[color:"red"] Nieminen J. - Sanguinetti D. [/color] typ: 1 kurs: 1,20 <..."> [color:"red"] Nieminen J. - Sanguinetti D. [/color] typ: 1 kurs: 1,20 <...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 42 1 2 3 4 5 6 41 42
#563893 15/05/2006 12:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 27

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Nieminen J. - Sanguinetti D. [/color]
typ: 1
kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 5-7 6-1 6-4

buk: BAH
ako: 1,20
stawka: 150
wygrana: 180


//Jarko w formie to już cwaniak na korcie, a Sanquinetti jak coś ostatnio wygrywał to raczej z kelnerami coś jak nasi bokserzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Mecz paranoja tyle powiem ale dobrze się skończyło.

Bonus: Unibet
#563894 15/05/2006 15:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 28

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Castano v Dulko G. [/color]
typ: 1
kurs: 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-3 7-6

buk: GB
ako: 1,70
stawka: 25,50
wygrana: 43,35


//Gizela jak chodzi o urodę to wielki respekcik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z tenisem ostatnio to nie najlepiej. Ostatnio chyba 3 czy 4 gmy urwała Castano, która po klęsce z NaLi w zeszłym tygodniu chyba powinna pokazać, że w tenisa to grać umie.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563895 15/05/2006 15:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 29

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Panatinaikos v ARIS [/color]
typ: +11.5 Aris
kurs: 1.85


buk: GB
ako: 1,85
stawka: 19,35
wygrana: 35,80


//Od lat wyniki w meczach tych zespołów łapią się śmiało w tym przedziale, może dziś Aris jakiś osłabiony, ale nic nie słyszałem o tym. Myslę, że rozmiary wygranej Panaty nie powinny być większe niż 11 punktów. Pozdrawiam LART mecz o 18,00

#563896 15/05/2006 17:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 29

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Panatinaikos v ARIS [/color]
typ: +11.5 Aris
kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 83-67


buk: GB
ako: 1,85
stawka: 19,35
wygrana: 35,80


//Od lat wyniki w meczach tych zespołów łapią się śmiało w tym przedziale, może dziś Aris jakiś osłabiony, ale nic nie słyszałem o tym. Myslę, że rozmiary wygranej Panaty nie powinny być większe niż 11 punktów. Pozdrawiam LART mecz o 18,00


//Ups 3 kwarta masakra i wtopa 13 punktami to zdecydowało ale to nic za taką stawke warto zawsze ryzykować.

#563897 15/05/2006 18:08
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 30

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Rosja v Szwecja [/color]
typ: over 5,5 na live przy stanie 1-2 po 1 tercji
kurs: 1,30


buk: GB
ako: 1,30
stawka: 200
wygrana: 260


//Albo pipka albo akwarium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563898 15/05/2006 19:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 30

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Rosja v Szwecja [/color]
typ: over 5,5 na live przy stanie 1-2 po 1 tercji
kurs: 1,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-3


buk: GB
ako: 1,30
stawka: 200
wygrana: 260


//Albo pipka albo akwarium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Pomimo że już w 22:58 minucie było 3-2 dla Szwedów to emocji nie zabrakło i 6 trafienie dopiero w 56 minucie ale najważniejsze że kupon zaliczony.

#563899 16/05/2006 14:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 31

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Aalesund v Hodd [/color]
typ: 1
kurs: 1.27
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Grenland v Follo [/color]
typ: over 2.5
kurs: 1.60

buk: GB
ako: 2,03
stawka: 20
wygrana: 40,60


//Aalesund widać, że raczej nie chce w 2 lidze na dłużej bawić. Idzie jak burza mam nadzieje, że nie potknie się na słabeuszu. Drugi mecz to zespoły wybitnie overowe oby dziś nie było pikniku. Tak piszę bo ostatnio w piłce takie wały, jakich dawno nie pamiętam. A po Fenerbahce to już nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563900 16/05/2006 14:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 32

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Kongsvinger v Manglerud [/color]
typ: over2.5
kurs: 1.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Ukraine v Slovakia [/color]
typ: 2
kurs: 1.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Vaidisova N. v Hingis [/color]
typ: 2
kurs: 1.12

buk: GB
ako: 2,00
stawka: 20
wygrana: 40


//Słowacja regularnie wygrywa z Ukraińcami, a poza tym jest naprawdę lepszym zespołem. Hingis powinna dać sobie radę, chyba jest i to zdaniem wielu oglądaczy w coraz większej formie. Manglerud to taki zespół do bicia i raczej sporo traci, a jak jeszcze coś strzeli to over murowany.

#563901 16/05/2006 20:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 31

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Aalesund v Hodd [/color]
typ: 1
kurs: 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Grenland v Follo [/color]
typ: over 2.5
kurs: 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-2

buk: GB
ako: 2,03
stawka: 20
wygrana: 40,60


//Aalesund widać, że raczej nie chce w 2 lidze na dłużej bawić. Idzie jak burza mam nadzieje, że nie potknie się na słabeuszu. Drugi mecz to zespoły wybitnie overowe oby dziś nie było pikniku. Tak piszę bo ostatnio w piłce takie wały, jakich dawno nie pamiętam. A po Fenerbahce to już nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563902 16/05/2006 20:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 32

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Kongsvinger v Manglerud [/color]
typ: over2.5
kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Ukraine v Slovakia [/color]
typ: 2
kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Vaidisova N. v Hingis [/color]
typ: 2
kurs: 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 5-7 3-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

buk: GB
ako: 2,00
stawka: 20
wygrana: 40


//Słowacja regularnie wygrywa z Ukraińcami, a poza tym jest naprawdę lepszym zespołem. Hingis powinna dać sobie radę, chyba jest i to zdaniem wielu oglądaczy w coraz większej formie. Manglerud to taki zespół do bicia i raczej sporo traci, a jak jeszcze coś strzeli to over murowany.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563903 17/05/2006 15:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 33

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Czarni v Polpak [/color]
typ: 1
kurs: 1.37
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Canada v Slovakia [/color]
typ: over5.5
kurs: 1.95

buk: GB
ako: 2,67
stawka: 30
wygrana: 80,10


//Przed chwilą wróciłem z wypadu w traskę i dziś nie mam czasu na większe analizy a poza tym oferta jakaś marna. Uzasadnienie do hokeja [color:"purple"] TUTAJ [mecz.org] [/color] Co do kosza to oczywiście jak nie mam czasu to podbieram Bursztykowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam LART

#563904 17/05/2006 19:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 33

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Czarni v Polpak [/color]
typ: 1
kurs: 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 79-71
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Canada v Slovakia [/color]
typ: over5.5
kurs: 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-4

buk: GB
ako: 2,67
stawka: 30
wygrana: 80,10


//Przed chwilą wróciłem z wypadu w traskę i dziś nie mam czasu na większe analizy a poza tym oferta jakaś marna. Uzasadnienie do hokeja [color:"purple"] TUTAJ [mecz.org] [/color] Co do kosza to oczywiście jak nie mam czasu to podbieram Bursztykowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam LART


//Cholera przespali 40 minut meczu, ale co mogło być pokazała wszystkim 1 minuta. Trudno, ale to w porówaniu z tym co czuje moje serce po 1 połowie na Barcelonie to mały pikuś. BARCA do boju, nie możecie mi tego zrobić. Visca el Barca !! Ronaldinhio tylko jedna akcja.............. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#563905 18/05/2006 14:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 34

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Yan/Zheng v Drake/Sequera [/color]
typ: 1
kurs: 1.17
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] TAU v Akasvayu Girona [/color]
typ: 1
kurs: 1.21
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Climamio v Angelico [/color]
typ: 1
kurs: 1.14

buk: GB
ako: 1,61
stawka: 30
wygrana: 48,30


//Znów późno wróciłem i wszystko poszło, a piłki mam na razie dość.

#563906 18/05/2006 15:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 35

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Kanada - Szwecja [/color]
typ: (0:2)(Handicap) 2
kurs: 1,25

buk: BAH
ako: 1,25
stawka: 448
wygrana: 560


//Kupon już na pojutrze. Dla mnie Szwecja zagra w finale także nie może przegrać dwoma golami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563907 19/05/2006 05:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 34

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Yan/Zheng v Drake/Sequera [/color]
typ: 1
kurs: 1.17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-4 7-6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] TAU v Akasvayu Girona [/color]
typ: 1
kurs: 1.21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 80-68
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Climamio v Angelico [/color]
typ: 1
kurs: 1.14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 78-67

buk: GB
ako: 1,61
stawka: 30
wygrana: 48,30


//Znów późno wróciłem i wszystko poszło, a piłki mam na razie dość.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563908 19/05/2006 06:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 237
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 237
Quote
Quote
Kupon 34

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Yan/Zheng v Drake/Sequera [/color]
typ: 1
kurs: 1.17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-4 7-6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] TAU v Akasvayu Girona [/color]
typ: 1
kurs: 1.21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 80-68
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Climamio v Angelico [/color]
typ: 1
kurs: 1.14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 78-67

buk: GB
ako: 1,61
stawka: 30
wygrana: 48,30


//Znów późno wróciłem i wszystko poszło, a piłki mam na razie dość.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />brawo ja puscilem:tau,le mans,bologna,malaga,finlandia i dla podwyzszenia eko dodalem=zwonariewa i byl zoonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />--przepisalem i dodalem kim clisters i co bylo zoonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> wtedy dalem sam kosz od kursu 1,2-1,4 i co bylo..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> a na ostatnim dodalem siatke treviso i znowu zoonk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />--pozdrawiam ale typy w kosza od 14 dni mam 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#563909 19/05/2006 15:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 35

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Puerto Montt v Colo Colo [/color]
typ: 2
kurs: 1,60
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Pennetta F. v Hingis [/color]
typ: 1 AH+5,5
kurs: 1.85
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Barcelona v Real Madrid [/color]
typ: over145.5
kurs: 1.85

buk: GB
ako: 5,48
stawka: 10
wygrana: 54,80


//Dziś makabra jak chodzi o ofertę. Jak chodzi o Colo-Colo to w impecie mocnym powinno takiego rywala nawet na wyjeździe pogonić. Barcelona coś ostatnio z Realem za dużo tych underków. Granica jak dla mnie do przeskoczenia jak najbardziej. Panetta z Martiną w tym roku 1-1 p2p, dziś o ile będzie wszystko z planem Hingis wygra, jednak nie wiem czy gładko. Panetta raczej zadziora. 5 gemów liczę, że urwie. Jak ktoś skorzysta nie polecam grac tego za wysoko. 2z3 powinno wejść śmiało. Pozdrawiam LART

#563910 20/05/2006 10:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 35

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Puerto Montt v Colo Colo [/color]
typ: 2
kurs: 1,60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Pennetta F. v Hingis [/color]
typ: 1 AH+5,5
kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3-6 1-6
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Barcelona v Real Madrid [/color]
typ: over145.5
kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 79-67

buk: GB
ako: 5,48
stawka: 10
wygrana: 54,80


//Dziś makabra jak chodzi o ofertę. Jak chodzi o Colo-Colo to w impecie mocnym powinno takiego rywala nawet na wyjeździe pogonić. Barcelona coś ostatnio z Realem za dużo tych underków. Granica jak dla mnie do przeskoczenia jak najbardziej. Panetta z Martiną w tym roku 1-1 p2p, dziś o ile będzie wszystko z planem Hingis wygra, jednak nie wiem czy gładko. Panetta raczej zadziora. 5 gemów liczę, że urwie. Jak ktoś skorzysta nie polecam grac tego za wysoko. 2z3 powinno wejść śmiało. Pozdrawiam LART


//Właśnie dlatego nie lubię grać tenisa. Martinie jeszcze do formy z przed 3-4 lat daleko a mimo to zawodniczka doświadczona jak Panetta bez walki z łaski 4 gemy ugrywa.

#563911 20/05/2006 11:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 36

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] THW Kiel v HSV Hamburg [/color]
typ: 1
kurs: 1.11
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Le Mans v Jeunesse [/color]
typ: 1
kurs: 1.06
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Gorica v Maribor [/color]
typ: 1
kurs: 1.50

buk: GB
ako: 1,76
stawka: 100
wygrana: 176


//Kiel u siebie nie pokonane 14-0-0 i nie zanosi się na to aby dziś coś się zmieniło w złą stronę. LeMans po ostatnim zagapieniu się na wyjeździe będzie musiało i tak grać conajmniej 4 spotkania. Pierwszy mecz u siebie +22 pkt. i dziś myślę że powinno być również przynajmniej 10 na plusie. Gorica u siebie bez porażki. Ale z Mariborem na wyjeździe już w tym sezonie 2 przegrane. Jednak u siebie pewne zwycięstwo. Do końca ligi 3 kolejki dzisiejsza wygrana znacznie przybliży Gorice do tytułu tym bardziej, że jeden mecz jeszcze przyjdzie grać na wyjeździe co prawda z Naftą a to raczej średniak ale jak widać na przykładzie zakichanej Basel nie można kalkulować na 2 czy 3 kolejki do końca. Gorica liczę, że nie popełni takiego błędu jak ich koledzy ze Szwajcarii. Pozdrawiam LART

#563912 20/05/2006 19:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 36

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] THW Kiel v HSV Hamburg [/color]
typ: 1
kurs: 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 36-33
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Le Mans v Jeunesse [/color]
typ: 1
kurs: 1.06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 79-59
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Gorica v Maribor [/color]
typ: 1
kurs: 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-1

buk: GB
ako: 1,76
stawka: 100
wygrana: 176


//Kiel u siebie nie pokonane 14-0-0 i nie zanosi się na to aby dziś coś się zmieniło w złą stronę. LeMans po ostatnim zagapieniu się na wyjeździe będzie musiało i tak grać conajmniej 4 spotkania. Pierwszy mecz u siebie +22 pkt. i dziś myślę że powinno być również przynajmniej 10 na plusie. Gorica u siebie bez porażki. Ale z Mariborem na wyjeździe już w tym sezonie 2 przegrane. Jednak u siebie pewne zwycięstwo. Do końca ligi 3 kolejki dzisiejsza wygrana znacznie przybliży Gorice do tytułu tym bardziej, że jeden mecz jeszcze przyjdzie grać na wyjeździe co prawda z Naftą a to raczej średniak ale jak widać na przykładzie zakichanej Basel nie można kalkulować na 2 czy 3 kolejki do końca. Gorica liczę, że nie popełni takiego błędu jak ich koledzy ze Szwajcarii. Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 4 z 42 1 2 3 4 5 6 41 42

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 2,930 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1