|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Allianz Swans Gmund. v Arkadia Traiskirc [/color] typ: 1 kurs: 1.04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Arabia Saudyjska v Belgia [/color] typ: x2 kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Viola RC v Climamio [/color] typ: +23.0 Viola kurs: 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Prokom Trefl v Anwil Wloclawek [/color] typ: 1 kurs: 1.23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Hanley/Ullyett v Blake/Malisse [/color] typ: 1 kurs: 1.44
buk: GB ako: 4,09 stawka: 10 wygrana: 40,90
//Jako że Hiszpania widzę robi jakieś jaja bo na HT w plecy i mają czerowną kartkę, sprubuję coś z innej beczki. Alianz powtórzę bo tutaj tylko jeden wynik może się zdarzyć. Procom i debel leci bo widzę że tylku porządnych typerów to gra to najwyżej zasilę szeregi kurzonych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Belgia to nie bardzo widzę powody dla których może to przegrać. A Viola w kosza to tak mi sie podoba od rana. W całym sezonie dostała tak wysoko tylko raz mam nadzieje, że Clima nie zrobi z nich sita. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 19
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Allianz v Traiskirchen [/color] typ: 1 kurs: 1.04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 99-60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Alba Berlin v EWE B.O. [/color] typ: 1 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 110-82 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Spain [U17] v Czechy [U17] [/color] typ: 1 kurs: 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] GER [U17] v Russia [U17] [/color] typ: 1 kurs: 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0-1 buk: GB ako: 2,69 stawka: 21,60 wygrana: 58,10
//Kosz to raczej formalność. Co do piłki to Rosjanie raczej nie podskoczą Niemcom a Hiszpanie tylko sami moga to przegrać, jeżeli nie odpuszczą bedzie finał Niemcy - Hiszpania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Allianz Swans Gmund. v Arkadia Traiskirc [/color] typ: 1 kurs: 1.04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 99-60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Arabia Saudyjska v Belgia [/color] typ: x2 kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Viola RC v Climamio [/color] typ: +23.0 Viola kurs: 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 85-126 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Prokom Trefl v Anwil Wloclawek [/color] typ: 1 kurs: 1.23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 75-83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Hanley/Ullyett v Blake/Malisse [/color] typ: 1 kurs: 1.44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-0
buk: GB ako: 4,09 stawka: 10 wygrana: 40,90
//Jako że Hiszpania widzę robi jakieś jaja bo na HT w plecy i mają czerowną kartkę, sprubuję coś z innej beczki. Alianz powtórzę bo tutaj tylko jeden wynik może się zdarzyć. Procom i debel leci bo widzę że tylku porządnych typerów to gra to najwyżej zasilę szeregi kurzonych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Belgia to nie bardzo widzę powody dla których może to przegrać. A Viola w kosza to tak mi sie podoba od rana. W całym sezonie dostała tak wysoko tylko raz mam nadzieje, że Clima nie zrobi z nich sita. Pozdrawiam LART //No wczoraj dzień słaby ale to głównie przez moja ulubioną piłkę. Na MŚ małolató stało sie coś co pogrążyło wielu, dla mnie osobiście jest to coś nie wyobrażalnego ale takie życie. Procom podebrałem znawcom i tak jak pisałem powiększyłem grono wkurzonych. Dziś może będzie lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 21
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Czechy - Norwegia [/color] typ: 1 kurs: 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Federer R. - Almagro N. [/color] typ: 1 kurs: 1,10
buk: BAH ako: 1,21 stawka: 329,25 wygrana: 398,40
//Lecimy na BAH nadal vabanque. z naprawdę groszy za śmieci już jest 330zł ciekawe czy jak nadal będzie wchodzić kiedy pokażą mi że przekroczyłem limit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Lart
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 22
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Nalbandian D. v Ancic M. [/color] typ: 1 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Li N. v Schnyder P. [/color] typ: [HC] 4.5:0 kurs: 1.8
buk: GB ako: 2,07 stawka: 20,20 wygrana: 41,81
//Nalbi to wiadomo - nie widziałem aby ktoś go nie grał oby tylko nie była potężna rzesza wku...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> LiNa natomiast w sporej formi myślę że może to wogóle dziś wygrać ale kurs juz spadł na 2,60 to chyba lepiej skorzystać z pięknego handi. Pozdrawiam Lart
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 22
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Nalbandian D. v Ancic M. [/color] typ: 1 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-3 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Li N. v Schnyder P. [/color] typ: [HC] 4.5:0 kurs: 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-6 7-6 7-6
buk: GB ako: 2,07 stawka: 20,20 wygrana: 41,81
//Nalbi to wiadomo - nie widziałem aby ktoś go nie grał oby tylko nie była potężna rzesza wku...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> LiNa natomiast w sporej formi myślę że może to wogóle dziś wygrać ale kurs juz spadł na 2,60 to chyba lepiej skorzystać z pięknego handi. Pozdrawiam Lart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //Nalbi bezdyskusyjnie koleś. Ale to co robiła i w końcu zrobiła NaLi to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pierwszy set tragedia 2-6 i oddany jeden gem zupełnie za darmo jakby mnie chciała dobić. W drugim secie wyciągnęła z 5-6 i 0-40 !! ale w trzecim to już pojechała po całości 2-4 i 15-40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> później wyszedłem z pracy wściekły do domu ale dostałem od GB sms że kupon mi wszedł. Patrzę i oczom nie wierzę. Nie wiem jak ona to zrobiła ale respekcik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 21
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Czechy - Norwegia [/color] typ: 1 kurs: 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Federer R. - Almagro N. [/color] typ: 1 kurs: 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 6-3 6-7 7-5
buk: BAH ako: 1,21 stawka: 329,25 wygrana: 398,40
//Lecimy na BAH nadal vabanque. z naprawdę groszy za śmieci już jest 330zł ciekawe czy jak nadal będzie wchodzić kiedy pokażą mi że przekroczyłem limit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Lart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //Almagro potwierdza, że jest czołowym tenisistą świata. Fedek zostawił dziś sporo zdrowia na korcie i na pewno będzie długo to spotkanie pamiętał. Czesi jakoś nadal mnie nie przekonują. Moim zdaniem nie zdobędą tutułu, ale oni to tak samo jak Niemcy w piłce grają wszyscy wygrywają ....wiadomo kto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 22
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] FC Lorient - Stade Reims [/color] typ: 1 kurs: 1,20
buk: BAH ako: 1,20 stawka: 398,40 wygrana: 478,08
//Albo oni będą w 1 lidze i ja będę tutaj grał dalej albo na BAH bedzie pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trzymać kciuki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 22
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] FC Lorient - Stade Reims [/color] typ: 1 kurs: 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-1
buk: BAH ako: 1,20 stawka: 398,40 wygrana: 478,08
//Albo oni będą w 1 lidze i ja będę tutaj grał dalej albo na BAH bedzie pusto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trzymać kciuki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //No to gramy dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Dziś imieninki i zaraz walą goście nie miałem czasu na analizki i chyba nic już nie zdążę zagrać ale polecam:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Rouen v Sluc Nancy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> CSKA Mosc. v UNICS Kazan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> TBV Lemgo v SG Kronau
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 23
[color:"red"] F1 Driver to be clasified in GP of Spain 20 Alonso F. [/color] typ - Yes kurs: 1.16
buk: GB ako: 1,16 stawka: 140,03 wygrana: 162,43
//Niestety nie można tego na GB z niczym łączyć to poszedł sngielek. Ferdek o ile Fisico na starcie nie przegra z Schumim będzie mógł przynajmniej na pierwszych okrążeniach uciekać Michalelowi. Start w tym wyścigu będzie kluczowy z pierwszej linii jadą dwaj kierowcy Renault i jak wygrają start to jest pozamiatane nie sądzę, że nawet genialny Schumi obydwu objedzie. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 24
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Galatasaray v Kayserispor [/color] typ: 1 kurs: 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Polska v Wyspy Owcze [/color] typ: 1 kurs: 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Norwegia v Finlandia [/color] typ: 2 kurs: 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Denizlispor v Fenerbahçe [/color] typ: 2 kurs: 1,25
buk: GB ako: 1,75 stawka: 50 wygrana: 87,50
//W Turcji ostatnia kolejka. Fener i Galata idą łeb w łeb w walce o tytuł. Tylko wygrana może pozwolic obydwu zespołom mysleć o mistrzostwie. Trudniejszego rywala ma Galata ale za to Denizli walczy o byt w 1 lidze. Myślę jednak, że obydwa zespoły nie dadzą szans rywalom. Polaków dałem ponieważ nawet pomimo ich tragicznej gry ostatnio to Owce powinni pojechać min. 2-0. Finowie nie powinni dać złudzeń Norwegom co do tego kto obok Szwedów rządi i to nie tylko w skandynawii. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 23
[color:"red"] F1 Driver to be clasified in GP of Spain 20 Alonso F. [/color] typ - Yes kurs: 1.16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1 miejsce
buk: GB ako: 1,16 stawka: 140,03 wygrana: 162,43
//Niestety nie można tego na GB z niczym łączyć to poszedł sngielek. Ferdek o ile Fisico na starcie nie przegra z Schumim będzie mógł przynajmniej na pierwszych okrążeniach uciekać Michalelowi. Start w tym wyścigu będzie kluczowy z pierwszej linii jadą dwaj kierowcy Renault i jak wygrają start to jest pozamiatane nie sądzę, że nawet genialny Schumi obydwu objedzie. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Gaziantepspor v Malatyaspor [/color] typ: X kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Carpisa v Caffe Maxim BO [/color] typ: over 173.5 kurs: 1.85
buk: GB ako: 3,42 stawka: 23,10 wygrana: 79
//Miałem już nic nie grać, ale od rana mnie krci ten remis w Turcji, który obydwa zespoły może pozostawić nadal w 1 lidze tureckiej. Jest tylko jeden warunek Fenerbahce musi wytrzepać dziś Denizlispor. Mam już w jednym kuponie, że to zrobi to teraz zagram prawdopodobną ustawkę. Fakt iż obydwa zespoły co do wyniku mogły się dogadać również buki wzięli pod uwagę dając kurs ok. 1,85 na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Over w kosza podkradnięty od Bursztyka, którego zresztą pozdrawiam. Powodzenia ale nie polecam za bardzo szaleć ze stawką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 24
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Galatasaray v Kayserispor [/color] typ: 1 kurs: 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Polska v Wyspy Owcze [/color] typ: 1 kurs: 1,10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Norwegia v Finlandia [/color] typ: 2 kurs: 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Denizlispor v Fenerbahçe [/color] typ: 2 kurs: 1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
buk: GB ako: 1,75 stawka: 50 wygrana: 87,50
//W Turcji ostatnia kolejka. Fener i Galata idą łeb w łeb w walce o tytuł. Tylko wygrana może pozwolic obydwu zespołom mysleć o mistrzostwie. Trudniejszego rywala ma Galata ale za to Denizli walczy o byt w 1 lidze. Myślę jednak, że obydwa zespoły nie dadzą szans rywalom. Polaków dałem ponieważ nawet pomimo ich tragicznej gry ostatnio to Owce powinni pojechać min. 2-0. Finowie nie powinni dać złudzeń Norwegom co do tego kto obok Szwedów rządi i to nie tylko w skandynawii. Pozdrawiam LART //Muszę powiedzieć, że tak frajersko przegrać tytuł w meczu z dziadami to szczyt. Piłka jest brudna i koniec chyba trzeba sie przestawić na inne dyscypliny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Gaziantepspor v Malatyaspor [/color] typ: X kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Carpisa v Caffe Maxim BO [/color] typ: over 173.5 kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 95-89
buk: GB ako: 3,42 stawka: 23,10 wygrana: 79
//Miałem już nic nie grać, ale od rana mnie krci ten remis w Turcji, który obydwa zespoły może pozostawić nadal w 1 lidze tureckiej. Jest tylko jeden warunek Fenerbahce musi wytrzepać dziś Denizlispor. Mam już w jednym kuponie, że to zrobi to teraz zagram prawdopodobną ustawkę. Fakt iż obydwa zespoły co do wyniku mogły się dogadać również buki wzięli pod uwagę dając kurs ok. 1,85 na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Over w kosza podkradnięty od Bursztyka, którego zresztą pozdrawiam. Powodzenia ale nie polecam za bardzo szaleć ze stawką. //Fener 1-1 ale jak można w 89 stracić i 90 wyrównać to tylko pokazuję jak podeszli do tego meczu. Frajerstwo !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 26
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] NJ Nets v Heat [/color] typ: 2 kurs: 2.55
buk: GB ako: 2,55 stawka: 30 wygrana: 76,5
//A co tam albo dziś na GB przegram to co w ostatnie 2 dni zarobiłem albo odrobię to co dziś wtopiłem. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 26
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] NJ Nets v Heat [/color] typ: 2 kurs: 2.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 92-102
buk: GB ako: 2,55 stawka: 30 wygrana: 76,5
//A co tam albo dziś na GB przegram to co w ostatnie 2 dni zarobiłem albo odrobię to co dziś wtopiłem. Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> //No to dzięki temu kuponowi dziś jestem jakimś cudem na plusie, ale Fenerbahce to dziady jakich mało. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 27
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Nieminen J. - Sanguinetti D. [/color] typ: 1 kurs: 1,20
buk: BAH ako: 1,20 stawka: 150 wygrana: 180
//Jarko w formie to już cwaniak na korcie, a Sanquinetti jak coś ostatnio wygrywał to raczej z kelnerami coś jak nasi bokserzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 28
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"red"] Castano v Dulko G. [/color] typ: 1 kurs: 1.70
buk: GB ako: 1,70 stawka: 25,50 wygrana: 43,35
//Gizela jak chodzi o urodę to wielki respekcik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z tenisem ostatnio to nie najlepiej. Ostatnio chyba 3 czy 4 gmy urwała Castano, która po klęsce z NaLi w zeszłym tygodniu chyba powinna pokazać, że w tenisa to grać umie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|