Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 74 1 2 35 36 37 38 39 73 74
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
psv z dniprem to ogolnie maluje sie na sympatyczny overek

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Akhu jak udine kadrowo przed meczem z ruskimi capami?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by aker
a co z Bilbao?

mógł być bombowy mecz, ale ponoć odwołali

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by bitnap
udinese, fenerbahce i dnipro z wysokich, nie omieszkam zagrac za pare talarkow wink

sparta, charkow i aik strzeli z nizszych @

będą jaja jak Napoli zleje LE i Aik ich ogra, PSV zgubi punkty , a Raiders będzie w siódmym niebie z jego skandynawskim fetyszem grin właśnie, gdzie on zniknął ?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
aik z tego co czytam na ba, ostatni mecz przed rozbiorka na stadionie narodowym

boisko ma byc ujowe jak nieszczescie

http://forum.bettingadvice.com/showpost.php?p=1981325&postcount=3

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by bitnap
Akhu jak udine kadrowo przed meczem z ruskimi capami?

Nie tak źle

Udinese: Padelli, Coda, Danilo, Domizzi, Basta, Pereyra, Williams, Badu, Armero, Fabbrini, Di Natale.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
wykluczyc nie mozna, ze mazzarri znowu osra temat i napoli pusci w szwecji baka

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by bitnap
aik z tego co czytam na ba, ostatni mecz przed rozbiorka na stadionie narodowym

boisko ma byc ujowe jak nieszczescie

http://forum.bettingadvice.com/showpost.php?p=1981325&postcount=3

to może sentymentalnie, z zakręconą łezką w oku na pożegnanie 1x smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by bitnap
Akhu jak udine kadrowo przed meczem z ruskimi capami?

Nie tak źle

Udinese: Padelli, Coda, Danilo, Domizzi, Basta, Pereyra, Williams, Badu, Armero, Fabbrini, Di Natale.

podoba mi sie, tak wiec u mnie dwojeczka obowiazkowo ... wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Jakby co, to w Napoli Cavani ma grać od początku.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by Akhu
Jakby co, to w Napoli Cavani ma grać od początku.

psuje mi całą koncepcję

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
ediNNNNson?

yhm, moze szwedzi przygotuja taka murawe, ze sie nawet cavaniemu odechce ...

czuje, ze ten golik szwedow to bedzie mega izi, ale i 1x glupio niewyglada

wlosi, wyjazd, mazzarri, kiepska murawa ... yhm

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Hakan
ciekawe co The Reds wymyślą, po 1.4 to na pewno ich nie ruszę, nic mnie w tym meczu nie zdziwi

Liverpool jutro peffka, Rodgers chce wystawić najsilnieszy skład bo jest jutro stoi przed szansą na awans (który wbrew pozorom jest dla nich istotny). Aby awansować potrzebne są 2 zdarzenia, Liverpool wygrywa z YB a Anzhi nie przegrywa z Udine, oba jak najbardziej realne. W przypadku gdy stracą jutro punkty o awans trzeba będzie walczyć w Udine, a tam będzie zdecydowanie ciężej. Kolejny mecz w niedziele, cisną do Swansea na gorący teren, jednak po meczu w Udine jadą na jeszcze cięższy mecz na Boleyn Ground do WHU. Wszystko przemawia za tym aby zagrać u siebie mocnym składem (co podreśla BR) i zapewnić sobie awans niż jeździć po 2 wyjazdach mocnym składem.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Hakan
Originally Posted by Akhu
Jakby co, to w Napoli Cavani ma grać od początku.

psuje mi całą koncepcję

To na ostateczne rozwiązania poczekaj, bo kto to wie czy on faktycznie wyjdzie w pierwszym składzie.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by bitnap
ediNNNNson?

yhm, moze szwedzi przygotuja taka murawe, ze sie nawet cavaniemu odechce ...

czuje, ze ten golik szwedow to bedzie mega izi, ale i 1x glupio niewyglada

wlosi, wyjazd, mazzarri, kiepska murawa ... yhm

grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
overek w Hannoverze chyba dobra opcja - Hannover ma awans, a już w sobotę mecz z Bayernem, to pewnikiem szansę dostaną rezerwowi. Twente preferuje filozoficzne "mieć wyjebane" na temat LE, gdzie i tak nic już nie zdziałają, czyli murować się nie powinni, akurat okazja na parę goli, nawet z obu stron

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Skład na dziś Napoli wygląda tak:

Rosati; Campagnaro, Aronica, Britos; Mesto, Behrami, Donadel, Dzemaili, Dossena; Vargas; Cavani

analizujcie, a ja się już pożegnam, dobrej nocy panowie smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Hakan
ciekawe co The Reds wymyślą, po 1.4 to na pewno ich nie ruszę, nic mnie w tym meczu nie zdziwi

Liverpool jutro peffka, Rodgers chce wystawić najsilnieszy skład bo jest jutro stoi przed szansą na awans (który wbrew pozorom jest dla nich istotny). Aby awansować potrzebne są 2 zdarzenia, Liverpool wygrywa z YB a Anzhi nie przegrywa z Udine, oba jak najbardziej realne. W przypadku gdy stracą jutro punkty o awans trzeba będzie walczyć w Udine, a tam będzie zdecydowanie ciężej. Kolejny mecz w niedziele, cisną do Swansea na gorący teren, jednak po meczu w Udine jadą na jeszcze cięższy mecz na Boleyn Ground do WHU. Wszystko przemawia za tym aby zagrać u siebie mocnym składem (co podreśla BR) i zapewnić sobie awans niż jeździć po 2 wyjazdach mocnym składem.

to już na prawdę cienko z tym Liverpoolem skoro spina dupę na tak psie rozgrywki.

Ten AIK moim zdaniem też wygląda nieźle.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
a gdzie pewki Akhu?

jak zwykle ... wszystko trza samemu zrobic laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
na jutro dubel Aik 1x Dnipro x2 grin


Strona 37 z 74 1 2 35 36 37 38 39 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa), 1,262 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1