|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
psv z dniprem to ogolnie maluje sie na sympatyczny overek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Akhu jak udine kadrowo przed meczem z ruskimi capami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
mógł być bombowy mecz, ale ponoć odwołali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
udinese, fenerbahce i dnipro z wysokich, nie omieszkam zagrac za pare talarkow  sparta, charkow i aik strzeli z nizszych @ będą jaja jak Napoli zleje LE i Aik ich ogra, PSV zgubi punkty , a Raiders będzie w siódmym niebie z jego skandynawskim fetyszem  właśnie, gdzie on zniknął ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu jak udine kadrowo przed meczem z ruskimi capami? Nie tak źle Udinese: Padelli, Coda, Danilo, Domizzi, Basta, Pereyra, Williams, Badu, Armero, Fabbrini, Di Natale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wykluczyc nie mozna, ze mazzarri znowu osra temat i napoli pusci w szwecji baka
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
to może sentymentalnie, z zakręconą łezką w oku na pożegnanie 1x 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Akhu jak udine kadrowo przed meczem z ruskimi capami? Nie tak źle Udinese: Padelli, Coda, Danilo, Domizzi, Basta, Pereyra, Williams, Badu, Armero, Fabbrini, Di Natale. podoba mi sie, tak wiec u mnie dwojeczka obowiazkowo ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jakby co, to w Napoli Cavani ma grać od początku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Jakby co, to w Napoli Cavani ma grać od początku. psuje mi całą koncepcję
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ediNNNNson?
yhm, moze szwedzi przygotuja taka murawe, ze sie nawet cavaniemu odechce ...
czuje, ze ten golik szwedow to bedzie mega izi, ale i 1x glupio niewyglada
wlosi, wyjazd, mazzarri, kiepska murawa ... yhm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ciekawe co The Reds wymyślą, po 1.4 to na pewno ich nie ruszę, nic mnie w tym meczu nie zdziwi Liverpool jutro peffka, Rodgers chce wystawić najsilnieszy skład bo jest jutro stoi przed szansą na awans (który wbrew pozorom jest dla nich istotny). Aby awansować potrzebne są 2 zdarzenia, Liverpool wygrywa z YB a Anzhi nie przegrywa z Udine, oba jak najbardziej realne. W przypadku gdy stracą jutro punkty o awans trzeba będzie walczyć w Udine, a tam będzie zdecydowanie ciężej. Kolejny mecz w niedziele, cisną do Swansea na gorący teren, jednak po meczu w Udine jadą na jeszcze cięższy mecz na Boleyn Ground do WHU. Wszystko przemawia za tym aby zagrać u siebie mocnym składem (co podreśla BR) i zapewnić sobie awans niż jeździć po 2 wyjazdach mocnym składem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Jakby co, to w Napoli Cavani ma grać od początku. psuje mi całą koncepcję To na ostateczne rozwiązania poczekaj, bo kto to wie czy on faktycznie wyjdzie w pierwszym składzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ediNNNNson?
yhm, moze szwedzi przygotuja taka murawe, ze sie nawet cavaniemu odechce ...
czuje, ze ten golik szwedow to bedzie mega izi, ale i 1x glupio niewyglada
wlosi, wyjazd, mazzarri, kiepska murawa ... yhm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
overek w Hannoverze chyba dobra opcja - Hannover ma awans, a już w sobotę mecz z Bayernem, to pewnikiem szansę dostaną rezerwowi. Twente preferuje filozoficzne "mieć wyjebane" na temat LE, gdzie i tak nic już nie zdziałają, czyli murować się nie powinni, akurat okazja na parę goli, nawet z obu stron
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Skład na dziś Napoli wygląda tak: Rosati; Campagnaro, Aronica, Britos; Mesto, Behrami, Donadel, Dzemaili, Dossena; Vargas; Cavani analizujcie, a ja się już pożegnam, dobrej nocy panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ciekawe co The Reds wymyślą, po 1.4 to na pewno ich nie ruszę, nic mnie w tym meczu nie zdziwi Liverpool jutro peffka, Rodgers chce wystawić najsilnieszy skład bo jest jutro stoi przed szansą na awans (który wbrew pozorom jest dla nich istotny). Aby awansować potrzebne są 2 zdarzenia, Liverpool wygrywa z YB a Anzhi nie przegrywa z Udine, oba jak najbardziej realne. W przypadku gdy stracą jutro punkty o awans trzeba będzie walczyć w Udine, a tam będzie zdecydowanie ciężej. Kolejny mecz w niedziele, cisną do Swansea na gorący teren, jednak po meczu w Udine jadą na jeszcze cięższy mecz na Boleyn Ground do WHU. Wszystko przemawia za tym aby zagrać u siebie mocnym składem (co podreśla BR) i zapewnić sobie awans niż jeździć po 2 wyjazdach mocnym składem. to już na prawdę cienko z tym Liverpoolem skoro spina dupę na tak psie rozgrywki. Ten AIK moim zdaniem też wygląda nieźle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a gdzie pewki Akhu? jak zwykle ... wszystko trza samemu zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
na jutro dubel Aik 1x Dnipro x2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|