"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 42 1 2 9 10 11 12 13 41 42
#564033 21/06/2006 20:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Po dziśiejszym:

Stan konta 630

czyli dziś -6,10 hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#564034 22/06/2006 18:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 89

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Japonia v Brazylia [/color]
typ: Over 4.5 cards
kurs: 1.8


//To mecz o życie dla Japonii - oczywiście nie mają szns żadnych na wygraną to dla mnie nie podlega dyskusji. Ale kurs na Brazylię 1,20 marny a GB azjatę daje tylko -1,5 a jakoś tego nie lubię grać. Japonia słaba musi się odkryć i atakować bo tylko wygrana daje im nadzieje przy szczęśliwym układzie w drugim meczu. Myślę że jak będzie grał Ronaldo to jakieś wielkiej samby nie będzie ale wygrana 2 golami prawdopodobna. Jednego czego nie powinno w tym meczu zabraknąć to walki !! A jak będzie taka to 5 żółtych kartek sędzia Eric Poulat może pokazać. W meczu Iran-Portugalia wyciągał kartki aż 7 razy. Tutaj myślę, że na początku Japonia ruszy ostro i może coś złapie Brazylia ale z biegiem czasu to Azjaci będą łapać kartki - przynajmniej powinni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gram za grosze tylko dla zabawy dziś mecze nie dla mnie.

#564035 23/06/2006 09:53
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 89

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Japonia v Brazylia [/color]
typ: Over 4.5 cards
kurs: 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2 kartki


//To mecz o życie dla Japonii - oczywiście nie mają szns żadnych na wygraną to dla mnie nie podlega dyskusji. Ale kurs na Brazylię 1,20 marny a GB azjatę daje tylko -1,5 a jakoś tego nie lubię grać. Japonia słaba musi się odkryć i atakować bo tylko wygrana daje im nadzieje przy szczęśliwym układzie w drugim meczu. Myślę że jak będzie grał Ronaldo to jakieś wielkiej samby nie będzie ale wygrana 2 golami prawdopodobna. Jednego czego nie powinno w tym meczu zabraknąć to walki !! A jak będzie taka to 5 żółtych kartek sędzia Eric Poulat może pokazać. W meczu Iran-Portugalia wyciągał kartki aż 7 razy. Tutaj myślę, że na początku Japonia ruszy ostro i może coś złapie Brazylia ale z biegiem czasu to Azjaci będą łapać kartki - przynajmniej powinni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gram za grosze tylko dla zabawy dziś mecze nie dla mnie.


//Japońce przegrali jak było do przewidzenia ale bez walki niestety dlatego tylko dwie kartki no i sędzia pobłażliwy ale szczerze góraj jedną więcej powinien dołożyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#564036 23/06/2006 09:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Po wczorajszym:

Stan konta 620

czyli wczoraj 10 niestety

#564037 23/06/2006 11:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 90

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Togo v France [/color]
typ: 2
kurs: 1.16
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Ukraine v Tunisia [/color]
typ: 1X
kurs: 1.08

buk: GB
ako: 1,25
stawka: 120
wygrana: 150


//No jak to nie wejdzie to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gram tylko żeby odbić co przez dwa dni straciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Francja gra ze słabeuszem jak nie wygra to jedzie do domu ale raczej to nie realne zwłaszcza że na reszcie będą roszady ze składem i zagrają Ci co powinni grać od początku. Handicapy wysokie to na wszelki wypadek nie gram bo jakoś nie wiem czy 3 golami żabojady wygrają. Ukrainie wystarczy remis ale gra całym składem i powinna to śmiało wygrać ale ja dałem już z podpórką żeby mnie nic nie zaskoczyło. Polecam jak ktoś ma z 1000 wolny taki właśnie kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#564038 23/06/2006 20:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 90

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Togo v France [/color]
typ: 2
kurs: 1.16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Ukraine v Tunisia [/color]
typ: 1X
kurs: 1.08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1-0

buk: GB
ako: 1,25
stawka: 120
wygrana: 150


//No jak to nie wejdzie to nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gram tylko żeby odbić co przez dwa dni straciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Francja gra ze słabeuszem jak nie wygra to jedzie do domu ale raczej to nie realne zwłaszcza że na reszcie będą roszady ze składem i zagrają Ci co powinni grać od początku. Handicapy wysokie to na wszelki wypadek nie gram bo jakoś nie wiem czy 3 golami żabojady wygrają. Ukrainie wystarczy remis ale gra całym składem i powinna to śmiało wygrać ale ja dałem już z podpórką żeby mnie nic nie zaskoczyło. Polecam jak ktoś ma z 1000 wolny taki właśnie kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#564039 23/06/2006 20:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Po wczorajszym:

Stan konta +650

dzisiaj +30 i dwa ostatnie kupony odegrane z nawiązką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#564040 24/06/2006 07:34
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 91

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Argentina v Mexico [/color]
typ: Argentina - awans
kurs: 1.10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Ecuador [/color]
typ: England - awans
kurs: 1.20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazil v Ghana [/color]
typ: Brazil - awans
kurs: 1,13

buk: GB
ako: 1,49
stawka: 350
wygrana: 521,50


//Obejżałem wszystkie mecze tych zespołów i jeżeli któryś z tych zespołów z tymi rywalami odpadnie to będzie mega sensacja. Argentyna gra cudownie ale zawsze z Mexykiem grało im się źle jednak w takiej formie muszą awansować. Anglia nawet bez Owena to za wysokie progi dla Ekwadoru. Jak druga linia Anglii zagra dobrze to ten mecz będzie wyglądał dla Ekwadoru tak jak z Niemcami. Podobna sytuacja z Ghaną. Brazylia z Japońcami poczuła już sambę i było widać w zespole jedność, zgranie i radość z gry. Mam nadzieję że zagrają podobnym albo takim samym składem jak z Japonią a wtedy Ghana nie będzie w stanie nic im złego zrobić.

#564041 24/06/2006 15:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 92

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Germany v Sweden [/color]
typ: over2,5
kurs: 1,13

buk: GB
ako: 1,13
stawka: 300
wygrana: 339


//Na live w 38 minucie przy stanie 2-0

#564042 24/06/2006 16:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
ale szanowny panie Lart masz napewno kupke w majtach, ja piernicze, szkoda szwedów

#564043 24/06/2006 16:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 92

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Germany v Sweden [/color]
typ: over2,5
kurs: 1,13

buk: GB
ako: 1,13
stawka: 300
wygrana: 339


//Na live w 38 minucie przy stanie 2-0


//Larson to CWEL !!

#564044 24/06/2006 17:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Argentyna v Meksyk
typ: 0-1 HA - 1
kurs: 1,52

Stawka nie zagram bo mnie wydymali Szwedzi po raz kolejny a reszta jest w grze. Ale grałbym za 300. Typ dnia dla mnie. A z tym over na Niemcach to żeby było śmieszniej chciałem grać handi -1 na Niemców azjatę po takim samym kursie ale zablokowali i dałem na overa i to był mój błąd także wyj... mnie po części ten frajer Larsson a po części GB :/

#564045 25/06/2006 18:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 91

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Argentina v Mexico [/color]
typ: Argentina - awans
kurs: 1.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Ecuador [/color]
typ: England - awans
kurs: 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazil v Ghana [/color]
typ: Brazil - awans
kurs: 1,13 ??????

buk: GB
ako: 1,49
stawka: 350
wygrana: 521,50


//Obejżałem wszystkie mecze tych zespołów i jeżeli któryś z tych zespołów z tymi rywalami odpadnie to będzie mega sensacja. Argentyna gra cudownie ale zawsze z Mexykiem grało im się źle jednak w takiej formie muszą awansować. Anglia nawet bez Owena to za wysokie progi dla Ekwadoru. Jak druga linia Anglii zagra dobrze to ten mecz będzie wyglądał dla Ekwadoru tak jak z Niemcami. Podobna sytuacja z Ghaną. Brazylia z Japońcami poczuła już sambę i było widać w zespole jedność, zgranie i radość z gry. Mam nadzieję że zagrają podobnym albo takim samym składem jak z Japonią a wtedy Ghana nie będzie w stanie nic im złego zrobić.


//Szanowny panie Szczypior kupki nie miałem bo tylko za 300 grałem a nie np. za 3 tys ale pianę na pysku to i owszem ale to wina tego frajera Larssona, Niemców że stanęli i moja że byłem głupi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale jeszcze może mnie Brazylia uratować. Jak awansuje będę w grze. Także jak ktoś tutaj zagląda to może trzymać kciuki za ich awans to jeszcze powalczymy razem. Pozdrawiam LART

#564046 26/06/2006 05:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
Quote
...ale jeszcze może mnie Brazylia uratować. Jak awansuje będę w grze. Także jak ktoś tutaj zagląda to może trzymać kciuki za ich awans to jeszcze powalczymy razem. Pozdrawiam LART

Trzymam kciuki my friend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Samemu będzie smutno grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#564047 26/06/2006 05:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789
Witam. Mam identyczny kupon na awanse jak Ty , tylko za troszku wiecej kasiorki. Identyczne kursy bo tez konto w GB posiadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#564048 26/06/2006 11:24
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Spoko Panowie damy radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zaczyna się kolejne wielkie gówno jakim jest [color:"green"] WIMBLEDON [/color] dlatego ja odrazu mówię wszelkim patałachom co będą po kolei wywalać kupony [color:"red"] NIE [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> i w geście protestu nie zagram nawet jednego typka z tej śmiesznej imprezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam LART <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#564049 27/06/2006 16:59
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Kupon 91

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Argentina v Mexico [/color]
typ: Argentina - awans
kurs: 1.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] England v Ecuador [/color]
typ: England - awans
kurs: 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 1-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brazil v Ghana [/color]
typ: Brazil - awans
kurs: 1,13 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-0

buk: GB
ako: 1,49
stawka: 350
wygrana: 521,50


//Obejżałem wszystkie mecze tych zespołów i jeżeli któryś z tych zespołów z tymi rywalami odpadnie to będzie mega sensacja. Argentyna gra cudownie ale zawsze z Mexykiem grało im się źle jednak w takiej formie muszą awansować. Anglia nawet bez Owena to za wysokie progi dla Ekwadoru. Jak druga linia Anglii zagra dobrze to ten mecz będzie wyglądał dla Ekwadoru tak jak z Niemcami. Podobna sytuacja z Ghaną. Brazylia z Japońcami poczuła już sambę i było widać w zespole jedność, zgranie i radość z gry. Mam nadzieję że zagrają podobnym albo takim samym składem jak z Japonią a wtedy Ghana nie będzie w stanie nic im złego zrobić.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


//Jestem uratowany dzięki Argentynie, Anglii i Brazylii jednak żeby nie moja głupota miałbym dużo, dużo więcej. Ale dobrze, że jest się z czego odbić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#564050 27/06/2006 17:47
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
W związku z moją głupotą:

Stan konta +521,50

-128,50 po Szwabach i Larssonie do odrobienia :/

#564051 28/06/2006 12:15
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 93

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Chicago v Real Salt Lake [/color]
typ: over 2.5
kurs: 1,75

buk: GB
ako: 1,75
stawka: 11,50
wygrana: 20,13


//Jakoś dziś nie moge się na nic zdecydować - tutaj jednak wychodzi mi over a jak będzie zobaczymy.

#564052 28/06/2006 15:23
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Kupon 94

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Tampere U v Honka [/color]
typ: over 2.5
kurs: 1,95

buk: GB
ako: 1,95
stawka: 10
wygrana: 19,50


//Nie mam odniesienia co do tego meczu. Obydwa zespoły przynajmniej w ostatnich latach ze sobą nie grały dlatego nie wiem co się tak naprawdę stanie. Tampere co prawda nie za wiele strzela i też nie dużo traci, ale w meczach Honki pada bardzo wiele bramek. W 8 kolejkach 6 zdecydowanych overków a dwa pozostałe o włos. Tampere lider może w meczu z wiceliderem a zarazem beniaminkiem zechce się u siebie pokazać z dobrej strony i padnie kilka bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 11 z 42 1 2 9 10 11 12 13 41 42

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1