[color:"red"] Allianz Swans Gmund. v Arkadia Traiskirc [/color] typ: 1 kurs:..."> [color:"red"] Allianz Swans Gmund. v Arkadia Traiskirc [/color] typ: 1 kurs:...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 42 1 2 3 4 5 41 42
#563873 11/05/2006 16:43
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 20

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Allianz Swans Gmund. v Arkadia Traiskirc [/color]
typ: 1
kurs: 1.04
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Arabia Saudyjska v Belgia [/color]
typ: x2
kurs: 1,20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Viola RC v Climamio [/color]
typ: +23.0 Viola
kurs: 1,85
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Prokom Trefl v Anwil Wloclawek [/color]
typ: 1
kurs: 1.23
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Hanley/Ullyett v Blake/Malisse [/color]
typ: 1
kurs: 1.44

buk: GB
ako: 4,09
stawka: 10
wygrana: 40,90


//Jako że Hiszpania widzę robi jakieś jaja bo na HT w plecy i mają czerowną kartkę, sprubuję coś z innej beczki. Alianz powtórzę bo tutaj tylko jeden wynik może się zdarzyć. Procom i debel leci bo widzę że tylku porządnych typerów to gra to najwyżej zasilę szeregi kurzonych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Belgia to nie bardzo widzę powody dla których może to przegrać. A Viola w kosza to tak mi sie podoba od rana. W całym sezonie dostała tak wysoko tylko raz mam nadzieje, że Clima nie zrobi z nich sita. Pozdrawiam LART

Bonus: Unibet
#563874 11/05/2006 20:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 19

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Allianz v Traiskirchen [/color]
typ: 1
kurs: 1.04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 99-60
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Alba Berlin v EWE B.O. [/color]
typ: 1
kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 110-82
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Spain [U17] v Czechy [U17] [/color]
typ: 1
kurs: 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0-2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] GER [U17] v Russia [U17] [/color]
typ: 1
kurs: 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0-1

buk: GB
ako: 2,69
stawka: 21,60
wygrana: 58,10


//Kosz to raczej formalność. Co do piłki to Rosjanie raczej nie podskoczą Niemcom a Hiszpanie tylko sami moga to przegrać, jeżeli nie odpuszczą bedzie finał Niemcy - Hiszpania.

#563875 12/05/2006 05:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 20

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Allianz Swans Gmund. v Arkadia Traiskirc [/color]
typ: 1
kurs: 1.04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 99-60
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Arabia Saudyjska v Belgia [/color]
typ: x2
kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1-2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Viola RC v Climamio [/color]
typ: +23.0 Viola
kurs: 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 85-126
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Prokom Trefl v Anwil Wloclawek [/color]
typ: 1
kurs: 1.23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 75-83
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Hanley/Ullyett v Blake/Malisse [/color]
typ: 1
kurs: 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-0

buk: GB
ako: 4,09
stawka: 10
wygrana: 40,90


//Jako że Hiszpania widzę robi jakieś jaja bo na HT w plecy i mają czerowną kartkę, sprubuję coś z innej beczki. Alianz powtórzę bo tutaj tylko jeden wynik może się zdarzyć. Procom i debel leci bo widzę że tylku porządnych typerów to gra to najwyżej zasilę szeregi kurzonych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Belgia to nie bardzo widzę powody dla których może to przegrać. A Viola w kosza to tak mi sie podoba od rana. W całym sezonie dostała tak wysoko tylko raz mam nadzieje, że Clima nie zrobi z nich sita. Pozdrawiam LART


//No wczoraj dzień słaby ale to głównie przez moja ulubioną piłkę. Na MŚ małolató stało sie coś co pogrążyło wielu, dla mnie osobiście jest to coś nie wyobrażalnego ale takie życie. Procom podebrałem znawcom i tak jak pisałem powiększyłem grono wkurzonych. Dziś może będzie lepiej.

#563876 12/05/2006 06:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 21

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Czechy - Norwegia [/color]
typ: 1
kurs: 1,10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Federer R. - Almagro N. [/color]
typ: 1
kurs: 1,10

buk: BAH
ako: 1,21
stawka: 329,25
wygrana: 398,40


//Lecimy na BAH nadal vabanque. z naprawdę groszy za śmieci już jest 330zł ciekawe czy jak nadal będzie wchodzić kiedy pokażą mi że przekroczyłem limit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Lart

#563877 12/05/2006 11:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 22

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Nalbandian D. v Ancic M. [/color]
typ: 1
kurs: 1.15
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Li N. v Schnyder P. [/color]
typ: [HC] 4.5:0
kurs: 1.8

buk: GB
ako: 2,07
stawka: 20,20
wygrana: 41,81


//Nalbi to wiadomo - nie widziałem aby ktoś go nie grał oby tylko nie była potężna rzesza wku...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> LiNa natomiast w sporej formi myślę że może to wogóle dziś wygrać ale kurs juz spadł na 2,60 to chyba lepiej skorzystać z pięknego handi. Pozdrawiam Lart

#563878 12/05/2006 14:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 22

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Nalbandian D. v Ancic M. [/color]
typ: 1
kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-3 6-3
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Li N. v Schnyder P. [/color]
typ: [HC] 4.5:0
kurs: 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-6 7-6 7-6

buk: GB
ako: 2,07
stawka: 20,20
wygrana: 41,81


//Nalbi to wiadomo - nie widziałem aby ktoś go nie grał oby tylko nie była potężna rzesza wku...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> LiNa natomiast w sporej formi myślę że może to wogóle dziś wygrać ale kurs juz spadł na 2,60 to chyba lepiej skorzystać z pięknego handi. Pozdrawiam Lart
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Nalbi bezdyskusyjnie koleś. Ale to co robiła i w końcu zrobiła NaLi to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierwszy set tragedia 2-6 i oddany jeden gem zupełnie za darmo jakby mnie chciała dobić. W drugim secie wyciągnęła z 5-6 i 0-40 !! ale w trzecim to już pojechała po całości 2-4 i 15-40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> później wyszedłem z pracy wściekły do domu ale dostałem od GB sms że kupon mi wszedł. Patrzę i oczom nie wierzę. Nie wiem jak ona to zrobiła ale respekcik.

#563879 12/05/2006 16:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 21

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Czechy - Norwegia [/color]
typ: 1
kurs: 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Federer R. - Almagro N. [/color]
typ: 1
kurs: 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-3 6-7 7-5

buk: BAH
ako: 1,21
stawka: 329,25
wygrana: 398,40


//Lecimy na BAH nadal vabanque. z naprawdę groszy za śmieci już jest 330zł ciekawe czy jak nadal będzie wchodzić kiedy pokażą mi że przekroczyłem limit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Lart
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

//Almagro potwierdza, że jest czołowym tenisistą świata. Fedek zostawił dziś sporo zdrowia na korcie i na pewno będzie długo to spotkanie pamiętał. Czesi jakoś nadal mnie nie przekonują. Moim zdaniem nie zdobędą tutułu, ale oni to tak samo jak Niemcy w piłce grają wszyscy wygrywają ....wiadomo kto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam LART

#563880 12/05/2006 18:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 22

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] FC Lorient - Stade Reims [/color]
typ: 1
kurs: 1,20

buk: BAH
ako: 1,20
stawka: 398,40
wygrana: 478,08


//Albo oni będą w 1 lidze i ja będę tutaj grał dalej albo na BAH bedzie pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trzymać kciuki.

#563881 12/05/2006 20:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 22

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] FC Lorient - Stade Reims [/color]
typ: 1
kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-1

buk: BAH
ako: 1,20
stawka: 398,40
wygrana: 478,08


//Albo oni będą w 1 lidze i ja będę tutaj grał dalej albo na BAH bedzie pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trzymać kciuki.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//No to gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563882 13/05/2006 12:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Dziś imieninki i zaraz walą goście nie miałem czasu na analizki i chyba nic już nie zdążę zagrać ale polecam:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Rouen v Sluc Nancy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> CSKA Mosc. v UNICS Kazan
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> TBV Lemgo v SG Kronau

#563883 14/05/2006 08:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 23

[color:"red"] F1 Driver to be clasified in GP of Spain 20 Alonso F. [/color]
typ - Yes
kurs: 1.16

buk: GB
ako: 1,16
stawka: 140,03
wygrana: 162,43



//Niestety nie można tego na GB z niczym łączyć to poszedł sngielek. Ferdek o ile Fisico na starcie nie przegra z Schumim będzie mógł przynajmniej na pierwszych okrążeniach uciekać Michalelowi. Start w tym wyścigu będzie kluczowy z pierwszej linii jadą dwaj kierowcy Renault i jak wygrają start to jest pozamiatane nie sądzę, że nawet genialny Schumi obydwu objedzie. Pozdrawiam LART

#563884 14/05/2006 11:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 24

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Galatasaray v Kayserispor [/color]
typ: 1
kurs: 1.18
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Polska v Wyspy Owcze [/color]
typ: 1
kurs: 1,10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Norwegia v Finlandia [/color]
typ: 2
kurs: 1.08
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Denizlispor v Fenerbahçe [/color]
typ: 2
kurs: 1,25

buk: GB
ako: 1,75
stawka: 50
wygrana: 87,50


//W Turcji ostatnia kolejka. Fener i Galata idą łeb w łeb w walce o tytuł. Tylko wygrana może pozwolic obydwu zespołom mysleć o mistrzostwie. Trudniejszego rywala ma Galata ale za to Denizli walczy o byt w 1 lidze. Myślę jednak, że obydwa zespoły nie dadzą szans rywalom. Polaków dałem ponieważ nawet pomimo ich tragicznej gry ostatnio to Owce powinni pojechać min. 2-0. Finowie nie powinni dać złudzeń Norwegom co do tego kto obok Szwedów rządi i to nie tylko w skandynawii. Pozdrawiam LART

#563885 14/05/2006 13:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 23

[color:"red"] F1 Driver to be clasified in GP of Spain 20 Alonso F. [/color]
typ - Yes
kurs: 1.16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1 miejsce

buk: GB
ako: 1,16
stawka: 140,03
wygrana: 162,43



//Niestety nie można tego na GB z niczym łączyć to poszedł sngielek. Ferdek o ile Fisico na starcie nie przegra z Schumim będzie mógł przynajmniej na pierwszych okrążeniach uciekać Michalelowi. Start w tym wyścigu będzie kluczowy z pierwszej linii jadą dwaj kierowcy Renault i jak wygrają start to jest pozamiatane nie sądzę, że nawet genialny Schumi obydwu objedzie. Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563886 14/05/2006 16:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 25

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Gaziantepspor v Malatyaspor [/color]
typ: X
kurs: 1.85
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Carpisa v Caffe Maxim BO [/color]
typ: over 173.5
kurs: 1.85

buk: GB
ako: 3,42
stawka: 23,10
wygrana: 79


//Miałem już nic nie grać, ale od rana mnie krci ten remis w Turcji, który obydwa zespoły może pozostawić nadal w 1 lidze tureckiej. Jest tylko jeden warunek Fenerbahce musi wytrzepać dziś Denizlispor. Mam już w jednym kuponie, że to zrobi to teraz zagram prawdopodobną ustawkę. Fakt iż obydwa zespoły co do wyniku mogły się dogadać również buki wzięli pod uwagę dając kurs ok. 1,85 na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Over w kosza podkradnięty od Bursztyka, którego zresztą pozdrawiam. Powodzenia ale nie polecam za bardzo szaleć ze stawką.

#563887 14/05/2006 18:01
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 24

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Galatasaray v Kayserispor [/color]
typ: 1
kurs: 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Polska v Wyspy Owcze [/color]
typ: 1
kurs: 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 4-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Norwegia v Finlandia [/color]
typ: 2
kurs: 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Denizlispor v Fenerbahçe [/color]
typ: 2
kurs: 1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

buk: GB
ako: 1,75
stawka: 50
wygrana: 87,50


//W Turcji ostatnia kolejka. Fener i Galata idą łeb w łeb w walce o tytuł. Tylko wygrana może pozwolic obydwu zespołom mysleć o mistrzostwie. Trudniejszego rywala ma Galata ale za to Denizli walczy o byt w 1 lidze. Myślę jednak, że obydwa zespoły nie dadzą szans rywalom. Polaków dałem ponieważ nawet pomimo ich tragicznej gry ostatnio to Owce powinni pojechać min. 2-0. Finowie nie powinni dać złudzeń Norwegom co do tego kto obok Szwedów rządi i to nie tylko w skandynawii. Pozdrawiam LART


//Muszę powiedzieć, że tak frajersko przegrać tytuł w meczu z dziadami to szczyt. Piłka jest brudna i koniec chyba trzeba sie przestawić na inne dyscypliny.

#563888 14/05/2006 18:27
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 25

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Gaziantepspor v Malatyaspor [/color]
typ: X
kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Carpisa v Caffe Maxim BO [/color]
typ: over 173.5
kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 95-89

buk: GB
ako: 3,42
stawka: 23,10
wygrana: 79


//Miałem już nic nie grać, ale od rana mnie krci ten remis w Turcji, który obydwa zespoły może pozostawić nadal w 1 lidze tureckiej. Jest tylko jeden warunek Fenerbahce musi wytrzepać dziś Denizlispor. Mam już w jednym kuponie, że to zrobi to teraz zagram prawdopodobną ustawkę. Fakt iż obydwa zespoły co do wyniku mogły się dogadać również buki wzięli pod uwagę dając kurs ok. 1,85 na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Over w kosza podkradnięty od Bursztyka, którego zresztą pozdrawiam. Powodzenia ale nie polecam za bardzo szaleć ze stawką.


//Fener 1-1 ale jak można w 89 stracić i 90 wyrównać to tylko pokazuję jak podeszli do tego meczu. Frajerstwo !!

#563889 14/05/2006 19:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 26

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] NJ Nets v Heat [/color]
typ: 2
kurs: 2.55

buk: GB
ako: 2,55
stawka: 30
wygrana: 76,5


//A co tam albo dziś na GB przegram to co w ostatnie 2 dni zarobiłem albo odrobię to co dziś wtopiłem. Pozdrawiam LART

#563890 14/05/2006 22:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 26

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] NJ Nets v Heat [/color]
typ: 2
kurs: 2.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 92-102

buk: GB
ako: 2,55
stawka: 30
wygrana: 76,5


//A co tam albo dziś na GB przegram to co w ostatnie 2 dni zarobiłem albo odrobię to co dziś wtopiłem. Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//No to dzięki temu kuponowi dziś jestem jakimś cudem na plusie, ale Fenerbahce to dziady jakich mało. Pozdrawiam LART

#563891 15/05/2006 08:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 27

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Nieminen J. - Sanguinetti D. [/color]
typ: 1
kurs: 1,20

buk: BAH
ako: 1,20
stawka: 150
wygrana: 180


//Jarko w formie to już cwaniak na korcie, a Sanquinetti jak coś ostatnio wygrywał to raczej z kelnerami coś jak nasi bokserzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563892 15/05/2006 08:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 28

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Castano v Dulko G. [/color]
typ: 1
kurs: 1.70

buk: GB
ako: 1,70
stawka: 25,50
wygrana: 43,35


//Gizela jak chodzi o urodę to wielki respekcik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z tenisem ostatnio to nie najlepiej. Ostatnio chyba 3 czy 4 gmy urwała Castano, która po klęsce z NaLi w zeszłym tygodniu chyba powinna pokazać, że w tenisa to grać umie.

Strona 3 z 42 1 2 3 4 5 41 42

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1