|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
trza bylo nie zamykac  tylko w zasadzie po co zamykać ?  tego nie czaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Numancia dziekujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125 |
trza bylo nie zamykac  tylko w zasadzie po co zamykać ?  tego nie czaje i życzę Ci żebyś nigdy tego nie zaczaił... czasem po prostu dochodzisz do takiego momentu że to jedyne wyjście. ale teraz z perspektywy, jak już wiem że się nie wyleczę to chociaż wolę grać w przyzwoitym buku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
trza bylo nie zamykac  tylko w zasadzie po co zamykać ?  tego nie czaje jesli ktos nie ogarnia.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
trza bylo nie zamykac  tylko w zasadzie po co zamykać ?  tego nie czaje i życzę Ci żebyś nigdy tego nie zaczaił... czasem po prostu dochodzisz do takiego momentu że to jedyne wyjście. ale teraz z perspektywy, jak już wiem że się nie wyleczę to chociaż wolę grać w przyzwoitym buku  no , tylko zebys sie pewnego dnia nie obudzil z reka w nocniku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
trza bylo nie zamykac  tylko w zasadzie po co zamykać ?  tego nie czaje i życzę Ci żebyś nigdy tego nie zaczaił... czasem po prostu dochodzisz do takiego momentu że to jedyne wyjście. ale teraz z perspektywy, jak już wiem że się nie wyleczę to chociaż wolę grać w przyzwoitym buku  aha, teraz rozumiem, to dla Twojego dobra, żadnego innego buka z podobna oferta jak b365 Ci nie polecę  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
tom over cornerow w milanie co sadzisz a jak tam z roznych na plusie jestes?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
tom over cornerow w milanie co sadzisz a jak tam z roznych na plusie jestes? hehe, letkim plusie dziś  w Mediolanie dałem powyzej 9 w Levante powyzej 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125 |
trza bylo nie zamykac  tylko w zasadzie po co zamykać ?  tego nie czaje i życzę Ci żebyś nigdy tego nie zaczaił... czasem po prostu dochodzisz do takiego momentu że to jedyne wyjście. ale teraz z perspektywy, jak już wiem że się nie wyleczę to chociaż wolę grać w przyzwoitym buku  aha, teraz rozumiem, to dla Twojego dobra, żadnego innego buka z podobna oferta jak b365 Ci nie polecę  Pozdrawiam spookojnie, to co było to było. już na taką skalę nie gram jak kiedyś, i nie popełniam takich błędów jak kiedyś. swoje przegrałem, teraz to już zabawa. a nóż może kiedyś odrobię to co stracilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
wydaje mi sie ze w tych argentynskich ligach jest duzo cornerow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125 |
jakieś doświadczenia z Unibetem macie ? widzę dosyć duża oferta live 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
jakieś doświadczenia z Unibetem macie ? widzę dosyć duża oferta live  Dobrą ofertę na siatkówke i siatkę plażową mają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
jakieś doświadczenia z Unibetem macie ? widzę dosyć duża oferta live  Obecnie coś tam gram. Nie ma źle, ale póki co raczej skromne stawki. Kolega trochę poszalał i szybko dostał okazały... limit. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jak już jesteście w temacie buków, to o chuj chodzi temu b365, że na większość zdarzeń można zagrać do 2000pln? to tylko ja mam limit, czy wszyscy mają podobnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Sevilla dzisiaj ładnie pograła... 0:4 i jeszzce -2 piłkarzyków to w następnym meczyku może być ciężko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
jak już jesteście w temacie buków, to o chuj chodzi temu b365, że na większość zdarzeń można zagrać do 2000pln? to tylko ja mam limit, czy wszyscy mają podobnie? a ty się wczoraj urodziłeś? jak wygrywasz to najpierw limity a później będziesz się logował przez godzinę do konta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Dla mnie Broenby miły surprise uczyniło po @2,05 i za to im 5 skrzynek 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|