|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No dziś była na jutro będą jutro  na razie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
a na ostro po głowie chodzi
dnipro maribor lyon x
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pao-maribor, gorszego meczu do grania wybrac nie mozna bylo ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
pao-maribor, gorszego meczu do grania wybrac nie mozna bylo .... można. baku partizan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
to już na prawdę cienko z tym Liverpoolem skoro spina dupę na tak psie rozgrywki.
Ten AIK moim zdaniem też wygląda nieźle. Nie w tym rzecz, większość spotkań grali rezerwowym składem (Anzhi away, Udinese, Young Boys), jeden mecz zagrali w dość mocnym składzie przeciwko Anzhi u siebie. Rodgersowi zależy na tych rozgrywkach tylko i wyłącznie z jednego względu, w drużynie jest sporo młodzieży i chce ich ogrywać. A skoro młodzież potrafiła zdobyć pare pkt to starszyzna może im pomóc awansować. Chociaż ja uważam że spokojnie młodzi daliby sobie radę u siebie skoro na wyjeździe ograli ich 5-3
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ale mnie te pedały z Chile na ksaę zrobiły, aż mi słabo. Kolejny raz "nie grać wynalazków). Ale co zrobić jak chilijski pedał podaje kilkukrotnie ze środka boiska do bramkarz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Banda skurwieli grała, jakby za miesiąc był koniec świata i mecz był dla nich tylko przykrym epizodem, który trzeba szybko skończyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ogląda ktoś Argentyna-Brazylia ? Czysty bet Argentyna 0.0 . Pewnie i tak się skończy 0:0.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Sparta P. BMG Fener x2 Hannover bts i co dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sparcie wystarcza remis do awansu - Uve - to tak tylko informacyjnie. Poza tym czeski buk, ma na tę chwilę, najwyższy kurs na rynku, na ich win. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nad Mariborem można pomyśleć.
Panata ostatni mecz musiałaby wygrać w Londynie żeby mieć szanse na awans ( zakładając, że Tottenham dzisiaj nie wygra ).
A Grecy jak to Grecy, lubią trochę pokombinować w kryzysie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37 |
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ? Niestety wygraną można odebrać tylko w tym punkcie w którym zagrałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ? Niestety wygraną można odebrać tylko w tym punkcie w którym zagrałeś. 08:59:59 Ewelina: Witam, w czym mogę pomóc? 09:00:03 Użytkownik: Witam 09:00:21 Użytkownik: czy mogę odebrać wygrany kupon w innym punkcie niż grałem, ale w tym samym mieście 09:00:36 Ewelina: oczywiście jest taka możliwość to teraz mi Pani napisała co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bo życie na ziemi jest ciężkie. Na szczęście w jego koszty, wliczona jest bezpłatna wycieczka dookoła słońca. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37 |
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ? Niestety wygraną można odebrać tylko w tym punkcie w którym zagrałeś. 08:59:59 Ewelina: Witam, w czym mogę pomóc? 09:00:03 Użytkownik: Witam 09:00:21 Użytkownik: czy mogę odebrać wygrany kupon w innym punkcie niż grałem, ale w tym samym mieście 09:00:36 Ewelina: oczywiście jest taka możliwość Ciekawa sprawa kilka dni temu...Suwałki biegun zimna...sts...dwa punkty w miescie...wygrałem parę złociszy i poszedłem odebrać do tego zakładu którego miałem bliżej, bo sobie pomyślałem "co za różnica, jak w lotto można odebrać wszedzie wygraną to w sts pewnie też"...i dupa!! Kobita nie chciała mi kasy wypłacić...i stwierdziła że tylko w punkcie w którym się zakład zawierało można odebrać wygraną...może mnie w kija zrobiła, bo nie miala kasy do wypłaty??!! to teraz mi Pani napisała co innego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37 |
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ? Niestety wygraną można odebrać tylko w tym punkcie w którym zagrałeś. 08:59:59 Ewelina: Witam, w czym mogę pomóc? 09:00:03 Użytkownik: Witam 09:00:21 Użytkownik: czy mogę odebrać wygrany kupon w innym punkcie niż grałem, ale w tym samym mieście 09:00:36 Ewelina: oczywiście jest taka możliwość to teraz mi Pani napisała co innego  Ciekawa sprawa kilka dni temu...Suwałki biegun zimna...sts...dwa punkty w miescie...wygrałem parę złociszy i poszedłem odebrać do tego zakładu którego miałem bliżej, bo sobie pomyślałem "co za różnica, jak w lotto można odebrać wszedzie wygraną to w sts pewnie też"...i dupa!! Kobita nie chciała mi kasy wypłacić...i stwierdziła że tylko w punkcie w którym się zakład zawierało można odebrać wygraną...może mnie w kija zrobiła, bo nie miala kasy do wypłaty??!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959 |
[quote=wojbest1987][quote=damianezzz][quote=wojbest1987]orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ? można odebrac w dowolnym punkcie nawet w innym mieście
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Na zadane pytanie Wojbesta o kupon z sts-u 3 odpowiedzi i kazda inna
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|