Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 62 z 64 1 2 60 61 62 63 64
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Milan jeden rożny boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
juve jeden gol

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
Originally Posted by TOM182
Milan jeden rożny boks
masz

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by TOM182
Milan jeden rożny boks

1 Barcelona Levante v Barcelona
(Wynik końcowy) 25/11/2012 Brak 1.25 Odbędzie się
2 Powyżej 8.0 Levante v Barcelona
(Alternatywne rzuty rożne) 25/11/2012 Brak 1.36 Odbędzie się
3 Powyżej 9.0 AC Milan v Juventus
(Alternatywne rzuty rożne) 25/11/2012 Brak 1.57 Odbędzie się
Zakłady akumulowane
Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty
Treble 1 50,00 50,00 133,93

galy

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,475
nie ma karnego....................................................... bo byl spalony

Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
Originally Posted by dondo
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ?


Nie, właśnie dlatego wyjebano Zlatana bo blokował Messiego...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Dobra koniec na dzisiaj, potrzebuje 4 rożnych w Levante, ale to już się nie wydarzy więc czas dziś powiedzieć pas wink

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by dondo
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ?

Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Zresztą co tu w ogóle pisać komuś kto jest w tym temacie tak obiektywny jak Ty i cokolwiek by Messi nie zrobił - strzelił 10 bramek z przewrotki to i tak dla Ciebie bedzie karłem i sterydem laugh piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
słabe juve zle

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by dondo
Zresztą co tu w ogóle pisać komuś kto jest w tym temacie tak obiektywny jak Ty i cokolwiek by Messi nie zrobił - strzelił 10 bramek z przewrotki to i tak dla Ciebie bedzie karłem i sterydem laugh piwo

laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
Originally Posted by dondo
Zresztą co tu w ogóle pisać komuś kto jest w tym temacie tak obiektywny jak Ty i cokolwiek by Messi nie zrobił - strzelił 10 bramek z przewrotki to i tak dla Ciebie bedzie karłem i sterydem laugh piwo


j.w. złota piłka nie jest za bramki

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
juve przez prawie caly mecz z polowy milanu nie schodzi, i nic im z tego




jeszcze te smieszne balony pirlo ktore moze i robliy wrazenie na obroncach, ale dawno temu

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Domel
Originally Posted by dondo
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ?

Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA.

zawsze miarodajne jest głosowanie trenerów, czyli ludzi którzy naprawdę znają się na piłce...a ich głosowanie jest miażdżące na korzyść Messiego.

osobiście nie lubie karła bo kibicuje Atletico smile

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Levante karny.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Domel
Originally Posted by dondo
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ?

Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA.

zawsze miarodajne jest głosowanie trenerów, czyli ludzi którzy naprawdę znają się na piłce...a ich głosowanie jest miażdżące na korzyść Messiego.

osobiście nie lubie karła bo kibicuje Atletico smile

proszę Cię grin

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Domel
Originally Posted by dondo
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ?

Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA.

zawsze miarodajne jest głosowanie trenerów, czyli ludzi którzy naprawdę znają się na piłce...a ich głosowanie jest miażdżące na korzyść Messiego.

osobiście nie lubie karła bo kibicuje Atletico smile

Tylko pytanie czym trenerzy się kierują? Tym że strzela mnóstwo bramek i sami kibicują Barcelonie, czy tym że...? no właśnie nie mogę znaleźć argumentu.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
hah karny z kapelusza

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Valdes broni laugh

Strona 62 z 64 1 2 60 61 62 63 64

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, forty, aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,780 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1