Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 74 1 2 36 37 38 39 40 73 74
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
No dziś była grin
na jutro będą jutro tongue

na razie toast

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
a na ostro po głowie chodzi

dnipro
maribor
lyon x

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
pao-maribor, gorszego meczu do grania wybrac nie mozna bylo ....

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by bitnap
pao-maribor, gorszego meczu do grania wybrac nie mozna bylo ....

można. baku partizan

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by młody gniewny
to już na prawdę cienko z tym Liverpoolem skoro spina dupę na tak psie rozgrywki.

Ten AIK moim zdaniem też wygląda nieźle.

Nie w tym rzecz, większość spotkań grali rezerwowym składem (Anzhi away, Udinese, Young Boys), jeden mecz zagrali w dość mocnym składzie przeciwko Anzhi u siebie. Rodgersowi zależy na tych rozgrywkach tylko i wyłącznie z jednego względu, w drużynie jest sporo młodzieży i chce ich ogrywać. A skoro młodzież potrafiła zdobyć pare pkt to starszyzna może im pomóc awansować. Chociaż ja uważam że spokojnie młodzi daliby sobie radę u siebie skoro na wyjeździe ograli ich 5-3

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ale mnie te pedały z Chile na ksaę zrobiły, aż mi słabo. Kolejny raz "nie grać wynalazków). Ale co zrobić jak chilijski pedał podaje kilkukrotnie ze środka boiska do bramkarz

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Banda skurwieli grała, jakby za miesiąc był koniec świata i mecz był dla nich tylko przykrym epizodem, który trzeba szybko skończyć.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ogląda ktoś Argentyna-Brazylia ? Czysty bet Argentyna 0.0 . Pewnie i tak się skończy 0:0.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Sparta P.
BMG
Fener x2
Hannover bts

i co dalej hmm

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Sparcie wystarcza remis do awansu - Uve - to tak tylko informacyjnie.

Poza tym czeski buk, ma na tę chwilę, najwyższy kurs na rynku,
na ich win. wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nad Mariborem można pomyśleć.

Panata ostatni mecz musiałaby wygrać w Londynie żeby mieć szanse na awans ( zakładając, że Tottenham dzisiaj nie wygra ).

A Grecy jak to Grecy, lubią trochę pokombinować w kryzysie.

Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
Originally Posted by wojbest1987
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ?

Niestety wygraną można odebrać tylko w tym punkcie w którym zagrałeś.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by damianezzz
Originally Posted by wojbest1987
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ?

Niestety wygraną można odebrać tylko w tym punkcie w którym zagrałeś.
08:59:59 Ewelina: Witam, w czym mogę pomóc?
09:00:03 Użytkownik: Witam
09:00:21 Użytkownik: czy mogę odebrać wygrany kupon w innym punkcie niż grałem, ale w tym samym mieście
09:00:36 Ewelina: oczywiście jest taka możliwość

to teraz mi Pani napisała co innego wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
ciezkie te mecze dzis

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Uve87
ciezkie te mecze dzis

Bo życie na ziemi jest ciężkie.

Na szczęście w jego koszty,
wliczona jest bezpłatna wycieczka dookoła słońca. wink

Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by damianezzz
Originally Posted by wojbest1987
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ?

Niestety wygraną można odebrać tylko w tym punkcie w którym zagrałeś.
08:59:59 Ewelina: Witam, w czym mogę pomóc?
09:00:03 Użytkownik: Witam
09:00:21 Użytkownik: czy mogę odebrać wygrany kupon w innym punkcie niż grałem, ale w tym samym mieście
09:00:36 Ewelina: oczywiście jest taka możliwość
Ciekawa sprawa kilka dni temu...Suwałki biegun zimna...sts...dwa punkty w miescie...wygrałem parę złociszy i poszedłem odebrać do tego zakładu którego miałem bliżej, bo sobie pomyślałem "co za różnica, jak w lotto można odebrać wszedzie wygraną to w sts pewnie też"...i dupa!! Kobita nie chciała mi kasy wypłacić...i stwierdziła że tylko w punkcie w którym się zakład zawierało można odebrać wygraną...może mnie w kija zrobiła, bo nie miala kasy do wypłaty??!! hmm
to teraz mi Pani napisała co innego wink

Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Aug 2011
Posty: 37
Originally Posted by damianezzz
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by damianezzz
Originally Posted by wojbest1987
orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ?

Niestety wygraną można odebrać tylko w tym punkcie w którym zagrałeś.
08:59:59 Ewelina: Witam, w czym mogę pomóc?
09:00:03 Użytkownik: Witam
09:00:21 Użytkownik: czy mogę odebrać wygrany kupon w innym punkcie niż grałem, ale w tym samym mieście
09:00:36 Ewelina: oczywiście jest taka możliwość

to teraz mi Pani napisała co innego wink

Ciekawa sprawa kilka dni temu...Suwałki biegun zimna...sts...dwa punkty w miescie...wygrałem parę złociszy i poszedłem odebrać do tego zakładu którego miałem bliżej, bo sobie pomyślałem "co za różnica, jak w lotto można odebrać wszedzie wygraną to w sts pewnie też"...i dupa!! Kobita nie chciała mi kasy wypłacić...i stwierdziła że tylko w punkcie w którym się zakład zawierało można odebrać wygraną...może mnie w kija zrobiła, bo nie miala kasy do wypłaty??!! hmm

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,959
Originally Posted by damianezzz
Originally Posted by damianezzz
[quote=wojbest1987][quote=damianezzz][quote=wojbest1987]orientuje się ktoś czy w sts trzeba wygrane odbierać w tym samym punkcie ?

można odebrac w dowolnym punkcie nawet w innym mieście

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

Na zadane pytanie Wojbesta o kupon z sts-u


3 odpowiedzi i kazda inna laugh




Strona 38 z 74 1 2 36 37 38 39 40 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1