|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
OM - Fenerbache kolejny mecz z serii może im puszczą zatem pytamy vindoma co tam słychać w Marsylii? przy okazji meczu z bordo, bialas albo debinski mowil o wywiadzie ktoregos zawodnika om, w ktorym gosc mowil, ze marsylia w tej chwili musi wybierac mecze wazne i mniej wazne, znaczy te w ktorych zasuwa i te, ktore odpuszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
chyba będę musiał posypać głowę popiołem, czyżby bvb jednak miało coś zwojować w lm hmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
plaga kontzuji do tego stopnia dala marsylczykom w kosc, ze w meczu z bordo z lawki wszedl pilkarz-amator, dostawca wina heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
plaga kontzuji do tego stopnia dala marsylczykom w kosc, ze w meczu z bordo z lawki wszedl pilkarz-amator, dostawca wina heh z lekką nadwagą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
raczej nielekka hehe, dwa sprinty i lalo sie z chlopiny, jakby grali w egipcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
W kadrze nie znależli się kontuzjowani N'Koulou, Valbuena, Remy, Gignac, Bracigliano, N'Diaye i Magno, tak więc skład OM będzie mocno okrojony.
Pełna kadra Olympique Marsylii Bramkarze: Mandanda, Fabri Obrońcy: Fanni, Abdallah, M'Bow, Morel, Mendes, Diawara, Aloé Pomocnicy: Cheyrou, Barton, Kabore, Abdullah, Amalfitano, Raspentino, A. Ayew Napastnicy: J. Ayew, Jobello
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
spadam pany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
25-go om-lille, 28-go om-lyon
wiec raczej jutro beda odpoczywac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
W kadrze nie znależli się kontuzjowani N'Koulou, Valbuena, Remy, Gignac, Bracigliano, N'Diaye i Magno, tak więc skład OM będzie mocno okrojony.
Pełna kadra Olympique Marsylii Bramkarze: Mandanda, Fabri Obrońcy: Fanni, Abdallah, M'Bow, Morel, Mendes, Diawara, Aloé Pomocnicy: Cheyrou, Barton, Kabore, Abdullah, Amalfitano, Raspentino, A. Ayew Napastnicy: J. Ayew, Jobello czyli amator jednak jutro nie zadebiutuje w LE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
już powoli korekty na fenerbache i będzie leciało, więc daruje sobie ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
za dobre kursy na fenerbahce, zeby nie sprobowac
z bordo juz brakowalo sil, a na horyzoncie 2 wyniszczajace mecze z lille i lyonem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
A Bordeaux z FC Brugge to walczą o coś? Pytam,bo jutro w Nsport transmisja i będę oglądał,ale czy warto zainteresować się tym spotkaniem w kontekście zakładów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
ale to trzeba już łapać
a Koguty jak tam zapaatrują się na wizytę w Rzymie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
mnie sie podoba KURS NA UDINE
ja na to anhi patrzec nie moge, sa tak sqrwialo toporni, ze bajka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
A Bordeaux z FC Brugge to walczą o coś? Pytam,bo jutro w Nsport transmisja i będę oglądał,ale czy warto zainteresować się tym spotkaniem w kontekście zakładów? iluzoryczne szanse Brugii na awans - o ile przy równej liczbie pkt. pod uwagę brany jest dwu mecz zainteresowanych drużyn ( Bordo wygrało 1 mecz 4-0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
A Bordeaux z FC Brugge to walczą o coś? Pytam,bo jutro w Nsport transmisja i będę oglądał,ale czy warto zainteresować się tym spotkaniem w kontekście zakładów? iluzoryczne szanse Brugii na awans - o ile przy równej liczbie pkt. pod uwagę brany jest dwu mecz zainteresowanych drużyn ( Bordo wygrało 1 mecz 4-0) Dzięki, czyli "krzyżyk" można postawić nie szalejąc ze stawką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
w bruggi to zdaje sie, zmiana miotly byla ostatnio i od razu wygrali mecz wysoko po serii wtop
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Panata - Maribor
ja biorę pod lupę to spotkanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
taa w LE OM mogą sobie zrobić relaks
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
po numerze w zeszłym sezonie w meczu ostatniej kolejki z Brugią Maribor ma u mnie łatkę śmierdzieli
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|