 11 punktów. Pozdrawiam LART mecz o 18,00 //Ups 3 kwarta masakra i wtopa 13 punktami to zdecydowało ale to nic za taką stawke warto zawsze ryzykować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Rosja v Szwecja [/color] typ: over 5,5 na live przy stanie 1-2 po 1 tercji kurs: 1,30
buk: GB ako: 1,30 stawka: 200 wygrana: 260
//Albo pipka albo akwarium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Rosja v Szwecja [/color] typ: over 5,5 na live przy stanie 1-2 po 1 tercji kurs: 1,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-3
buk: GB ako: 1,30 stawka: 200 wygrana: 260
//Albo pipka albo akwarium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //Pomimo że już w 22:58 minucie było 3-2 dla Szwedów to emocji nie zabrakło i 6 trafienie dopiero w 56 minucie ale najważniejsze że kupon zaliczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 31
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Aalesund v Hodd [/color] typ: 1 kurs: 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Grenland v Follo [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.60
buk: GB ako: 2,03 stawka: 20 wygrana: 40,60
//Aalesund widać, że raczej nie chce w 2 lidze na dłużej bawić. Idzie jak burza mam nadzieje, że nie potknie się na słabeuszu. Drugi mecz to zespoły wybitnie overowe oby dziś nie było pikniku. Tak piszę bo ostatnio w piłce takie wały, jakich dawno nie pamiętam. A po Fenerbahce to już nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 32
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Kongsvinger v Manglerud [/color] typ: over2.5 kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Ukraine v Slovakia [/color] typ: 2 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Vaidisova N. v Hingis [/color] typ: 2 kurs: 1.12
buk: GB ako: 2,00 stawka: 20 wygrana: 40
//Słowacja regularnie wygrywa z Ukraińcami, a poza tym jest naprawdę lepszym zespołem. Hingis powinna dać sobie radę, chyba jest i to zdaniem wielu oglądaczy w coraz większej formie. Manglerud to taki zespół do bicia i raczej sporo traci, a jak jeszcze coś strzeli to over murowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 31
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Aalesund v Hodd [/color] typ: 1 kurs: 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Grenland v Follo [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-2
buk: GB ako: 2,03 stawka: 20 wygrana: 40,60
//Aalesund widać, że raczej nie chce w 2 lidze na dłużej bawić. Idzie jak burza mam nadzieje, że nie potknie się na słabeuszu. Drugi mecz to zespoły wybitnie overowe oby dziś nie było pikniku. Tak piszę bo ostatnio w piłce takie wały, jakich dawno nie pamiętam. A po Fenerbahce to już nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 32
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Kongsvinger v Manglerud [/color] typ: over2.5 kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Ukraine v Slovakia [/color] typ: 2 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Vaidisova N. v Hingis [/color] typ: 2 kurs: 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 5-7 3-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
buk: GB ako: 2,00 stawka: 20 wygrana: 40
//Słowacja regularnie wygrywa z Ukraińcami, a poza tym jest naprawdę lepszym zespołem. Hingis powinna dać sobie radę, chyba jest i to zdaniem wielu oglądaczy w coraz większej formie. Manglerud to taki zespół do bicia i raczej sporo traci, a jak jeszcze coś strzeli to over murowany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Czarni v Polpak [/color] typ: 1 kurs: 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Canada v Slovakia [/color] typ: over5.5 kurs: 1.95 buk: GB ako: 2,67 stawka: 30 wygrana: 80,10 //Przed chwilą wróciłem z wypadu w traskę i dziś nie mam czasu na większe analizy a poza tym oferta jakaś marna. Uzasadnienie do hokeja [color:"purple"] TUTAJ [ mecz.org] [/color] Co do kosza to oczywiście jak nie mam czasu to podbieram Bursztykowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Czarni v Polpak [/color] typ: 1 kurs: 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 79-71 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Canada v Slovakia [/color] typ: over5.5 kurs: 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-4 buk: GB ako: 2,67 stawka: 30 wygrana: 80,10 //Przed chwilą wróciłem z wypadu w traskę i dziś nie mam czasu na większe analizy a poza tym oferta jakaś marna. Uzasadnienie do hokeja [color:"purple"] TUTAJ [ mecz.org] [/color] Co do kosza to oczywiście jak nie mam czasu to podbieram Bursztykowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam LART //Cholera przespali 40 minut meczu, ale co mogło być pokazała wszystkim 1 minuta. Trudno, ale to w porówaniu z tym co czuje moje serce po 1 połowie na Barcelonie to mały pikuś. BARCA do boju, nie możecie mi tego zrobić. Visca el Barca !! Ronaldinhio tylko jedna akcja.............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 34
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Yan/Zheng v Drake/Sequera [/color] typ: 1 kurs: 1.17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] TAU v Akasvayu Girona [/color] typ: 1 kurs: 1.21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Climamio v Angelico [/color] typ: 1 kurs: 1.14 buk: GB ako: 1,61 stawka: 30 wygrana: 48,30
//Znów późno wróciłem i wszystko poszło, a piłki mam na razie dość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Kanada - Szwecja [/color] typ: (0:2)(Handicap) 2 kurs: 1,25
buk: BAH ako: 1,25 stawka: 448 wygrana: 560
//Kupon już na pojutrze. Dla mnie Szwecja zagra w finale także nie może przegrać dwoma golami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 34
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Yan/Zheng v Drake/Sequera [/color] typ: 1 kurs: 1.17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-4 7-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] TAU v Akasvayu Girona [/color] typ: 1 kurs: 1.21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 80-68 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Climamio v Angelico [/color] typ: 1 kurs: 1.14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 78-67 buk: GB ako: 1,61 stawka: 30 wygrana: 48,30
//Znów późno wróciłem i wszystko poszło, a piłki mam na razie dość. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 237 |
Kupon 34
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Yan/Zheng v Drake/Sequera [/color] typ: 1 kurs: 1.17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-4 7-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] TAU v Akasvayu Girona [/color] typ: 1 kurs: 1.21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 80-68 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Climamio v Angelico [/color] typ: 1 kurs: 1.14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 78-67 buk: GB ako: 1,61 stawka: 30 wygrana: 48,30
//Znów późno wróciłem i wszystko poszło, a piłki mam na razie dość. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />brawo ja puscilem:tau,le mans,bologna,malaga,finlandia i dla podwyzszenia eko dodalem=zwonariewa i byl zoonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />--przepisalem i dodalem kim clisters i co bylo zoonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> wtedy dalem sam kosz od kursu 1,2-1,4 i co bylo..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> a na ostatnim dodalem siatke treviso i znowu zoonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />--pozdrawiam ale typy w kosza od 14 dni mam 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Puerto Montt v Colo Colo [/color] typ: 2 kurs: 1,60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Pennetta F. v Hingis [/color] typ: 1 AH+5,5 kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Barcelona v Real Madrid [/color] typ: over145.5 kurs: 1.85 buk: GB ako: 5,48 stawka: 10 wygrana: 54,80
//Dziś makabra jak chodzi o ofertę. Jak chodzi o Colo-Colo to w impecie mocnym powinno takiego rywala nawet na wyjeździe pogonić. Barcelona coś ostatnio z Realem za dużo tych underków. Granica jak dla mnie do przeskoczenia jak najbardziej. Panetta z Martiną w tym roku 1-1 p2p, dziś o ile będzie wszystko z planem Hingis wygra, jednak nie wiem czy gładko. Panetta raczej zadziora. 5 gemów liczę, że urwie. Jak ktoś skorzysta nie polecam grac tego za wysoko. 2z3 powinno wejść śmiało. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 35
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Puerto Montt v Colo Colo [/color] typ: 2 kurs: 1,60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Pennetta F. v Hingis [/color] typ: 1 AH+5,5 kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3-6 1-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Barcelona v Real Madrid [/color] typ: over145.5 kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 79-67 buk: GB ako: 5,48 stawka: 10 wygrana: 54,80
//Dziś makabra jak chodzi o ofertę. Jak chodzi o Colo-Colo to w impecie mocnym powinno takiego rywala nawet na wyjeździe pogonić. Barcelona coś ostatnio z Realem za dużo tych underków. Granica jak dla mnie do przeskoczenia jak najbardziej. Panetta z Martiną w tym roku 1-1 p2p, dziś o ile będzie wszystko z planem Hingis wygra, jednak nie wiem czy gładko. Panetta raczej zadziora. 5 gemów liczę, że urwie. Jak ktoś skorzysta nie polecam grac tego za wysoko. 2z3 powinno wejść śmiało. Pozdrawiam LART //Właśnie dlatego nie lubię grać tenisa. Martinie jeszcze do formy z przed 3-4 lat daleko a mimo to zawodniczka doświadczona jak Panetta bez walki z łaski 4 gemy ugrywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 36
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] THW Kiel v HSV Hamburg [/color] typ: 1 kurs: 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Le Mans v Jeunesse [/color] typ: 1 kurs: 1.06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Gorica v Maribor [/color] typ: 1 kurs: 1.50
buk: GB ako: 1,76 stawka: 100 wygrana: 176
//Kiel u siebie nie pokonane 14-0-0 i nie zanosi się na to aby dziś coś się zmieniło w złą stronę. LeMans po ostatnim zagapieniu się na wyjeździe będzie musiało i tak grać conajmniej 4 spotkania. Pierwszy mecz u siebie +22 pkt. i dziś myślę że powinno być również przynajmniej 10 na plusie. Gorica u siebie bez porażki. Ale z Mariborem na wyjeździe już w tym sezonie 2 przegrane. Jednak u siebie pewne zwycięstwo. Do końca ligi 3 kolejki dzisiejsza wygrana znacznie przybliży Gorice do tytułu tym bardziej, że jeden mecz jeszcze przyjdzie grać na wyjeździe co prawda z Naftą a to raczej średniak ale jak widać na przykładzie zakichanej Basel nie można kalkulować na 2 czy 3 kolejki do końca. Gorica liczę, że nie popełni takiego błędu jak ich koledzy ze Szwajcarii. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 36
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] THW Kiel v HSV Hamburg [/color] typ: 1 kurs: 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 36-33 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Le Mans v Jeunesse [/color] typ: 1 kurs: 1.06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 79-59 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Gorica v Maribor [/color] typ: 1 kurs: 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-1
buk: GB ako: 1,76 stawka: 100 wygrana: 176
//Kiel u siebie nie pokonane 14-0-0 i nie zanosi się na to aby dziś coś się zmieniło w złą stronę. LeMans po ostatnim zagapieniu się na wyjeździe będzie musiało i tak grać conajmniej 4 spotkania. Pierwszy mecz u siebie +22 pkt. i dziś myślę że powinno być również przynajmniej 10 na plusie. Gorica u siebie bez porażki. Ale z Mariborem na wyjeździe już w tym sezonie 2 przegrane. Jednak u siebie pewne zwycięstwo. Do końca ligi 3 kolejki dzisiejsza wygrana znacznie przybliży Gorice do tytułu tym bardziej, że jeden mecz jeszcze przyjdzie grać na wyjeździe co prawda z Naftą a to raczej średniak ale jak widać na przykładzie zakichanej Basel nie można kalkulować na 2 czy 3 kolejki do końca. Gorica liczę, że nie popełni takiego błędu jak ich koledzy ze Szwajcarii. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|