Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
#56404 17/04/2004 18:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
taka sobie ciekawostka o firmie expekt...

tydzien czasu czekalem na aktywacje mego depozytu na ich koncie, zlecilem to jeszcze przed swietami a kaska dotarla na konto dopiero dokladnie w 5 dniu roboczym.nadmienie, iz konto mam w kredytbanku a gram(gralem) w expie w euro i ma on tez konto w tym samym banku, wiec kwestia polega tylko na przeksiegowaniu mej wplaty z konta na konto.
w miedzyczasie widzialem podczas minionego weekendu kolejna awarie expekta i jak tylko kaska doszla na konto w expie zdecydowalem sie ja wyplacic spowrotem na konto i wrzucic do innego buka.2 dni czekalem na maila potwierdzajacego o tresci 'wyplata w trakcie' - zawsze taki otrzymywalem po zleceniu wyplaty.

kiedy sie na niego nie doczekalem, napisalem w tej sprawie, nadmieniajac przy okazji ze to skandal czekac tak dlugo na to, zeby ktos laskawie wyslal mi kaske na konto bankowe

wczesniej, jak ich ponaglalem dostalem maila tresci:
"Prosze sie nie martwic, Pana wyplata zostanie dokonana, Pan nie jest jedyna osoba, ktora zglasza wyplate, tak wiec zanim zostanie ona
dokonana, dzial finannsowy musi sprawdzic Panskie konto, zanim przesle do Pana e-mail z potwierdzeniem wyplaty."

wiec sobie czekalem i czekalem, po 2 dniach mnie trafilo i napisalem raz jeszcze dalej kulturalnie, dodajac ze maja w tej firmie coraz wiekszy balagan, a oni odpisali mi cos takeigo:

"Panie Arturze, Pan dobitnie przedstawia swoj punkt widzenia o naszej firmie, tak wiec cieszymy sie, ze wyplata zostala dokonana do Pana konta, jak rozumiemy z tresci e-maila, Pan tym samym rezygnuje z naszych uslug?

P.S.
Pan najpierw oczekuje na aktywacje wplaty, po czym dokonuje jej wyplaty - zgola nielogiczne dzialanie, ale oczywiscie to opinia jedynie "pracownikow firmy majacej balagan".

to to juz jest szczyt wszystkiego, odpisalem im tak:
"hmm, gwoli wyjasnienia i zakonczenia tej korespondencji

owszem oczekiwalem (i to zbyt dlugo) na aktywacje wplaty, obserwujac takze podczas weekendu awarie expektu, wiec jak tylko wyplata zostala zaksiegowana na koncie - azeby uchronic sie
przed niemoznoscia zawarcia zakladow w niedalekiej przyszlosci, zlecilem jej wyplate spowrotem na konto bankowe.

zas opinie pracownikow firmy na temat logicznosci (czy tez jej braku) mych dzialan osobisce uwazam za nieistotne...

zycze rowniez milego weekendu "

i to jest koniec mojej wspolpracy z expektem
radze wszystkim uwaznie sobie to poczytac i wyciagnac z tego wnioski...

pozdro dla wszystkich

Bonus: Unibet
#56405 18/04/2004 01:38
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Działa wam expekt?

#56406 18/04/2004 01:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
działa

#56407 18/04/2004 02:19
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
A mi nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56408 18/04/2004 13:11
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 315
Mi expekt dziala.
Ale jakie bylo moje zdziwienie, gdy rano zalogowalem sie i na moim koncie jest MINUS.
Wieczorem mialem na koncie plus, rano sie budze a tu MINUS.
Wyslalem maila, zobaczymy co odpisza.

Czy ktos wie, czy support expekta pracuje w niedziele?

#56409 18/04/2004 13:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Mnie rozśmieszyła wiadomość na stronie głównej expekta...

"Expekt.com prezentuje Supertoto.
W przyszłym tygodniu, Expekt.com zaprezentuje najnowszą grę - Supertoto!
Jest to największa nowość na rynku zakładów, od wielu lat.
Supertoto, to najnowsza i najbardziej interesująca gra typu 'Pool betting' (Totalizator), która daje Twojemu doświadczeniu w zakresie zakładów bukmacherskich całkowicie nowy wymiar.
Miej oczy otwarte!"

Nie wiem kto im zdania układa ale tekst typu "Jest to największa nowość na rynku zakładów, od wielu lat." rozpitala mi wątrobe ze śmiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To tak samo jakbym powiedział że mam "nowego dwudziesto letniego fiata 126p" hehe

#56410 18/04/2004 17:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Pytanko : jezeli zaloze drugie konto w expekcie na tate i jako referala wpisze siebie to czy nie bedzie z tego powodu problemow?? I jak to dokladnie wyglada - z tego co wiem to powinienem dostawac 20% z przegranych?? Zgadza sie ? Z gory dzieki za doinformowanie.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdr

#56411 19/04/2004 00:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 23
Witam...mam pytanie jaki jest Kod Banku Śląskiego...chciałbym wypłacić kaske z Expektu ale nie mam tego kodu...z góry wielkie dzięki za info...

#56412 19/04/2004 00:48
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
ING BPR PW - KOD BANKU ŚLĄSKIEGO

#56413 19/04/2004 01:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
irytujace, wyjechalem kurva na 4 miechy do kanady gdzie jedyna rozrywka mial zostac expekt a tu takie cos. nie wiecie w jakim banku mozna wplacic kaske na gb w euro(w polsce)? podziekuje chyba expektowi

#56414 19/04/2004 02:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Mozecie mi powiedziec, jaki kod ma Bank Inteligo, bo chcialem kase wyplacic na konto. Od jakiegos czasu posluguje sie tylko wersja anglojezyczna expekta i nie wiem, co wpisac w okienku Sort Code. HELP

#56415 19/04/2004 04:33
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał v1ver:
[qb]Mozecie mi powiedziec, jaki kod ma Bank Inteligo, bo chcialem kase wyplacic na konto. Od jakiegos czasu posluguje sie tylko wersja anglojezyczna expekta i nie wiem, co wpisac w okienku Sort Code. HELP[/qb]
Hmmm jest to chyba odpowiedni Swift czyli: BPKOPLPW

#56416 19/04/2004 11:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Chcialbym miec 100% pewnosc, bo wyplacam spora sumke, nie chcialbym strzelic jakiejs gafy. Moze wypowie sie ktos, kto wyplacal z tamtad kase. Podam wszystkie okienka, jakie tam sa, zeby wyplacic kase.
-Bank name
-Address
-Country
-Account number
- Sort code
-Amount
W innych polach wiem co wpisac, ale w tym sort codzie niestety nie.

#56417 19/04/2004 12:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
mam pytanko zaczynam dopiero grać w expekt i patrze dzis nie ma tenisa ? czy nie wystwaili jeszcze na dzis czy wogóle nie ma ?? dzięks za odpowiedz

#56418 19/04/2004 12:57
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Quote
Oryginalnie wysłał maxima:
[qb]mam pytanko zaczynam dopiero grać w expekt i patrze dzis nie ma tenisa ? czy nie wystwaili jeszcze na dzis czy wogóle nie ma ?? dzięks za odpowiedz[/qb]
Prawdopodobnie bedzie ale pozniej. Nigdy nie ma od samego rana zawsze kursy sie pokazuja w ciagu dnia.

#56419 19/04/2004 18:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
Mam pytanie jeżeli kolega otwiera konto i napisze , że to ja zarekomendowałem mu konto to co będę miał z tego? Pytam bo nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź, zza którą z góry dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56420 19/04/2004 18:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
Quote
Oryginalnie wysłał blumeek:
[qb]Mam pytanie jeżeli kolega otwiera konto i napisze , że to ja zarekomendowałem mu konto to co będę miał z tego? Pytam bo nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź, zza którą z góry dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Za samo otwarcie konta to nic. Jakby za to cos dawali to kazdy by otwieral konta calej rodzinie i wszystkim znajomym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#56421 19/04/2004 18:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
Quote
Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał blumeek:
[qb]Mam pytanie jeżeli kolega otwiera konto i napisze , że to ja zarekomendowałem mu konto to co będę miał z tego? Pytam bo nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź, zza którą z góry dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Za samo otwarcie konta to nic. Jakby za to cos dawali to kazdy by otwieral konta calej rodzinie i wszystkim znajomym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
To za co dają i co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#56422 19/04/2004 19:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
Quote
Oryginalnie wysłał blumeek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał OlenkasLover:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał blumeek:
[qb]Mam pytanie jeżeli kolega otwiera konto i napisze , że to ja zarekomendowałem mu konto to co będę miał z tego? Pytam bo nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź, zza którą z góry dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Za samo otwarcie konta to nic. Jakby za to cos dawali to kazdy by otwieral konta calej rodzinie i wszystkim znajomym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
To za co dają i co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Ktoś może mi odpowiedzieć?

#56423 19/04/2004 20:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,382
Już mam dosyć tego Expekta - ciągle nie mogę się zalogować. Strona ciągle nie działa. Przenoszę kasę tylko nie wiem gdzie. Jakiego buka byście mi polecili?

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1