|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 122
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Newcastle v Lillestrom [/color] typ: over2.5 kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Grasshoppers v AA Gent [/color] typ: under2.5 kurs: 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Larisa v Kayserispor [/color] typ: under2.5 kurs: 1.70
buk: GB ako: 5,50 stawka: 10 wygrana: 55,04
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 122
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Newcastle v Lillestrom [/color] typ: over2.5 kurs: 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Grasshoppers v AA Gent [/color] typ: under2.5 kurs: 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Larisa v Kayserispor [/color] typ: under2.5 kurs: 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-0
buk: GB ako: 5,50 stawka: 10 wygrana: 55,04 //Tragedia żałuję tylko, że nie powtórzyłem Larisy na singlu. Jeszcze miałem czas po dwóch pierwszych meczach, a naprawdę tam underek wychodził. Poza tym czułem overki w Brazylii nawet ze Snapem o tym rozmawiałem ale tylko na rozmowie się skończyło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 123
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Manglerud Star Toppf v Lov Ham [/color] typ: over2.5 kurs: 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Pors Grenland v Tromsdalen [/color] typ: over2.5 kurs: 1.5
buk: GB ako: 2,18 stawka: 160 wygrana: 348,80
//Trzymajcie kciuki, żeby weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. Noszę się z wpłatą na takiego buka [color:"blue"] bet10.com [/color] - jeżeli ktoś może mi doradzić najlepiej na PW czy warto proszę o info. Głównie chodzi mi o to czy nie lecą sobie w kulki tak jak BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 123
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Manglerud Star Toppf v Lov Ham [/color] typ: over2.5 kurs: 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Pors Grenland v Tromsdalen [/color] typ: over2.5 kurs: 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3-1
buk: GB ako: 2,18 stawka: 160 wygrana: 348,80
//Trzymajcie kciuki, żeby weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS. Noszę się z wpłatą na takiego buka [color:"blue"] bet10.com [/color] - jeżeli ktoś może mi doradzić najlepiej na PW czy warto proszę o info. Głównie chodzi mi o to czy nie lecą sobie w kulki tak jak BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 124
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Cruzeiro v Goias [/color] typ: over2.5 kurs: 1.6
buk: GB ako: 1,6 stawka: 18,80 wygrana: 30,08
//Korciło mnie za całe 348 z dziś dać ale jeden kolega mnie odwiódł - zobaczymy jak będzie. Dałem 20:59 bo kurs na dwie minuty przed meczem odblokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 124
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Cruzeiro v Goias [/color] typ: over2.5 kurs: 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 0-0
buk: GB ako: 1,6 stawka: 18,80 wygrana: 30,08
//Korciło mnie za całe 348 z dziś dać ale jeden kolega mnie odwiódł - zobaczymy jak będzie. Dałem 20:59 bo kurs na dwie minuty przed meczem odblokowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> //Pierwszy raz w życiu grając over skończyło się 0-0 - takich jaj nie było. Z kolei w drugim meczu na HT 1-0 a FT 4-4 - matko co za liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze że nie grałem za całość z tamtego kuponu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 125
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brondby v Vejle [/color] typ: over2.5 kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Kashima v Kawasaki [/color] typ: over2.5 kurs: 1,50
buk: GB ako: 2,33 stawka: 30 wygrana: 69,90
//Miała iść Urawa jeszcze - tam over dla mnie pewniutki ale zdjeli overa po tym jak kursy na nią strasznie spadły. Miała być też Gamba ale jej nie lubię grać to tylko te dwa overki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 126
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Horsens v Kobenhavn [/color] typ: under 2.5 kurs: 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] FH Hafnarfjordur v TVMK Talin [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.83
buk: GB ako: 3,66 stawka: 10 wygrana: 36,60
//FH chyba się oszczędzali w lidze na ten rewanż, moim zdaniem wygrają ten mecz ale liczę również na sporo goli dlatego gram overka po większym kursie. Kopenhaga myślę, że łatwo nie będzie miała. Widzę gdzie niegdzie, że nawet o niespodziance myślą. Dla mnie nie powinna się zdażyć. Ale liczę na skromne zwycięstwo Kopenhagi. Często amiętam wygrywała wyjazdowe mecze skromnie w końcówkach. Tak samo było rok temu w meczu z Horsens, liczę na powtórkę wyniku 0-1. Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 126
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Horsens v Kobenhavn [/color] typ: under 2.5 kurs: 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] FH Hafnarfjordur v TVMK Talin [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 1-1
buk: GB ako: 3,66 stawka: 10 wygrana: 36,60
//FH chyba się oszczędzali w lidze na ten rewanż, moim zdaniem wygrają ten mecz ale liczę również na sporo goli dlatego gram overka po większym kursie. Kopenhaga myślę, że łatwo nie będzie miała. Widzę gdzie niegdzie, że nawet o niespodziance myślą. Dla mnie nie powinna się zdażyć. Ale liczę na skromne zwycięstwo Kopenhagi. Często amiętam wygrywała wyjazdowe mecze skromnie w końcówkach. Tak samo było rok temu w meczu z Horsens, liczę na powtórkę wyniku 0-1. Pozdrawiam LART //Kurcze za późno padł gol do 60 minuty w chodzonego grali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 125
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Brondby v Vejle [/color] typ: over2.5 kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Kashima v Kawasaki [/color] typ: over2.5 kurs: 1,50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-4
buk: GB ako: 2,33 stawka: 30 wygrana: 69,90
//Miała iść Urawa jeszcze - tam over dla mnie pewniutki ale zdjeli overa po tym jak kursy na nią strasznie spadły. Miała być też Gamba ale jej nie lubię grać to tylko te dwa overki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 127
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Viking v Bodo/Glimt [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.55
buk: GB ako: 1,55 stawka: 9,90 wygrana: 15,35
//Dziś nie widzę nic ciekawego żeby grubo pograć. Jedyne co mnie ciekawi to o/u w tym meczu. Wychodzi tak na granicy, jednak ja uważam że będzie powyżej. Dziś lekko tylko dla zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 127
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Viking v Bodo/Glimt [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 5-0
buk: GB ako: 1,55 stawka: 9,90 wygrana: 15,35
//Dziś nie widzę nic ciekawego żeby grubo pograć. Jedyne co mnie ciekawi to o/u w tym meczu. Wychodzi tak na granicy, jednak ja uważam że będzie powyżej. Dziś lekko tylko dla zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 128
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Polska [U19] v Belgia [U19] [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.7
buk: GB ako: 1,55 stawka: 9,90 wygrana: 26,08
//Dlaczego ma nie być czwartego overka dziś na ME U19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiem, że teoretycznie bardziej pasuje under ale Polacy już nie mają nic do stracenia - ja i tak liczę że bardziej Belgowie postrzelają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale nasi może choć raz na tym turnieju zwłaszcza, że w domu to trafią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 128
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Polska [U19] v Belgia [U19] [/color] typ: over 2.5 kurs: 1.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 4-1
buk: GB ako: 1,55 stawka: 9,90 wygrana: 26,08
//Dlaczego ma nie być czwartego overka dziś na ME U19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiem, że teoretycznie bardziej pasuje under ale Polacy już nie mają nic do stracenia - ja i tak liczę że bardziej Belgowie postrzelają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale nasi może choć raz na tym turnieju zwłaszcza, że w domu to trafią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Kupon 129
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"red"] Dynamo K v Chernomoretz [/color] typ: 1 kurs: 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] Croatia v Estonia [/color] typ: 1 kurs: 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"red"] Greece v Slovakia [/color] typ: 1 kurs: 1.10
buk: GB ako: 1,71 stawka: 26,09 wygrana: 44,61
//Nie ma co gadać, jak któryś z gospodarzy nie wygra to jest duuuuża niespodzianka. Miałem śmieci nie grać ale dziś nic lepszego nie widzę, a tutaj niespodzianek nie przewiduję. Jednak śmieci gram za małą stawkę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|