[color:"red"] Kanada - Szwecja [/color] typ: (0:2)(Handicap) 2 kurs: 1,..."> [color:"red"] Kanada - Szwecja [/color] typ: (0:2)(Handicap) 2 kurs: 1,...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 42 1 2 3 4 5 6 7 41 42
#563913 20/05/2006 19:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 35

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [color:"red"] Kanada - Szwecja [/color]
typ: (0:2)(Handicap) 2
kurs: 1,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

buk: BAH
ako: 1,25
stawka: 448
wygrana: 560


//Kupon już na pojutrze. Dla mnie Szwecja zagra w finale także nie może przegrać dwoma golami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Kupon z przedwczoraj pięknie siedzi. Brawo Szwedzi. Mój faworyt w finale - szkoda że nie z Rosją, byłby piękny finał. Czesi jak zwykle będą się czaić. Finał na under już polecam. Ja jutro jadę do Niemiec ale może jeszcze coś uda się zapodać przed wyjazdem. Pozdrawiam LART. Acha dziś siadł jeszcze under na ruskim koszu puszczony w ostatniej chwili za 50zł także dzień ze wszech miar udany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#563914 20/05/2006 22:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Małe podsumowanie 24.04 - 20.05

Kuponów postawionych 35
Kuponów trafionych 26
Skuteczność kuponów 74,29%

3456,30 - wkład
3998,77 - wygrana
542,47 - zysk



//Prawie miesiąc grania w tym temacie i jakie są moje wnioski. Biorąc pod uwagę iż w większości wypadków gram niskie AKO albo single za nie wysokie specjalnie stawki to 542,47 zł zysku nie jest takim strasznie złym wynikiem. Dodam, iż gram to tylko na necie za wysłane 100zł na GB i startując z groszy na BAH, a więc nie szaleję za mocno aby nie roztrwonić kasy zanim nie osiągnę ponad 1000zł na każdym z tych buków, a już nie dużo brakuje.
Oczywiście w porównaniu do niektórych typerów nawet na tym forum którzy grają kupony po nawet 10000zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to moje wyniki są blade, ale gdyby tak do każdego kuponu dopisać tylko jedno "0" to również o to "0" byłby większy mój zysk za ten okres a wtedy nie byłoby już tak źle. Ale cóż ja widocznie mam pecha bo po pierwsze nie mam tyle kasy na granie a po drugie jakoś żaden buk nawet jak próbowałem wysłać kupon za 8000tys nie chciał mi go na necie przyjąć. Cóż ciułam dalej.
Jutro jadę do Niemca po autko i chyba już typów do Czwartku nie będzie. Po wyświetleniach widzę, że kilka osób ogląda ten temat co mnie cieszy. Pozdrawiam tych z którymi utrzymuję kontakty oraz tych którym udało się coś dzięki mnie ugrać. Lart

#563915 23/05/2006 08:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 37

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Austria v Croatia [/color]
typ: 2
kurs: 1.95
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Benetton v Armani [/color]
typ: 1
kurs: 1.28

buk: GB
ako: 2,50
stawka: 14,76
wygrana: 36,90


//Witam po przerwie. Wyjazd odłożony ale wczoraj nie grałem. Dziś taki laytowy kuponik za small stake ale sądzę że ma spore szanse wejść. Benki u siebie jak zwykle mocne powinno być pewne zwycięstwo. Chorwaci finaliści MŚ powinni dać radę Austriakom nawet w meczu o pietruszkę. Acha od wczoraj kurs na GB spadł o około. 0,5 punkta na Chorwatów chyba buki sobie przemyślały czym może się to skończyć. Myślę, że około dobranocki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs będzie około 1,70. Pozdrawiam LART

#563916 23/05/2006 17:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 38

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Carpisa v Snaidero [/color]
typ: 1
kurs: 1.18
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Gravelines v Strasbourg [/color]
typ: over149.5
kurs: 1.85

buk: GB
ako: 2,18
stawka: 50
wygrana: 109


//Over na Francji to wychodzi jak drut. Jak dobrze patrzyłem to w ostatnich 4 sezonach raz chyba tylko nie przeskoczyli tej granicy. GB miał dwie minuty temu 148,5 ale zablokował i dali 149,5 za chwilę to też dobry znak. Poza tym jak Andj i Bursztyk to grają warto dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast Napoli warto dołożyć bo kurs leci i jutro pewnie za 1,10 przyjdzie to grać. Ale chyba to nie koniec na dziś.

#563917 23/05/2006 20:00
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 38

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Carpisa v Snaidero [/color]
typ: 1
kurs: 1.18
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Gravelines v Strasbourg [/color]
typ: over149.5
kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 70-61

buk: GB
ako: 2,18
stawka: 50
wygrana: 109


//Over na Francji to wychodzi jak drut. Jak dobrze patrzyłem to w ostatnich 4 sezonach raz chyba tylko nie przeskoczyli tej granicy. GB miał dwie minuty temu 148,5 ale zablokował i dali 149,5 za chwilę to też dobry znak. Poza tym jak Andj i Bursztyk to grają warto dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast Napoli warto dołożyć bo kurs leci i jutro pewnie za 1,10 przyjdzie to grać. Ale chyba to nie koniec na dziś.


//Ja pier..........

#563918 23/05/2006 20:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 37

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Austria v Croatia [/color]
typ: 2
kurs: 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1-4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Benetton v Armani [/color]
typ: 1
kurs: 1.28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 77-70

buk: GB
ako: 2,50
stawka: 14,76
wygrana: 36,90


//Witam po przerwie. Wyjazd odłożony ale wczoraj nie grałem. Dziś taki laytowy kuponik za small stake ale sądzę że ma spore szanse wejść. Benki u siebie jak zwykle mocne powinno być pewne zwycięstwo. Chorwaci finaliści MŚ powinni dać radę Austriakom nawet w meczu o pietruszkę. Acha od wczoraj kurs na GB spadł o około. 0,5 punkta na Chorwatów chyba buki sobie przemyślały czym może się to skończyć. Myślę, że około dobranocki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs będzie około 1,70. Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Chorwacji typ dnia dla mnie i oczywiście dali popis pięknej gry. Treviso zrobiło swoje. Należało się to bardzo grubo dać a nie jakieś francuskie g.....

#563919 23/05/2006 20:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 39

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Urugway v Rumunia [/color]
typ: strzeli Rumunia
kurs: 1.41
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] USA v Maroko [/color]
typ: strzeli USA
kurs: 1.12

buk: GB
ako: 1,58
stawka: 111,60
wygrana: 176,33


//No trzeba jakoś odrobić dzisiejszy over we francuskiej. Dwa typy na to, że USA i Rumuni strzelą gola. USA mam nadzieje iż podtrzyma swoją passę i coś strzeli choć Maroco ostatnio mało traciło lecz trzeba przyznać ze słabymi rywalami. Kurs 1,41 na Rumunów jakiś dla mnie strasznie wysoki. Rumuni praktycznie w każdym meczu od przynajmniej roku coś strzelają. Jedynie jak pamiętam Holendrom jakoś nie udało się im strzelić w El. MŚ ale oglądałem ten mecz i tylko cudem nie wpadła tam bramka. Urugwaj nie jest jakimś zespołem nie do przejścia. Jak się ich przyciśnie potrafią stracić ze 3 gole jak z Mexykiem czy 5 z Australią. Myślę, że Rumunów stać tam na wygraną a nie tylko o gola. Jedyne co mnie powstrzymuje przed zagraniem Rumunów normalnie to fakt, że grają w USA gdzie dopiero dotarli, mogą być kłopoty z aklimatyzacją , a Urugwaj tam bliżej a poza tym już trochę tam bawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak gol jak najbardziej do wzięcia po takim kursie.

#563920 24/05/2006 09:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 39

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Urugway v Rumunia [/color]
typ: strzeli Rumunia
kurs: 1.41 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] USA v Maroko [/color]
typ: strzeli USA
kurs: 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0-1

buk: GB
ako: 1,58
stawka: 111,60
wygrana: 176,33


//No trzeba jakoś odrobić dzisiejszy over we francuskiej. Dwa typy na to, że USA i Rumuni strzelą gola. USA mam nadzieje iż podtrzyma swoją passę i coś strzeli choć Maroco ostatnio mało traciło lecz trzeba przyznać ze słabymi rywalami. Kurs 1,41 na Rumunów jakiś dla mnie strasznie wysoki. Rumuni praktycznie w każdym meczu od przynajmniej roku coś strzelają. Jedynie jak pamiętam Holendrom jakoś nie udało się im strzelić w El. MŚ ale oglądałem ten mecz i tylko cudem nie wpadła tam bramka. Urugwaj nie jest jakimś zespołem nie do przejścia. Jak się ich przyciśnie potrafią stracić ze 3 gole jak z Mexykiem czy 5 z Australią. Myślę, że Rumunów stać tam na wygraną a nie tylko o gola. Jedyne co mnie powstrzymuje przed zagraniem Rumunów normalnie to fakt, że grają w USA gdzie dopiero dotarli, mogą być kłopoty z aklimatyzacją , a Urugwaj tam bliżej a poza tym już trochę tam bawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednak gol jak najbardziej do wzięcia po takim kursie.

//Wczoraj najczarniejszy dzień w 2006 roku zdecydowanie - teraz trzeba będzie odrabiać.

#563921 24/05/2006 13:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 40

Carpisa Napoli - Snaidero Udinese
typ: 1
kurs: 1,15
Climamio Bologna - Lauretana Biella]
typ: 1
kurs: 1,15

buk: BAH
ako: 1,32
stawka: 200
wygrana: 264


//Pora zabrać bukom za kosza co wczoraj zabrali. Powiem tylko tyle: Napoli niech mnie nie denerwuje i kończy to dziś, a Clima po nieoczekiwanejwtopie na wyjeździe teraz nie powinna już się bawić. Liczę na pewną kasę. Pozdrawiam LART

#563922 25/05/2006 07:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 40

Carpisa Napoli - Snaidero Udinese
typ: 1
kurs: 1,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 92-71
Climamio Bologna - Lauretana Biella]
typ: 1
kurs: 1,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 105-55

buk: BAH
ako: 1,32
stawka: 200
wygrana: 264


//Pora zabrać bukom za kosza co wczoraj zabrali. Powiem tylko tyle: Napoli niech mnie nie denerwuje i kończy to dziś, a Clima po nieoczekiwanejwtopie na wyjeździe teraz nie powinna już się bawić. Liczę na pewną kasę. Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563923 25/05/2006 09:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 41

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] TAU v Akasvayu Girona [/color]
typ: 1
kurs: 1.18
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Aalesund v Follo [/color]
typ: 1
kurs: 1.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Hafnarfjordur v Akranes [/color]
typ: 1
kurs: 1,30

buk: GB
ako: 1,92
stawka: 50
wygrana: 96


//Trzy typy na zdecydowanych, podkreślam zdecydowanych faworytów. Tau w domu znakomite i od lat nie przegrał u siebie z Gironą. Aalesund po ostatniej nieoczekiwanej przegranej na wyjeździe i to w fatalnym stylu 3-0 na pewno dziś powetuje sobie tamtą wtopę a rywal do tego znakomity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hafanfjordur to mistrz Islandii. Wygrał prawie wszystkie spotkania w całym ubiegłym sezonie. Coś jak Gretna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W tym roku dwa zwycięstwa na wyjeździe w tym 2-0 z wicemistrzem kraju. Akranes to solidny zespół jak na tę ligę ale nie powinien zaszkodzić gospodarzom. Pozdrawiam LART

#563924 25/05/2006 15:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 42

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Aalesund v Follo [/color]
typ: over3.5
kurs: 1.75
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Lottomatica v Montepaschi [/color]
typ: 1
kurs: 1.36

buk: GB
ako: 2,38
stawka: 30
wygrana: 71,40


//Jeżeli chodzi o kosza to Roma jest dziś faworytem, poza tym za nią przemawia własny parkiet na którym spisuje się znakomicie. Aalesund już grałem na poprzednim kuponie ponieważ wygrana ich dziś dla mnie jest bez dyskusyjna pozostaje tylko kwestia rozmiarów. Myślę, że dziś po ostatniej sromotnej przegranej na wyjeździe zawodnicy Aalesund zrobią prezent swoim kibicom i troche postrzelają. Do tego Follo to zespół, który obronę ma tragiczną i strasznie dużo traci ale przy tym potrafi o przynajmniej 1 bramkę powalczyć. GB wystawił ovr 3,5 wiedząc o co chodzi ale ja myślę, że nawet ta granica jest tutaj do przeskoczenia - myślę o 3-1 lub 4-1. Jak ktoś ma kasę u buka, który daje ten mecz na over2,5 po kursie ok. 1,4-1,5 proponuję zamknąć oczy i grubo postawić. Pozdrawiam LART.

#563925 25/05/2006 20:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 42

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Aalesund v Follo [/color]
typ: over3.5
kurs: 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 5-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Lottomatica v Montepaschi [/color]
typ: 1
kurs: 1.36 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 92-60

buk: GB
ako: 2,38
stawka: 30
wygrana: 71,40


//Jeżeli chodzi o kosza to Roma jest dziś faworytem, poza tym za nią przemawia własny parkiet na którym spisuje się znakomicie. Aalesund już grałem na poprzednim kuponie ponieważ wygrana ich dziś dla mnie jest bez dyskusyjna pozostaje tylko kwestia rozmiarów. Myślę, że dziś po ostatniej sromotnej przegranej na wyjeździe zawodnicy Aalesund zrobią prezent swoim kibicom i troche postrzelają. Do tego Follo to zespół, który obronę ma tragiczną i strasznie dużo traci ale przy tym potrafi o przynajmniej 1 bramkę powalczyć. GB wystawił ovr 3,5 wiedząc o co chodzi ale ja myślę, że nawet ta granica jest tutaj do przeskoczenia - myślę o 3-1 lub 4-1. Jak ktoś ma kasę u buka, który daje ten mecz na over2,5 po kursie ok. 1,4-1,5 proponuję zamknąć oczy i grubo postawić. Pozdrawiam LART.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563926 25/05/2006 22:24
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 41

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] TAU v Akasvayu Girona [/color]
typ: 1
kurs: 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 93-84
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Aalesund v Follo [/color]
typ: 1
kurs: 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 5-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Hafnarfjordur v Akranes [/color]
typ: 1
kurs: 1,30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-1

buk: GB
ako: 1,92
stawka: 50
wygrana: 96


//Trzy typy na zdecydowanych, podkreślam zdecydowanych faworytów. Tau w domu znakomite i od lat nie przegrał u siebie z Gironą. Aalesund po ostatniej nieoczekiwanej przegranej na wyjeździe i to w fatalnym stylu 3-0 na pewno dziś powetuje sobie tamtą wtopę a rywal do tego znakomity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Hafanfjordur to mistrz Islandii. Wygrał prawie wszystkie spotkania w całym ubiegłym sezonie. Coś jak Gretna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W tym roku dwa zwycięstwa na wyjeździe w tym 2-0 z wicemistrzem kraju. Akranes to solidny zespół jak na tę ligę ale nie powinien zaszkodzić gospodarzom. Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#563927 25/05/2006 22:39
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 43

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Corinthians v Internacional [/color]
typ: (0-1) Internacional
kurs: 1.49

buk: GB
ako: 1,49
stawka: 10
wygrana: 14,90


//Na dobranoc. Typ zagrany tylko dla zaspokojenia ciekawości i takiego poczucia, że tego można nie zagrać. Gospodarze osłabieni. Mam nadzieje, że przynajmniej gościom uda się tego meczu nie przegrać. Pozdrawiam LART

#563928 26/05/2006 08:46
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 43

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Corinthians v Internacional [/color]
typ: (0-1) Internacional
kurs: 1.49 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-1

buk: GB
ako: 1,49
stawka: 10
wygrana: 14,90


//Na dobranoc. Typ zagrany tylko dla zaspokojenia ciekawości i takiego poczucia, że tego można nie zagrać. Gospodarze osłabieni. Mam nadzieje, że przynajmniej gościom uda się tego meczu nie przegrać. Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//No i dzień zaczął sie miłym akcentem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#563929 26/05/2006 09:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 44

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Saudi Arabia v Czech Republic [/color]
typ: 2
kurs: 1.30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Budapest Honvéd v Debrecen [/color]
typ: 2
kurs: 1.40

buk: GB
ako: 1,82
stawka: 52,15
wygrana: 94,91


//Kuponik laytowy. Na Czechów kurs już idzie do dołu mocno więc to ostatnia szansa. Prawdopodobne składy:
Czesi
Grygera, Rozehnal, Ujfalu¹i, Jankulovski - Poborský, Rosický, Polák, Nedvìd - Koller, Baro¹.
Arabia Saudyjska
Dahíja - Takar, Munta¹arí, Chatran, Bahrí - Amín, Takar, ©alhúb, Muas - D¾ábir, Charírí (Ghamdí).
Arabowie nic nie grają ciekawego. W tym roku to już ich 11 mecz i tylko zdołali ostatnio pokonać Togo. Czesi w składzie w jakim wystąpią prawdopodobnie na MŚ - oczywiście dojdzie Cech jak wróci z matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i myślę, że o tym meczu nie ma co się więcej rozpisywać.
Jeżeli chodzi o drugie spotkanie to mecz ligi Węgierskiej. Przedostatnia kolejka w której spotkają się dwa zespoły, które grają zupełnie o co innego. Dla Kispet-Honved sezon już sie skończył - są na 10 pozycji i w tych okolicach pozostaną. Dla nich to mecz o nic. Nie awansują nigdzie i nie są zagrożeni spadkiem. Ostatnio grają fatalnie na 10 meczy 2 remisy 2 wygrane i 6 porażek w bramkach: 8-21. Debrecen natomiast walczy o mistrzostwo mając tyle samo punktów co Ujpest - ustępują im tylko pola gorszym bilansem bramkowym. Na ostatnie 10 spotkań Debrecen z kolei ma najlepszy bilans w lidze 7-2-1 i w bramkach 22-9. Przyzwoity kurs i cel do którego dąży Debrecen skłaniają mnie do zagrania tego meczu obok Czechów. Pozdrawiam LART

#563930 26/05/2006 18:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 45

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Barcelona - Real Madrid [/color]
typ: 1
kurs: 1,15

buk: GB
ako: 1,15
stawka: 468
wygrana: 538,20


//Miałem lecieć za wszystko ale na BAh 200 zostało. Real ten sezon do d..... A teraz jak się skład rozjechał to raczej Barca nie będzie czekała na większy handicap. Pora Panowie kończyć tę zabawę.

#563931 27/05/2006 07:24
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 45

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"red"] Barcelona - Real Madrid [/color]
typ: 1
kurs: 1,15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 76-84

buk: GB
ako: 1,15
stawka: 468
wygrana: 538,20


//Miałem lecieć za wszystko ale na BAh 200 zostało. Real ten sezon do d..... A teraz jak się skład rozjechał to raczej Barca nie będzie czekała na większy handicap. Pora Panowie kończyć tę zabawę.


//O w morde dobrze że zostawiłem na BAH te 200. Barcelony w kosza nie lubię grać wogóle, ale teraz mówię jej NIE.
BARCELONA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#563932 27/05/2006 07:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 44

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Saudi Arabia v Czech Republic [/color]
typ: 2
kurs: 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Budapest Honvéd v Debrecen [/color]
typ: 2
kurs: 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-1

buk: GB
ako: 1,82
stawka: 52,15
wygrana: 94,91


//Kuponik laytowy. Na Czechów kurs już idzie do dołu mocno więc to ostatnia szansa. Prawdopodobne składy:
Czesi
Grygera, Rozehnal, Ujfalu¹i, Jankulovski - Poborský, Rosický, Polák, Nedvìd - Koller, Baro¹.
Arabia Saudyjska
Dahíja - Takar, Munta¹arí, Chatran, Bahrí - Amín, Takar, ©alhúb, Muas - D¾ábir, Charírí (Ghamdí).
Arabowie nic nie grają ciekawego. W tym roku to już ich 11 mecz i tylko zdołali ostatnio pokonać Togo. Czesi w składzie w jakim wystąpią prawdopodobnie na MŚ - oczywiście dojdzie Cech jak wróci z matury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i myślę, że o tym meczu nie ma co się więcej rozpisywać.
Jeżeli chodzi o drugie spotkanie to mecz ligi Węgierskiej. Przedostatnia kolejka w której spotkają się dwa zespoły, które grają zupełnie o co innego. Dla Kispet-Honved sezon już sie skończył - są na 10 pozycji i w tych okolicach pozostaną. Dla nich to mecz o nic. Nie awansują nigdzie i nie są zagrożeni spadkiem. Ostatnio grają fatalnie na 10 meczy 2 remisy 2 wygrane i 6 porażek w bramkach: 8-21. Debrecen natomiast walczy o mistrzostwo mając tyle samo punktów co Ujpest - ustępują im tylko pola gorszym bilansem bramkowym. Na ostatnie 10 spotkań Debrecen z kolei ma najlepszy bilans w lidze 7-2-1 i w bramkach 22-9. Przyzwoity kurs i cel do którego dąży Debrecen skłaniają mnie do zagrania tego meczu obok Czechów. Pozdrawiam LART
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Dobrze, że na GB jest chociaż porządek i kasy przybywa. Dziś chyba będzie przerwa szykuję się na F1. Pozdrawiam LART

Strona 5 z 42 1 2 3 4 5 6 7 41 42

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, betowiec, aker, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1